Automatinės pavarų dežės gedimai

Post Reply
Jetformond

Automatinės pavarų dežės gedimai

Post by Jetformond »

Sveiki, tokia problema turiu su APD: automatas nejungia 4-os pavaros, pardavėjas mane apgavo, teigė, jog automatui suteikia 1000%! Aš pirmą kartą gyvenime įsigiau automobilį su automatine pavarų deže ir net nežinojau kiek ten pavarų turi būti. Nuperkant ir važiuojant pastebėjau, jog automobilio greitis 100 km/h, o tachometras rodo 3500 apsukų, net išsigandau ir tik tada supratau, kad 4-os pavaros nėra. Tai buvo tik pradžia, pakėlus mašiną ant keltuvo, pastebėjau, jog visą dežė bei variklio apačia aptepliuota, reiškia leidžia tepalus. Klausimas ar tai dežės riebokšlis? Kadangi dingsta tepalas iš pavarų dežės. Ir dar, paaiškinkit kas tai per holo daviklis yra, nes automatinių dežių servise paaiškino, kad pirmiausia reikia jį keisti, o paskiau riebokšlį (servise paaiškino, kad yra priekinis riebokšlis, t. y. tarp variklio ir dežės ir riebokšlis prie pusašies). Įdomu kiek kainuotu šis remontas ir ar verta?
Fastbackas
Dalyvis
Posts: 601
Joined: 2009 06 29 , 18:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1996
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kėbulo tipas: Sedanas
Location: Šalčininkai
Contact:

Re: Automatinės pavarų dežės gedimai

Post by Fastbackas »

holo daviklis, skaiciuoja alkuninio veleno dantukus, taip suzino kurioj wietoj alkuninis, cilindrai ir pan...
ar verta pats pagalwok, ziurint uz kokia kaina tu sawo monde pirkai, kiek planuoji wazinet, ir kiek dar ji reikalaus remonto be pawaru dezes, apsiskaiciuok daug maz ir spresk, nuwarai i serwisa ir klausi kiek tas kainuotu kiek anas..
User avatar
Eddy
Dalyvis
Posts: 410
Joined: 2007 07 07 , 10:06
Vardas/Pavardė:: edis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2002
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Žalia
Vairuoja nuo: 2005
Location: Šilalė
Contact:

Re: Automatinės pavarų dežės gedimai

Post by Eddy »

pakeist rieboksliams jau gresia imti pavaru deze, o nuemimas, ne is pigiuju... pradedant nuo 200lt.. paziurek kiek pavaru dezeje tepalo yra ant uzkurto variklio., pabandyk papildyt tepaliuko iki Max ir pavazineti. ir nuo 80km/h vos vos po milimetra spausti pedala neskubant gazo ir laukti kol imus.... bet ir tai cia automatines pavaru dezes smertis ateina., po kiek laiko visai nebevaziuos, jei neremontuosi :melstis1:
Mano esamos:
Mano... Volvo XC70 2005, d5, sriubmaliene.
PEUGEOT 407 2007m., 2,0 HDI 100kw., Sriubmaisys tankas.
Zmonos:
PEUGEOT 206 2001m., 1,4i 55kw...
tttttt

Re: Automatinės pavarų dežės gedimai

Post by tttttt »

kai man buvo dingus 4 pavara tj pasikeiciau toki kaip cilindriuka is dezes apacios ir viskas susitvarke...
Jis issiima nuemus dangteli.
User avatar
Eddy
Dalyvis
Posts: 410
Joined: 2007 07 07 , 10:06
Vardas/Pavardė:: edis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2002
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Žalia
Vairuoja nuo: 2005
Location: Šilalė
Contact:

Re: Automatinės pavarų dežės gedimai

Post by Eddy »

sian ziurejau is apacios tai jokio dangtelio nera, yra dangtelis tik sone, ir tai nera prieimo prie jo, gal pafotkint galetum?
Mano esamos:
Mano... Volvo XC70 2005, d5, sriubmaliene.
PEUGEOT 407 2007m., 2,0 HDI 100kw., Sriubmaisys tankas.
Zmonos:
PEUGEOT 206 2001m., 1,4i 55kw...
kovalskis

Re: Automatinės pavarų dežės gedimai

Post by kovalskis »

Man ta pati beda su greiciu deze ir kirk matuoju tepala tai kazkaip virs normos man atrodo
HooLiGaN

Re: Automatinės pavarų dežės gedimai

Post by HooLiGaN »

automatai labai kaprizingi, jej virs arba maziau normos, tai blogai, galima suvaryt deze. vienintele isimtis visame pasauly, tai merso automatai del tepalu ligio
kovalskis

Re: Automatinės pavarų dežės gedimai

Post by kovalskis »

man kol saltas variklis tarkim ryta tai labai puikei meta ir paskutine pavara bet tik pasyla ir paskutines pavaros nebera
HooLiGaN

Re: Automatinės pavarų dežės gedimai

Post by HooLiGaN »

kovalskis wrote:Man ta pati beda su greiciu deze ir kirk matuoju tepala tai kazkaip virs normos man atrodo
reikia tikrint kai isilus deze ir uzvestam varykliuj
kovalskis

Re: Automatinės pavarų dežės gedimai

Post by kovalskis »

nu tai tepaliuka taip ir tikrinu norma viskas.Niekaip nesugalvoju kame beda
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests