Atbulinio begio sviesos

Post Reply
guolis

Re: Atbulinio begio sviesos

Post by guolis »

turejau sia beda varlyte isisuka i greiciu deze nepamenu ar is virsaus ar is apacios,bet l paprasta procedura.
algiss

Re: Atbulinio begio sviesos

Post by algiss »

atbulines sviesos daviklis pavaru dezes virsuje, nesunkiai matomas ir nesunkiai pakeiciamas, turint minimalu irankiu komplekta.
artmas

Re: Atbulinio begio sviesos

Post by artmas »

aisku, bus varle, siaip pabandyk ja issisukti ir pripurkst WD pramankstink gal turetu pradeti veikti, man seniau taip buvo :)
Agregotas

Re: Atbulinio begio sviesos

Post by Agregotas »

Sveiki, pas mane nustojo degti galines sviesos, aisku kad problema daviklyje taciau kur ji rasti konkreciau gal kas galetu papasakot? Tikrai jo nera virsuje nes atsidengiau plasmases prie begiu rankenos ir nieko ten nera, cia mondeo 2001 metu 5 begiu dyzelis. Dekuj labai uz informacija, manau kad reik variklio dangti apacioj imt ir ziuret ant duobes uzsivarius :|
Skimas

Re: Atbulinio begio sviesos

Post by Skimas »

Agregotas wrote:Sveiki, pas mane nustojo degti galines sviesos, aisku kad problema daviklyje taciau kur ji rasti konkreciau gal kas galetu papasakot? Tikrai jo nera virsuje nes atsidengiau plasmases prie begiu rankenos ir nieko ten nera, cia mondeo 2001 metu 5 begiu dyzelis. Dekuj labai uz informacija, manau kad reik variklio dangti apacioj imt ir ziuret ant duobes uzsivarius :|
And greiciu dezes - variklio skyriuje, o ne prie pavaru rankenos...
Agregotas

Re: Atbulinio begio sviesos

Post by Agregotas »

Jei kam idomu ar pravers ateityje, tai atbulines eigos daviklis kainavo 34Lt o kaip pasikeisti radau youtubej idedu nuoroda. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=L7KNcLaVYSY
Stebetojas

Re: Atbulinio begio sviesos

Post by Stebetojas »

Agregotas wrote:Jei kam idomu ar pravers ateityje, tai atbulines eigos daviklis kainavo 34Lt o kaip pasikeisti radau youtubej idedu nuoroda. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=L7KNcLaVYSY
Labai idomu ir aciu. Isemiau davikli, isvaliau daviklio guoli, patikrinau ir istaciau atgal, viskas veikia.
Merdokas

Re: Atbulinio begio sviesos

Post by Merdokas »

Sveiki,

nenoriu naujos temos kurt, nes cia apie ta pati dalyka klausiu. Tik man biski kitaip, kai ijungiu atbulini, atbulinio lempos uzsidega, o kai atleidziu sankaba ir imu vaziuoti uzgesta. Kai vel isminu sankaba, lempos kartais vel uzsidega (gal ir visada, neatsimenu). Buvau issiardes katik ta davikliuka, pavaliau, papuciau su VD, bet surinkus viskas tas pats. Ar cia reikia davikliuka keist, ar cia gali buti ir ne tai.
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Atbulinio begio sviesos

Post by Gezatron »

Laikyk begiu rankena ir jei degs tai davikliukas
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests