Patrūkčioja ir užgęsta

Post Reply
Mondis

Patrūkčioja ir užgęsta

Post by Mondis »

Mondeo 1995, 1,8, B/D. Taigi, šiltas variklis ant laisvų po kokia 40 sekundžių ramybės apsukos pašokinėja 2-3 kartus ir variklis užgęsta. Tiek dujos tiek benzas tas pats. Gal idėjų kas gali būti? Tiesa, benzo ryja žiauriai - apie 8,5-9 l/100 km, kai dujų apie 7,5-8 (trasoje prie 80-90 km/h). MAF'as blogas, bet tas pats tiek su pajungtu, tiek atjungtu, o dujom kam jis reikalingas. EGR ir pajungtas ir užkimšta vakuumo šlangutė - tas pats. Grįžęs po ilgos kelionės keičiau lemdą zondą dėvėtu (nes mano neoriginalas vėlavo) ir laisvos eigos vožtuvą - tas pats. Vakuumo šlangų nutrūkusių nematau.
Žiūrint per dujų kompą, lemda zondas ant laisvų visada riebus (benzinas).
Dar klausimas - atjungus vakuumo šlangutes ir traukiant orą, per vieną vožtuvą (kairys prie salono viršuje, žiūrint į saloną), orą praleidžia ir pakliūna į sistemą. Jį išmetus iš vakuumo sistemos - tas pats. Bet ar jis turėtų įleisti orą į vakuumo sistemą?
Varysiu diagnostiką, bet kad prieš kelionę (6000 km) buvau, nieko nerado. Eilėje varyti į Kauno Kvarcą, bet klausimas ar pavyks rasti...
Įtariu kažkos daviklis, o gal žvakės blogos, nes ne tos kur reikia, o AYFS22FM, nors kai dirba, tai gerai, tarpas 0,9mm.
Mondis

Re: Patrūkčioja ir užgęsta

Post by Mondis »

Taigi ėjau diagnostiką 2 servisuose ir problemos nerado :( Pagalbos! O gal kas donorą turi Kaune, kad vis po vieną daviklį pakeisti ir pažiūrėti ar veikia? O gal kompą pakeisti? Jau gaunasi kad dėl kažkokios smulkios nesąmonės, manau iki 200 Lt max mašiną reiks išmesti :( ...
O gal kas diagnostiką sugebėtų padaryti Kaune? Kauno Kvarcui ir Melgai pritrūko fantazijos, nors stengėsi kiek galėjo...
Vital
Klubo remėjas
Posts: 233
Joined: 2011 05 18 , 21:55
Vardas/Pavardė:: Vitalij
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,5 l Duratec V6
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Vairuoja nuo: 2008
Location: kita
Contact:

Re: Patrūkčioja ir užgęsta

Post by Vital »

pas man irgi zinok taip pat buvo,diagnostika dariau irgi nieko nerodo. jei dujos tiesioginio purskimo tai maf'as svarbu,viskas tada svarbu. pas mane tai nesilaike 2 vakumines slangutes,tai as jas su xamutais priverziau ir vsio,problemos dingo :svilpia:
labai gerai apsiziurek visus vakumus,ta t forma ir kitus irgi...manau rasi koki kur blogai laikosi,sekmes :yes1:
ImageImage
Bandit

Re: Patrūkčioja ir užgęsta

Post by Bandit »

pas draugeli skorpe buvo panasus bajaris. 2l benzas 85 kw, 96 metai. uzvesdavo padirbdavo truputi ir uzgesdavo tiek dujom tiek benzu. atrado kad kibirkstis dingsta siek tiek padirbus, is pradziu vedant ji yra ir labai greit uzkurus pradingdavo. o kad surast tai ir kompus keitinejo ir degimo spinele ziurejo ko tik nedare, o pasirodo pravodke uztrumpinus buvo tai visa is naujo perviniojo izoliacija ir pasitaise.
Mondis

Re: Patrūkčioja ir užgęsta

Post by Mondis »

Deja mano bus ne tame problema. Šaltas dirba. O sušilęs matyt gal tikrina sistemą ir radęs problemą užgesta. Pagazuoji ir vėl 40 s dirba ir jei laiku pagazuosi dirbs ilgai. Tik, kad ne visada eina pagazuoti laiku - kai jau pradeda tampytis.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests