stiprintuvo pajungimas

Post Reply
Dawidowas

stiprintuvo pajungimas

Post by Dawidowas »

Sveiki.

isigijau mondeo noreciau pasijunkti aparatura tik nelabai zinau kaip prie originalaus mago cd6000 pasijunkti stipreka ??? gal kas esat pasijunge ar turit kokiu minciu ? gyvenu ne lt tad i visokias lemonas (kaip daug kas pataria) nera galimybes nuvaziuoti.
hardstylemusic

Re: stiprintuvo pajungimas

Post by hardstylemusic »

Sveikas visu pirmiausiai stiprintuvui reiktu maitinima pasijungti (pliusa,minusa,suzadintoja).Sekantis etapas butu stiprintuvui signalo ''sukurimas'' paprasciausiai nuo galiniu koloneliu laidu pravesti laidus iki stiprintuvo , o jiems reiktu jungti Image sita adapteriuka jog pakoreguotu esama signala sita daikta manau rasi ir ebay kad ir http://www.ebay.com/itm/STINGER-SGN11-F ... 3599wt_912
Sekmes darbuose ;)
remygaj

Re: stiprintuvo pajungimas

Post by remygaj »

Uzejas i bet kuria el daliu ar aparaturos parduotuve nusipirksi toki adapteri, kainos nuo 20 LT, tik nepersistenk su lygio nustatymu jame, nes sudeginsi stipreka.
hardstylemusic

Re: stiprintuvo pajungimas

Post by hardstylemusic »

remygaj wrote:Uzejas i bet kuria el daliu ar aparaturos parduotuve nusipirksi toki adapteri, kainos nuo 20 LT, tik nepersistenk su lygio nustatymu jame, nes sudeginsi stipreka.
o kokie ten tie nustatymai yra ? ta prasme voltu isejimas linijiniams ?
remygaj

Re: stiprintuvo pajungimas

Post by remygaj »

hardstylemusic wrote:
remygaj wrote:Uzejas i bet kuria el daliu ar aparaturos parduotuve nusipirksi toki adapteri, kainos nuo 20 LT, tik nepersistenk su lygio nustatymu jame, nes sudeginsi stipreka.
o kokie ten tie nustatymai yra ? ta prasme voltu isejimas linijiniams ?
yra lygio reguliatorius
Dawidowas

Re: stiprintuvo pajungimas

Post by Dawidowas »

na as jau esu junges aparatura masinose su maitinimu izadinimu susitvarkysiu bet su "lineikom" biski nelabai. buvau kaskoki panasu adapteri nusipirkes, pajungiau kaip rase bet jis man neveike tai tol tuos ratukus sukinau kol jie nuluzo :shock: (daug sukint nereikejo) gal dar viena pabandyt isigyt, gal geresnis bus. vienam forume skaiciau kad linijinius laidus nukirpo ir tiesiai prie galiniu koloneliu junge ir viskas kuo puikiausiai groja ???
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: stiprintuvo pajungimas

Post by Gezatron »

Dawidowas wrote:na as jau esu junges aparatura masinose su maitinimu izadinimu susitvarkysiu bet su "lineikom" biski nelabai. buvau kaskoki panasu adapteri nusipirkes, pajungiau kaip rase bet jis man neveike tai tol tuos ratukus sukinau kol jie nuluzo :shock: (daug sukint nereikejo) gal dar viena pabandyt isigyt, gal geresnis bus. vienam forume skaiciau kad linijinius laidus nukirpo ir tiesiai prie galiniu koloneliu junge ir viskas kuo puikiausiai groja ???
taip nedaryk... sudeginsi stiprintuva... is galiniu kolonkiu zymiai stipresne ytampa iseina, negu eina standartiskai linijiniuose... tikrai tokiu dalyku nedaryk
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Dawidowas

Re: stiprintuvo pajungimas

Post by Dawidowas »

nu man irgi taip atrodo bet pas ji groja ??? jis kaskaip idomei sujunges is keturiu linijiniu laidu pajunge tik du, bet nezinau ar + ar - butu geriausiai magas su tulpem nes dabar cia galvos skausmas :?
Dawidowas

Re: stiprintuvo pajungimas

Post by Dawidowas »

remygaj wrote:Uzejas i bet kuria el daliu ar aparaturos parduotuve nusipirksi toki adapteri, kainos nuo 20 LT, tik nepersistenk su lygio nustatymu jame, nes sudeginsi stipreka.
as buciau lt nunesiau meistriukam kad man is mago isvestu bet pas mane tokios galimybes nera tai noriu kaska optimaliausio sugalvot :?
oxicas
Dalyvis
Posts: 43
Joined: 2011 07 31 , 20:43
Vardas/Pavardė:: Ramunas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2004
Location: Vilnius
Contact:

Re: stiprintuvo pajungimas

Post by oxicas »

o kaip suzadinima padaryt?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: stiprintuvo pajungimas

Post by Gezatron »

oxicas wrote:o kaip suzadinima padaryt?
tai gi mygtuka pasistatai ir viskas./// suzadinimas gi yra 12v :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
remygaj

Re: stiprintuvo pajungimas

Post by remygaj »

As suzadinima buvau pasidares nuo spyneles, pasuki rakteli ir isijungia subas
Dawidowas

Re: stiprintuvo pajungimas

Post by Dawidowas »

oxicas wrote:o kaip suzadinima padaryt?
geriausiai nuo spineles, degimo pajunkt. o lengviausia nuo mago +12 pajungi kaskur mygtuka pasidarai. as su lineikom vedziau kartu ir pakeliui po vairu istaciau mygtuka :)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests