Klimatroniko keitimas

Post Reply
plastakis

Klimatroniko keitimas

Post by plastakis »

Sveiki,va vakar pradėjo mano mondeo nešildyti, nuvežiau pas meistrus ir jie pasakė, kad pas tave klimatroniko reguliatorius nusprogo ... Gal galit pasakyti, kaip man nusiardyti panelę, kad prieičiau pasikeisti klimatroniką ? Nes meistrai sakė, kad yra "stalčius", kuris lengvai išsitraukia...
Modis

Re: Klimatroniko keitimas

Post by Modis »

Googlas visagalis :D issiimsi visa konsole o tada is vidaus keli varztai ir klima issitrauks. :tipo:
http://www.fordwiki.co.uk/index.php?tit ... le_Removal" onclick="window.open(this.href);return false;
dareida
Dalyvis
Posts: 191
Joined: 2008 07 25 , 09:48
Vardas/Pavardė:: Darius E.
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Kaunas
Contact:

Re: Klimatroniko keitimas

Post by dareida »

O ar tu isitikines kad tikrai nusprogo? Man buna kad uzeina "zajoba" ir irgi nesildo, tai as padarau klimos testa, testas aisku jokiu klaidu nemeta, tada klima nusiresetina ir vel pucia silta ora. Seniau kol nezinojau kaip paleist ta testa tai klema atjungdavau akumo ir palaikydavau 20s, db jau patobulejau :D pamegink pradzioj nuresetinti, gal atsigaus
Mondeo MK III 2.5l v6 125kw
Benzinas-dujos
Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: Klimatroniko keitimas

Post by Dalius »

plastakis wrote:Sveiki,va vakar pradėjo mano mondeo nešildyti, nuvežiau pas meistrus ir jie pasakė, kad pas tave klimatroniko reguliatorius nusprogo ... Gal galit pasakyti, kaip man nusiardyti panelę, kad prieičiau pasikeisti klimatroniką ? Nes meistrai sakė, kad yra "stalčius", kuris lengvai išsitraukia...
Tai kaip keitei klimato kontrolės bloką? Padėjo? Pas mane šaltą vėją pučią arba tik karštą viduriuko neimanoma nustatyt... Beje ventiliatoriaus pūtimas sumažintas iki mažiausio ir važiuojant visvien vėjas vienodai smarkiai pučia į saloną. Tarsi kėbule būtų skylė pro kuria iš lauko pastoviai pūstų orą ir nesireguliuotų mygtukais :)
MkI, MkII, MkIII.
lexis

Re: Klimatroniko keitimas

Post by lexis »

o eina is paprastu reguliuojamu vejuku pakeist i klima? viskas juk elektra ten valdoma. ar fiskes tiktu ar ne?
DIGERIS

Re: Klimatroniko keitimas

Post by DIGERIS »

Seip fiskes netiktu.. Bet realiai gali megint ir fyskis pakeist turetu viskas veikti tada.
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Klimatroniko keitimas

Post by Gezatron »

lexis wrote:o eina is paprastu reguliuojamu vejuku pakeist i klima? viskas juk elektra ten valdoma. ar fiskes tiktu ar ne?
nu fikskes kitos, valdymo blokai, elektronika, davikliai ir t.t asmeniskai manau neapsimoka.. nebent ieskok info uzsienio forumuose gal ka rasi.. bet kazi kazi...
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests