saudo ant duju

kovalskis

saudo ant duju

Post by kovalskis »

Tai va toke bedele atsirado pradejo saudit staigiau sankrizoj per pedala uzmynus ar tik pradedant vaziuot dujininkai pasake kad babina gali but gatava tad noreciau jusu nuomone suzinot
Mondis

Re: saudo ant duju

Post by Mondis »

Gali būti ir babina. Bet pirmiausiai žvakės ir laidai. Kokios žvakės, kiek pramynes su jomis. Iš karčios patirties NGK naujos prasčiau dirba už motorkraft su 50 k km stažu, O jei jau NGK kokia 20 k km praėjo mesk iš karto. Vakare žiūrėk ar laidai nešviečia.
marge

Re: saudo ant duju

Post by marge »

pas mane irgi saudo staigiau gaza pamynus. bandysiu keist laidus ir zvakes. laidai tamsoj sviecia..
monde0

Re: saudo ant duju

Post by monde0 »

:D kas mėnesį vis šaudo kažkam ir šaudo ir kas mėnesi nauja tema :D nuvažiuojat į vistą ar kvarcą, px man :D nusiperkat žvakes orginalias ir laidus ir nieks nebešaudo šimtą metų ;) beje kaina nėra palyginus didelė ;)
kovalskis

Re: saudo ant duju

Post by kovalskis »

laidus vakar pazejau tai pasviecia biski o zvakes tai naujos visiskai dar nei 2k nera prasukusios
monde0

Re: saudo ant duju

Post by monde0 »

kas važinėja dujomis tai net nežiūrėkit į jokius turginius laidus kad ir kas ten parašyta, nebus pigiau nei pirkt originalius ir važinėt kelis metus, o su turginiais tai max pusmečiui ;)
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: saudo ant duju

Post by Valdelis »

na jei sviecia laidai tai matyt nieko gero is ju :DDD Teks naujus detis :)
Mondis

Re: saudo ant duju

Post by Mondis »

Naujos žvakės Mondeo? Tai tada kokios, prašom tiksliai. Gal čia problema? Nes platinos nebelikę. Koks tarpelis?
dakar70

Re: saudo ant duju

Post by dakar70 »

tas TRUE kad saudo vis kazkam :D

1. Butinai platinines zvakes vieno kontakto
2. Patikrinti ar zvakiu keramika neiskilus ir nesutrupejus
3. NGK laiko apie 20-30k kaip kazkas rase ;)
4. Motorcraft nebegamina, o gaila :(
5. Neblogos dar BERU firmos
6. Zvaklaidziai normalus, ne turginiai (tipo tie skirti dujom vazineti ir pan - sudas :P )
7. Oro filtras neuzsikimses dar turetu buti :tipo:
monza

Re: saudo ant duju

Post by monza »

monde0 wrote::D kas mėnesį vis šaudo kažkam ir šaudo ir kas mėnesi nauja tema :D nuvažiuojat į vistą ar kvarcą, px man :D nusiperkat žvakes orginalias ir laidus ir nieks nebešaudo šimtą metų ;) beje kaina nėra palyginus didelė ;)
Deja, negelbsti man originalios žvakės iš Kvarco, variklis, važiuojant ant dujų, dreba, netraukia. Kai pakeičiau žvakes originaliomis, atrodo kuriam laikui situacija pagerėjo, bet vėliau vėl tas pats. Dabar įsidėjau Bosh Silver PLus po 8 Lt, aišku nieko gero.. bet situacija panaši kaip ir su originaliom. Nuvarius pas dujininkus su naujom žvakėm, ant kompo rodo permušimus, sako laikas keist žvakes, sakau pas mane naujos... Net nežinau ką daryt, šiandien radau kažkokias stebuklingas Bugaets žvakes reklamuoja http://www.skelbiu.lt/skelbimai/naujos- ... 53667.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Bet kaina kosminė ir neaišku ar bus rezultatas. Gal kam teko susidurti su panašiom problemom, gal naudojat Bugaets žvakes, pasidalinkit patirtim, ar tai vertas dėmesio dalykas?
dakar70

Re: saudo ant duju

Post by dakar70 »

Apie sitas zvakes nezinau bet NGK ar BERU man laiko ir veikia, svarbu kad platina butu, neplatinines kad ir bosch ar bet kokios kitos netinka......
kovalskis

Re: saudo ant duju

Post by kovalskis »

champion zvakas pas mane dujuninkai tokes rekomendavo o ir parduotuvej tokias parinko pagal modeli
dakar70

Re: saudo ant duju

Post by dakar70 »

as turejau champion nusipirkes vieno kontakto, bet ne platinines, tai tampydavos masina ir laiks nuo laiko saudavo, susisukau senas ir problema dingo, tai tik platina ir tik vieno kontakto ;)
kovalskis

Re: saudo ant duju

Post by kovalskis »

tai isvados tokios kad geriau senas zvakes susisukt reikia
marge

Re: saudo ant duju

Post by marge »

kaip galima atpazint ar tikrai platina, kad neapgautu? vienur siulo kazkokias rusu gamybos po 15lt, kitur motorcraft po 15lt, dar kitur bosh po 12lt
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest