Sunkiai kuriasi ryte

Post Reply
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: sunkiai kuriasi ryte

Post by Algis »

Bet koks nesandarumas o ypac minusineje temperaturoje ir kuras nuvaziuoja i baka.
papkis

Re: sunkiai kuriasi ryte

Post by papkis »

man slampa kaip ir is kojeles vietos , ten pirma pasimato slapia vieta
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: sunkiai kuriasi ryte

Post by Algis »

papkis wrote:man slampa kaip ir is kojeles vietos , ten pirma pasimato slapia vieta
Nusikeli siurblio dangteli ir pasiketi gumeles.Ieskok forume esu aprases kaip tai padaryti.Tik perdauk neissiardyk,yra buve.
Skimas

Re: sunkiai kuriasi ryte

Post by Skimas »

:shock: O kaip nuvaziuoti iki ju jei mano Monde siandien neuzsikure -28 :svilpia:
Vycka

Re: sunkiai kuriasi ryte

Post by Vycka »

Turedamas laiko ir vieta garaze,galvoju daryt tokius cirkus: pakeist visas naujas slangeles,naujus chamutus,patikrint filtro kasetes sandaruma+patikrint ar laidai pliusiniai i zvakes kur ateina gerai kontacina ir kaitina visas zvakes.
Skimas

Re: sunkiai kuriasi ryte

Post by Skimas »

Ta reikejo daryti pries ziema, bet geriau veliau nei niekada. Dar siulau pasikeisti varikli, siurbli i naujus ir bus kaip nauja :)
Skimas

Re: sunkiai kuriasi ryte

Post by Skimas »

Bus blogiau tik kas nagrinekis pats. Algio aprasymas kaip dirba voztuvas, kuris jau yra ant iseinancio:

"Kaip voztuvelis dirba.
Kai variklis uzgesintas stumokliukas savo svoriu nusileidzia zemyn ir uzdaro kanala kad nepagautu oro i siurbli.
Kai variklis dirba ant laisvu apsisukimu stumokliuka kuras pakelia ir iremia i spyruokle,kuras gryzta i baka.
Kai variklis sukasi ant darbiniu apsisukimu kuro slegimas dar pakyla stumokliuka dar pastume jau karu su spyruokle ir uzdaro kuro nutekejima i baka,kad varikliui nepritruktu degalu.
Jeigu slegimas siurblyje sukyla per didelis stumokliuka kuras dar pastume kartu su spyruokle ir atsidaro nutekejimas i baka."

Siame aprasyme nepamineta, kad tuo paciu uzdarineja/atidarineja is forsunkiu kriztanti kura.

Manau, tavo voztuvas (nes jis gan sunkiai atsidaro) tikrai trukdys, jei nenumaus slangeliu ant forsunkiu, tai vistiek kazka sutrikdys ...
papkis

Re: sunkiai kuriasi ryte

Post by papkis »

matai as viska supratau bet esme yra kaip ryte bus nes jai varztas neveikia tai tas mano nesamone pades ryte tada bus problema isspresta
ar as vel manai klystu
Skimas

Re: sunkiai kuriasi ryte

Post by Skimas »

Jei kuras nuteka - pades. Tik ka darysi kai uzkursi - kaip ji panaikinsi (nes jis sukelia spaudima ir susilus varikliui gal nusokines slangeles nuo abratkes, o ir kitu problemu gali rastis). Jei tik del to kad uzkurti ryte - statyk paprasciausia kraneli (aisku dau patogiau elektrinis kuro voztuvas - toki ir pats zadu isideti - nuo degimo arba signalizacijos).
papkis

Re: sunkiai kuriasi ryte

Post by papkis »

nu kur as dejau ta voztuva jis butent tam skirtas ir su burna labai paprastai prasipucia nematau ten dideles problemos kaip kad sako sunkiai
Skimas

Re: sunkiai kuriasi ryte

Post by Skimas »

Nesigincysiu, sakau kad nezinau kaip veiks, per daug padeciu turi originalus voztuvas, kad galetu kas atsakyti kokia itaka bus, nes spaudimas trasoje padideja. Idomu butu suzinoti eksperimento rezultatus.
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: sunkiai kuriasi ryte

Post by Algis »

Su Daliaus pagalba idedu filmuota istrauka kaip monde mano kuresi. Sendiena salcio maziau tik -22.Zvakes kaitinu viena karta kuro nepompuoju.Akumas triju metu 74.Filmuota po septyniu taip kad nelabai kas matosi.Manau is garso ir is lempuciu suprasit.
http://img535.imageshack.us/img535/7807/cd9o.mp4
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: sunkiai kuriasi ryte

Post by Algis »

Deze sneka kai atleidziu sankaba,pasyla sumazeja.Nera ko noreti virs puse milijono praejas.
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: sunkiai kuriasi ryte

Post by Raime »

Na mano irgi ilgiau sukti reikia ir is kokio 4 ar 5 karto tik pagauna ;(
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: sunkiai kuriasi ryte

Post by Algis »

Sendien pazaidziau prie variklio su testeriu,ir priejau isvados kad mes uzsukam varikli be zvakiu sildymo.Ijungiam degima zvakes kaista.Pradedam sukti su starteriu zvakes issijungia.Uzsiveda zvakes vel isijungia.Kai pradedam sukti su starteriu variklis griebia nes zvakes ikaitusios,po to tuscias tarpas nes zvakes minusineje temperaturoje greitai vesta ir galiausei uzvedam jau nuo kompresijos.As galvoju reikia rasti ir nukirpti laida i pasildymo rele kuris paduoda pliusa kai isijungia starteris,zvakes turetu neissijungti.Mk-1 dyzelines kur kas geriau kurdavosi.I viena mk-1 buvau isidejas mk-2 kuro siurbli,uzvedimas buvo irgi efektingas.Gal kas turintis mk-1 dyzeli galite uzmesti kontroke arba testeri ant zvakiu kabeliuko ir paziureti ar zvakes atsijungia kai pradeda suktis starteris.Ka jus apie tai manote.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests