SKUBIAI !

Post Reply
ugnius1994

SKUBIAI !

Post by ugnius1994 »

Prasau skubios pagalbos,kai nusipirkau mondeo pries menesi jau buvo viena problema kad sunkokai rakinejas durys,uzsirakint iki siol uzsirakina ir uzsikuria(dave 1 rakteli) bet atsirakina tik is keleivio puses ir reik uztaikyt nesenai prasidejo kad retkarciais reikia ilgaiu pasikrapstyt apie 10 min bet buna kad ir is 3 pasukimo o katik nuejau i masina ir viskas sukinejau,nepameluosiu 1 valanda ir niekaip ! :shock: nezinau ka dabar daryt kaip dabar reikes atsirakint ;( gal kas galite padet
Skimas

Re: SKUBIAI !

Post by Skimas »

ugnius1994 wrote:Prasau skubios pagalbos,kai nusipirkau mondeo pries menesi jau buvo viena problema kad sunkokai rakinejas durys,uzsirakint iki siol uzsirakina ir uzsikuria(dave 1 rakteli) bet atsirakina tik is keleivio puses ir reik uztaikyt nesenai prasidejo kad retkarciais reikia ilgaiu pasikrapstyt apie 10 min bet buna kad ir is 3 pasukimo o katik nuejau i masina ir viskas sukinejau,nepameluosiu 1 valanda ir niekaip ! :shock: nezinau ka dabar daryt kaip dabar reikes atsirakint ;( gal kas galite padet

Buvo tema kaip atidaryti duris. Prakisi virsuje viela tarp duru ir stogo ir atidarai su rankenele. (duris truputi prasketi - nenugramdyk dazu - geriausia su mediniu ar plastikiniu pleistu, prisitaikysi ka nors). Profesionalus atidarinetojai kisa specialu plestuva arba oriine paglvele.
ugnius1994

Re: SKUBIAI !

Post by ugnius1994 »

O dar norejau paklausti kiek kainuotu ideti centrinio pulterli kad nereiketu su rakteliu rakinet? http://www.autogidas.lt/kita-x-15530716.html" onclick="window.open(this.href);return false; ar tiktu toks uz 55 lt?
ugnius1994

Re: SKUBIAI !

Post by ugnius1994 »

Kaip isimti ford mondeo mk 2 spynele ant uzrakintos masinos?
HooLiGaN

Re: SKUBIAI !

Post by HooLiGaN »

pats supratai ka pasakej? isivaizduok, prieini prie bet kurios uzrakintos masinos, isemi spinele ir jinai atrakinta, kur spinos logika? jej durele atidaritum, tai nuemus apsifke atsuki 2 verzlites is vidaus nuo rankenos, atjungi traukites ir isemi rankena. nuemus plasmasini liuzuveli istrauki pacia sirdele. jej reikia sirdeles su raktu, gali kreiptis, turiu
ugnius1994

Re: SKUBIAI !

Post by ugnius1994 »

Man yra toks dalykas nuvaziavau ka tik iki poros raktu dirbtuviu ir man pasake kad raktas cia prasisukes yra ir reikia atvezti spynele kad padaryt rakta sakau kaip as ja isimsiu jei ji uzrakinta tai jie man sako kad yra meistrai kurie isima tai galvoju gal kazkaip ir eitu,ir sake yra meistrai kur prie masinos atvaziuoja ir ismatuoja patys prie masinos bet as isivaizduoju kiek tai man kainuos tai galvojau pigiau butu paciam issiimt bet jeigu neina tai net nezinau ka bedaryt :/ nes masina jau nebeatsirakina.
HooLiGaN

Re: SKUBIAI !

Post by HooLiGaN »

tai lauzk tada rankena, atrakinsi, nuoimsi apsifke ir galesi pkeist rankena su spinele be problemu. manau cia minimaliausi butu nuostoliai
Skimas

Re: SKUBIAI !

Post by Skimas »

Negi sunku atsirakinti su viela? Draugeliui atidarinejau BMW. Viskas ko reikia kietesnes vielos ir atitraukti truputi dureles virsuje. Galu gale kisi atsuktuva uzlenkta ar zirkles i spynele ir atrakini - kaip vagys - bet sugadini spynele ir ne visada atsirakina, bet jei spyneles mirusios koks skirtumas :D
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: SKUBIAI !

Post by Gezatron »

ugnius1994 wrote:Prasau skubios pagalbos,kai nusipirkau mondeo pries menesi jau buvo viena problema kad sunkokai rakinejas durys,uzsirakint iki siol uzsirakina ir uzsikuria(dave 1 rakteli) bet atsirakina tik is keleivio puses ir reik uztaikyt nesenai prasidejo kad retkarciais reikia ilgaiu pasikrapstyt apie 10 min bet buna kad ir is 3 pasukimo o katik nuejau i masina ir viskas sukinejau,nepameluosiu 1 valanda ir niekaip ! :shock: nezinau ka dabar daryt kaip dabar reikes atsirakint ;( gal kas galite padet
kisi y spynele.. ir kaip ce pasakyt.. rakta arba y apacia stumi arba y virsu ir suki į atrakinimo padety.. pas mane tas pats.. ysisus y spyne neatsirakina.. reike stumti rakta y virsu o kitoi spynelei y apacia ir tik tada atsirakina..
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
User avatar
Eddy
Dalyvis
Posts: 410
Joined: 2007 07 07 , 10:06
Vardas/Pavardė:: edis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2002
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Žalia
Vairuoja nuo: 2005
Location: Šilalė
Contact:

Re: SKUBIAI !

Post by Eddy »

kaip ir sake., su kokiu pleistu per prievarta atverti kiek eina lango stoike tarp kebulo. kisi vela kieta , bandai pasiekti rankenele ir atlenki rankena.. jau bent pora mondeo atsirakinau.. 5 - 10 min darbas., galiu eiti lauzdamas, ir vogdamas mages.. saugokites..
Mano esamos:
Mano... Volvo XC70 2005, d5, sriubmaliene.
PEUGEOT 407 2007m., 2,0 HDI 100kw., Sriubmaisys tankas.
Zmonos:
PEUGEOT 206 2001m., 1,4i 55kw...
deiwizz

Re: SKUBIAI !

Post by deiwizz »

eddy ne tu vienas sugebetum :D
HooLiGaN

Re: SKUBIAI !

Post by HooLiGaN »

su kapoto laikikliu tuo stripu kaiminuj laguna gal 3 kartus atrakindavau
karantes

Re: SKUBIAI !

Post by karantes »

" onclick="window.open(this.href);return false;
paprasta
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest