Vairuotojo pusės sėdynės pakelėjas

Post Reply
Tewukas

Vairuotojo pusės sėdynės pakelėjas

Post by Tewukas »

Pas mane nustojo kėlotis vairuotojo pusėje sėdynė, niekas neburzgia nei užia.

Gal kas turit ar galit patart iš kur gaut elektrinę schemą? Pabandyčiau ar varikliukas perdegė ar saugiklis, nes dabar net nežinau, per kurį saugiklį pajungtas.

Image
Tewukas

Re: Vairuotojo pusės sėdynės pakelėjas

Post by Tewukas »

"priėjo rankos" prie šio reikalo :)
pasikeičiau saugiklį "F66 - 30A - Drivers Power Seat", tai perdega iškart, kai tik įdedi.
Bus laidas prasizulinęs?
vinkas

Re: Vairuotojo pusės sėdynės pakelėjas

Post by vinkas »

Tewukas wrote:Pas mane nustojo kėlotis vairuotojo pusėje sėdynė, niekas neburzgia nei užia.

Gal kas turit ar galit patart iš kur gaut elektrinę schemą? Pabandyčiau ar varikliukas perdegė ar saugiklis, nes dabar net nežinau, per kurį saugiklį pajungtas.

Image
Pas mane, tai varikliukas burzgia, tik vat mechaninė dalis nesikilnoja. Gal kas turite sprendimą šiam gedimui?
victorazz

Re: Vairuotojo pusės sėdynės pakelėjas

Post by victorazz »

Yra du sprendimo budai..vienas ju, tai tvarkytis elektra...kitas..rankiniu budu atsireguliuoti, nera sudetinga, uzima vos pora minuciu
Fresher
Klubo valdyba
Posts: 1799
Joined: 2007 05 17 , 15:04
Vardas/Pavardė:: Dovydas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 1998
Variklis: 1,8 l Endura-D TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Palanga
Contact:

Re: Vairuotojo pusės sėdynės pakelėjas

Post by Fresher »

vinkas wrote:
Tewukas wrote:Pas mane nustojo kėlotis vairuotojo pusėje sėdynė, niekas neburzgia nei užia.

Gal kas turit ar galit patart iš kur gaut elektrinę schemą? Pabandyčiau ar varikliukas perdegė ar saugiklis, nes dabar net nežinau, per kurį saugiklį pajungtas.

Image
Pas mane, tai varikliukas burzgia, tik vat mechaninė dalis nesikilnoja. Gal kas turite sprendimą šiam gedimui?
manau kaip ir mk2 reik naujo mechanizmo :) arba presuot dantracius
Pagrindinė: Mondeo MK2, sidabrinis metalic hechbekas, 1998m. Ghia.
Šeimoje: Opel Vectra 2008m. Elegance, sidabrinis perlamutras,benzinas
Ford Focus, 2001, mėlynas perlamutras, Ghia.
Ex: Mondeo 1996m, V6 Duratec, 125 kW, 2,5 DOHC.

Ford is life the rest is just details.
Image
ELEKTRONINIS PREKIŲ KATALOGAS!!
Image
Rytas Lietuva Mūsų širdyse Visada kartu Visadaaa drauge Nugalėsim mes Busime pirmi Jums ištikimi Nenugaaalimi
vinkas

Re: Vairuotojo pusės sėdynės pakelėjas

Post by vinkas »

Fresher wrote:
vinkas wrote:
Tewukas wrote:Pas mane nustojo kėlotis vairuotojo pusėje sėdynė, niekas neburzgia nei užia.

Gal kas turit ar galit patart iš kur gaut elektrinę schemą? Pabandyčiau ar varikliukas perdegė ar saugiklis, nes dabar net nežinau, per kurį saugiklį pajungtas.

Image
Pas mane, tai varikliukas burzgia, tik vat mechaninė dalis nesikilnoja. Gal kas turite sprendimą šiam gedimui?
manau kaip ir mk2 reik naujo mechanizmo :) arba presuot dantracius
Na va fordas su manimi jau 4 mėnesiai, šiek tiek pagrudėjau ir sužinojau, kad ten landžioti pačiam yra gan pavojinga nes oro pagalvės gali iššauti. Pats nemanau, kad pasieksiu pasireguliuoti tad telieka tik ieškotis meistrų.
Gal kas nuorodą įmestumėte į forumo temą su gerais meistrais Vilniuje?
Robinis

Re: Vairuotojo pusės sėdynės pakelėjas

Post by Robinis »

tai atsijungi akuma ir nesaus.
vinkas

Re: Vairuotojo pusės sėdynės pakelėjas

Post by vinkas »

Robinis wrote:tai atsijungi akuma ir nesaus.
Variantas! :taip1:
Ford123

Re: Vairuotojo pusės sėdynės pakelėjas

Post by Ford123 »

gal visgi kažkas žino kokį garažiuką, kur auksarankiai galėtų sėdyne nurengti, siek tiek pasikrapštyti prie sėdynės rėmo (jaučiasi pora pertvarų perlūžusių) ir įdėti naują šildymą? Ačiū
Kynai

Re: Vairuotojo pusės sėdynės pakelėjas

Post by Kynai »

Sveiki, Gal kas turit ideju kaip MK III sureguliuot elektra valdoma sedyne mechaniniu budu? Veikia tik pirmyn atgal ir atlosas reguliuojas, o aukstyn zemyn keleivio puseje nejuda is vietos. Arba gal kas zinot koki meistriuka Klaipedoje?
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest