neveikia sedyniu pasiltinimas

Post Reply
nykas

neveikia sedyniu pasiltinimas

Post by nykas »

Sveiki, MkIII 2005 ghia neveikia kedziu pasiltinimas... su saugikliais lyg ir viskas tvarkoj (na nebent dar koks yra kazkur....) taip pat , kaip cia kitur rase, ziurejau ir po sedyne, bet ten viskas grazu.. pratestavus su testeriu - rodo kad neateina i salona elektra (jei teisingai supratau...) :?
gal kas buvo susidures su tokia problema ? ir gal gar kas yra su tuo pasiltinimu .... ?
:?
latinoheat

Re: neveikia sedyniu pasiltinimas

Post by latinoheat »

Pas tave turi stoveti atskira rele, netik saugikliai...
latinoheat

Re: neveikia sedyniu pasiltinimas

Post by latinoheat »

Po kapotu, kur yra reles susirask F5, paziurek ar geras saugiklis
nykas

Re: neveikia sedyniu pasiltinimas

Post by nykas »

ziurejau, saugiklis po kapotu geras, ir tas kur viduje saugiklis geras....
o kur ta riele yra .... ? kur ja ieskot..........?
:?
Modis

Re: neveikia sedyniu pasiltinimas

Post by Modis »

Plin pas mane ta pati beda. Ispradziu neveike abieju sedyniu pasildymas, patikrinau saugiklius viskas ok, taciau dabarkeleivio sedyne atsigavo o vairuotojo nesildo nors tu ka...
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: neveikia sedyniu pasiltinimas

Post by Gezatron »

Modis wrote:Plin pas mane ta pati beda. Ispradziu neveike abieju sedyniu pasildymas, patikrinau saugiklius viskas ok, taciau dabarkeleivio sedyne atsigavo o vairuotojo nesildo nors tu ka...
tikrink ar ateina srove y fiske... nes buna variantu kad laidukai pacioi sedynei nusidevi nuo sedejimo sedyneje... :) vat jei yjungus sildyma neateis srove tada jau gal rele gali but...
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Modis

Re: neveikia sedyniu pasiltinimas

Post by Modis »

Gezatron wrote:
Modis wrote:Plin pas mane ta pati beda. Ispradziu neveike abieju sedyniu pasildymas, patikrinau saugiklius viskas ok, taciau dabarkeleivio sedyne atsigavo o vairuotojo nesildo nors tu ka...
tikrink ar ateina srove y fiske... nes buna variantu kad laidukai pacioi sedynei nusidevi nuo sedejimo sedyneje... :) vat jei yjungus sildyma neateis srove tada jau gal rele gali but...
Labai tikiuosi kad tik tiek :) , ziurejau uzsienio forumuose tai pasirodo daznai gan pareina pats kaitinimo kilimelis, elementas vairuotojo puses...
saulius74901

Re: neveikia sedyniu pasiltinimas

Post by saulius74901 »

Va butent ten pacioj sedynej kilimelio pajungimo laidas nuluzta, savo issiardziau ir sutvarkiau, uztrukau gal valandele.
Modis

Re: neveikia sedyniu pasiltinimas

Post by Modis »

saulius74901 wrote:Va butent ten pacioj sedynej kilimelio pajungimo laidas nuluzta, savo issiardziau ir sutvarkiau, uztrukau gal valandele.
Tai gal papasakok pro kur ten issiardo? nieko plesyt nereikia?
victorazz

Re: neveikia sedyniu pasiltinimas

Post by victorazz »

Pas mane irgi vairuotojo sedynes sildymas neveikia..bet nemanau, kad labai sveika naudoti..vyrai, juk suprantat apie ka as :D
Modis

Re: neveikia sedyniu pasiltinimas

Post by Modis »

victorazz wrote:Pas mane irgi vairuotojo sedynes sildymas neveikia..bet nemanau, kad labai sveika naudoti..vyrai, juk suprantat apie ka as :D
Manau tikrai geriau nei det sikna ant susalusios sedynes. :D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest