MK3 vedant suveikia sirena?

Post Reply
Modis

MK3 vedant suveikia sirena?

Post by Modis »

Sveiki
Vedant monde suveikia sirena, trumpai apie 0.5-1 sec. Sitas bajeris dingsta pakrovus akuma. tai as supratau kad cia tipo "ispejimas" pacios auto kad reiktu kraut akuma :) O realiai ar taip ir turi buti ant MK3? nes ant mk1 tikrai taip nebuvo
Klausiu todel kad neseniai pirkau nauja akumuliatoriu kuriam vis dar galioja garantija kolkas. Vaziavau i garantinio aptarnavima akumo tai viska patikrino is automobilio puses atseit viskas gerai, ikrovimas nuotekis ir t.t. Garantiniame man ikrove su savo iranga ta akuma nes tipo as ji buvau nusodines. Praejo kelios dienos ir vel pradeda suveikineti sirena vedant. Nekamatozinu garsiai tai nelabai suprantu kaip tas akumas taip greit nusesti galetu...
Beja sitas pajeris prasidejo istacius nauja akumo jau po pirmu 3 sav....

Kas nors gal turit kokiu minciu?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: MK3 vedant suveikia sirena?

Post by Gezatron »

Modis wrote:Sveiki
Vedant monde suveikia sirena, trumpai apie 0.5-1 sec. Sitas bajeris dingsta pakrovus akuma. tai as supratau kad cia tipo "ispejimas" pacios auto kad reiktu kraut akuma :) O realiai ar taip ir turi buti ant MK3? nes ant mk1 tikrai taip nebuvo
Klausiu todel kad neseniai pirkau nauja akumuliatoriu kuriam vis dar galioja garantija kolkas. Vaziavau i garantinio aptarnavima akumo tai viska patikrino is automobilio puses atseit viskas gerai, ikrovimas nuotekis ir t.t. Garantiniame man ikrove su savo iranga ta akuma nes tipo as ji buvau nusodines. Praejo kelios dienos ir vel pradeda suveikineti sirena vedant. Nekamatozinu garsiai tai nelabai suprantu kaip tas akumas taip greit nusesti galetu...
Beja sitas pajeris prasidejo istacius nauja akumo jau po pirmu 3 sav....

Kas nors gal turit kokiu minciu?
tas pat baeris pas mane gal su 5 auto buvo.. kai duses akumas arba starteris srove nuimtadavo tai sukaiuksedavo :) pasikraudavau akuma ir vel ok :D pats parasei - ydejus nauja akuma... tai isimk nauja ir ysidek sena jei jis da gyvas, ir jei to nebus, kaltas bus naujas akumas... bet gal tiesiog nemato meistrai akumo broko o pats jis gal viduje brokuotas ar kaip.. kad tarkim nuo stovejimo isikrauna.. visko gi gali buti.. kaip sakant - padetis be iseities
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Modis

Re: MK3 vedant suveikia sirena?

Post by Modis »

Cia ir bajeris kad sena akuma keiciau nes jis jau buvo labai labai senas :) Nelabai ka su juo bepatikrinsi...
Zodziu palauksiu dar kokia savaite kol jau prades dar stipriau vedant kaukt ir vel varysiu i garantini..... paziuresiu ka pasakys. Sake kazka kad sunkiai krovesi, bet tipo pasikrove iki galo....
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: MK3 vedant suveikia sirena?

Post by Algis »

Kur cia taip pirkai kad jau reikejo krauti.Nauja akuma nusiperki parduotuveja,isimeti i masina ir vaziuoji kelis metus.
Modis

Re: MK3 vedant suveikia sirena?

Post by Modis »

Algis wrote:Kur cia taip pirkai kad jau reikejo krauti.Nauja akuma nusiperki parduotuveja,isimeti i masina ir vaziuoji kelis metus.
Tobis berods vadinasi prekiauja "banner" akumais Klaipedoje. Turejau monde mk1 lygiai toki pat dejau tai be problemu 5 metus... ocia plet paliava kazkokia :)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests