Parktroniko bėdos

Post Reply
saulius74901

Parktroniko bėdos

Post by saulius74901 »

Problema prasidėjo žiemą kai šalčiai buvo -20 ir pan. Po nakties neveikdavo, o paskui veikdavo. Vėliau reikalai vis prastejo. T.y. neveikdavo vis dažniau ir dažniau. Dabar gi nebeveikia 9 kartus iš 10. Vaikai klause daviklius ir sake kad visi caksi, kai galini begį įjungiu, o tuo tarpu parktronikas tyli kaip subinė.
Daviklius traukiau lauk ir "žiurėjau jiems i akis". Nu grazus ir švarus kiek įmanoma. Blokas (tas kur galiniam sparne) irgi tvarkingas. Laidai bent jau nuo davikliu visi tvarkingi (praskambinau).
Rods galiu kaltint tik valdymo bloką. Dar aišku reiktų patikrint garsiakalbį, kuris turi pypsėt, bet jo taip ir neradau. Pas rusus forumuose ir čia http://www.fordwiki.co.uk/index.php?tit ... ce_Control" onclick="window.open(this.href);return false; pilna info, ka daryt kai kazkas su parktroniku, kur tas garsiakalbis ir pan. Bet pas mane blokas visai kitoks nei tuose atvejuose, kuriuos forumuose aptarinėja. ir garsiakalbio galinėje "stojkėje" nėr nei kvapo.
Mano blokas va toks: http://allegro.pl/show_item.php?item=2782608079" onclick="window.open(this.href);return false;
Papasakokit kas ka žinot.
Gal kas žinot ar pas jus toks blokas?
Gal kas užmatėt kokios info?
Bloka aišku galima bandyt šrote ieškot, bet jo bandyt manau niekas neduos.
Davincis

Re: Parktroniko bėdos

Post by Davincis »

saulius74901 wrote:Problema prasidėjo žiemą kai šalčiai buvo -20 ir pan. Po nakties neveikdavo, o paskui veikdavo. Vėliau reikalai vis prastejo. T.y. neveikdavo vis dažniau ir dažniau. Dabar gi nebeveikia 9 kartus iš 10. Vaikai klause daviklius ir sake kad visi caksi, kai galini begį įjungiu, o tuo tarpu parktronikas tyli kaip subinė.
Daviklius traukiau lauk ir "žiurėjau jiems i akis". Nu grazus ir švarus kiek įmanoma. Blokas (tas kur galiniam sparne) irgi tvarkingas. Laidai bent jau nuo davikliu visi tvarkingi (praskambinau).
Rods galiu kaltint tik valdymo bloką. Dar aišku reiktų patikrint garsiakalbį, kuris turi pypsėt, bet jo taip ir neradau. Pas rusus forumuose ir čia http://www.fordwiki.co.uk/index.php?tit ... ce_Control" onclick="window.open(this.href);return false; pilna info, ka daryt kai kazkas su parktroniku, kur tas garsiakalbis ir pan. Bet pas mane blokas visai kitoks nei tuose atvejuose, kuriuos forumuose aptarinėja. ir garsiakalbio galinėje "stojkėje" nėr nei kvapo.
Mano blokas va toks: http://allegro.pl/show_item.php?item=2782608079" onclick="window.open(this.href);return false;
Papasakokit kas ka žinot.
Gal kas žinot ar pas jus toks blokas?
Gal kas užmatėt kokios info?
Bloka aišku galima bandyt šrote ieškot, bet jo bandyt manau niekas neduos.
Bandyt srote tikrai duos, jei nuvaziuosi ir asikeisi vietoi... Jei chamas esi tai atgal ikisi neveikianti, nieks ten nesupras koki tu davei:D
saulius74901

Re: Parktroniko bėdos

Post by saulius74901 »

Tai kad VLN esu, tokio kokio reik kol kas rast nepavyko. Kaune radau, gal padėsi ji patikrint ir nupirkt?
Davincis

Re: Parktroniko bėdos

Post by Davincis »

saulius74901 wrote:Tai kad VLN esu, tokio kokio reik kol kas rast nepavyko. Kaune radau, gal padėsi ji patikrint ir nupirkt?
Nu galeciau padet, ziurint kaip:)
saulius74901

Re: Parktroniko bėdos

Post by saulius74901 »

Kazkaip pavyko sutart su pardaveju, kad duotu pabandyt, o jei neveikia priims atgal. Pusbrolis Kaune paims ir ryt vakarop jau turesiu ta bloką.
Davincis

Re: Parktroniko bėdos

Post by Davincis »

saulius74901 wrote:Kazkaip pavyko sutart su pardaveju, kad duotu pabandyt, o jei neveikia priims atgal. Pusbrolis Kaune paims ir ryt vakarop jau turesiu ta bloką.
Nu va, as visada pats taip darau. Nuvarau su monde(jei nezinau kas tiksliai blogai) ir pradedu kaitaliot viska is srotines mondes kol randu kas blogai, tada nusiperku reikiama dali, o ne pakeiciu puse masinos:)
saulius74901

Re: Parktroniko bėdos

Post by saulius74901 »

Na panasiai ir man bus, tik va nezinia ar parkingas veiks, kazkaip nelabai as tikiu, kad tam bloke kas nors sugest gali.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests