Nerodo kuro lygio

Post Reply
mykolaila

Nerodo kuro lygio

Post by mykolaila »

Sveiki, atsitiko toks dalykas kad masina turiu dar tik savaite, ir vaziuojant nustojo rodyti kuro lygi ir kartu uzsidege tuscio bako lempute.. pripyliau pilna baka, bet rodykle vistiek guli. Padarius savitarnos diagnostika rodo klaida "9202 Fuel sender open circuit". Gal yra susidurusiu kur pradet ieskoti slieku?
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Nerodo kuro lygio

Post by Raime »

na kiek suprantu ziurek plude,tikriausiai uzsikirtus galvoju bus
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
mykolaila

Re: Nerodo kuro lygio

Post by mykolaila »

ten prie pludes imanoma preiti nenuiminejant bako? kiek ziurejau po sedyje tai skyle priejimui kazkokia yra bet nezinau ar per ten imanoma issitraukt plude. Blin nesinoretu kad reiktu baka nuiminet, o dabar dar pilnas tai reik nuvazinet kazkiek..
dareida
Dalyvis
Posts: 191
Joined: 2008 07 25 , 09:48
Vardas/Pavardė:: Darius E.
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Kaunas
Contact:

Re: Nerodo kuro lygio

Post by dareida »

praktiskai neimanoma. Arba teks nuimti baka arba padidinti ta skyle pjaunant skardas truputi ir atlenkiant... :(
Mondeo MK III 2.5l v6 125kw
Benzinas-dujos
mykolaila

Re: Nerodo kuro lygio

Post by mykolaila »

na ka galvojau per ziema pavazinesiu taip, o vasara imsiu baka lauk ir krapstysiuos, bet vakar staiga buvo pradejes rodyti kuro lygi kokiom 3 min, paskui vel dingo. Siandien ryte tas vel pasikartojo kad pora minusciu parode ir vel dingo. Tai galvoju gal vistik beda gali buti visai ne bake??
Aleksandras

Re: Nerodo kuro lygio

Post by Aleksandras »

Man irgi panasi problema, kuro rodykle rodo 0, bet borto kompas pripylus baka fiksuoja viska teisingai ir paskaiciuoja kiek kilometru galiu nuvaziuoti, beto fuel lempute suveikia kaip ir turetu.
Arijus

Re: Nerodo kuro lygio

Post by Arijus »

Pas mane kiek kitokia problema, kuro rodykle pievas rodo, ty rodo tarkim puse bako, uz 1 val pilna baka, kita karta visai tuscia. Kas blogiausia, kad ir borto kompas pagal rodykle skaiciuoja. Gal kas esat susidures su tokia nesamone? Meginau nuimt sedyne, galvojau laidus pravalyt, radau viena fyske (viduryje sedynes), atjungiau, pameginau ijunkt mase, vistiek rodo tiek kiek pries tai kura, tai taip ir likau nesuprates :) Gal turit kokiu pasiulymu?
LauK

Re: Nerodo kuro lygio

Post by LauK »

Pas mane irgi ta rodyklė rodo kaip jai užbanguoja... Kažkada tą fiškę (po galine sėdyne) pajudinau, tai kuriam laikui buvo apsitvarkę
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Nerodo kuro lygio

Post by Raime »

Na jei pajudinus fyske buvo susitvarke tai beda kaip ir aiski turetu buti, variantas yra-kad pacioje fyskeje laidai nekontaktuoja
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests