Degalų sunaudojimas

Post Reply
Jetformond

Degalų sunaudojimas

Post by Jetformond »

Sveiki kolegos. Mano mondeo su 1,6 varikliu (ne zetec, o dochas) 100 km. sunaudoja beveik 10 l. benzino (režimas mišrus, nes ir greitkeliu važiuoji ir mieste, tačiau apie 70% nuvažiuoji užmiestyje). Ar mano atveju ne per daug degalų naudoja automobilis?
Force

Re: Degalų sunaudojimas

Post by Force »

palei mane normaliai, visgi senos kartos variklis, maniske irgi 10 ltr vidurki laiko, mieste 12, ant ilgo 8, tai vidurkis 10. nu pas mane 2 ltr duratekas, bet vis vien, manau 1,6 nepirmos jaunystes, tureti vartoti panasiai.
jei paguos turejau civika sena kazkada, tai 1,6 mieste vartodavo 15 ltr, ir tai buvo normalu, nes kazkoks labai neekonomiskas motoras (tokia laida) man papuoles buvo
zhaibass

Re: Degalų sunaudojimas

Post by zhaibass »

Force wrote:palei mane normaliai, visgi senos kartos variklis, maniske irgi 10 ltr vidurki laiko, mieste 12, ant ilgo 8, tai vidurkis 10. nu pas mane 2 ltr duratekas, bet vis vien, manau 1,6 nepirmos jaunystes, tureti vartoti panasiai.
jei paguos turejau civika sena kazkada, tai 1,6 mieste vartodavo 15 ltr, ir tai buvo normalu, nes kazkoks labai neekonomiskas motoras (tokia laida) man papuoles buvo
10 tai dar nieko, man trasoj apie 13 literių pasiema, daug, ane?
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Degalų sunaudojimas

Post by Valdelis »

Nedaug, pas man ir 15paima ir nesuku galvos kuras tai pigus
zhaibass

Re: Degalų sunaudojimas

Post by zhaibass »

Valdelis wrote:Nedaug, pas man ir 15paima ir nesuku galvos kuras tai pigus
Bet galima patvarkyt, kad tik 10 teimtų..
virgis

Re: Degalų sunaudojimas

Post by virgis »

Valdelis wrote:Nedaug, pas man ir 15paima ir nesuku galvos kuras tai pigus
cha......gerai pastebeta.
Man panasiai pasidare, kai atgrubnagiai(jauno amžiaus) tvarkė starterį 2,0 l benzas. Paskui aišku pabėgo. Pridare problemų vakuume:
1. nulaužė tokį plieninį štucerį nuo plieninio vamzdžio įvesto į išmetimo kolektorių
2. nutraukė vakuuminį vamzdelį(tokį juodą ploną einanti iš EGR į kažkokį oro filtriuką stovintį prie lambda zondo ir aušinimo radiatoriaus)
3. Išsandarino vakuminio stiprintuvo irvakuuminio šlango sandūrą bebandydami atsukti starterio varžtus

Apart klaikių benzo sanaudų :taip1: :
.1.Neveikė stabdžių stiprintuvas
2. Pilnas salonas smalkių
3. Variklis iškart geso prie laisvų apsukų( buvo net mastoma kad sugadino laisvų apsukų vožtuvą , kuris yra virš) starterio
4. trukčiojo prie 2000-2500/

ŠIMTĄKART teisus Gezatron :melstis1: ieškokit problemų VAKUUME (emissions controls systems).
zhaibass

Re: Degalų sunaudojimas

Post by zhaibass »

aklasis wrote:Bet ar tikrai kuro sąnaudos ne per didelės?
Mano Civic'as mieste su 1,6L 118kw valgo 9-10, užmiestyje 8 (nuo 7 ir į viršų - žiūrint kiek važiuoji).
Vakuumai, filtrai ok?
Trauka nesuprastėjusi (yra su kuo pasilyginti?).
Varysiu autodiagnostiką pasidaryt, kitai savaitei užsirašiau jau.
O dėl traukos, tai būna kartais taip, kad kiek spaudi tiek ir sukasi ratai, o kartais pakyla tachometro rodyklė iki kokių 3k rmp ir viskas, spausk nespaudęs, nebekyla
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests