Nelaiko laisvu apsuku...

DiaBet

Nelaiko laisvu apsuku...

Post by DiaBet »

Sveiki, naujas as su mondeo, turiu mk1 universala 1.8 DOHC benzinas dujos. Susiduriau su tokia beda... Uzkurus ant benzo ant laisvu stovi gal tik ant 500 kokiu labai sunkiai kelia apsukas, netraukia visai, permetus ant duju apsukos graziai kyla, gerai traukia masiniukas, bet tik pastabdzius pries sankryza tarkim, apsukom pakritus persimeta vel ant benzo, td vel nebetraukia, nekelia apsuku, arba isvis uzgesta...kur pradet ieskot bedos, kokie galimi variantai?
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Nelaiko laisvu apsuku...

Post by Raime »

nesupratau kaip tau gali bevaziuojant ant duju persijungti i bendza,nebent pats perjungi,apsukos kad sumazeja tai del to tikrai nepersijungs,pasitykrink mafa nes pagal tavo pasakojima tai labai panasiai ir pas mane dyrba ant bendzo,beje malonu pamatyti Panevezieti :D
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
HooLiGaN

Re: Nelaiko laisvu apsuku...

Post by HooLiGaN »

jauciu oros srauto matuokle kokia isejo is darbo, arba kuro slegio reguliatorius. geriausiai butu pajungt diagnostika. Oro matuokle gali pats patikrint, uzvestam varykliuj nuimi fiske nuo matuokles, turi kitaip pradet varyklis dirbt,jej be pasikeitimu, tai sakes jai, reikia keist. dar galima butu pamegint pravalyt kokiu CarbCleaner arba kuo nors panasiu
DiaBet

Re: Nelaiko laisvu apsuku...

Post by DiaBet »

nu nevisai taip supaisiau :) ten su tuo persimetimu ant benzo :D uzgesus jau persimeta :D buvau snd pas dujininkus, pareguliavo dujas, tai db ant duju kai susyla variklis laiko apsukas ant kokiu 500, bet ka su benzu daryt? ir dar 500 cia normalios laisvos apsukos dujom? pirma masina su dujom, tai nelabai zinau :)
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Nelaiko laisvu apsuku...

Post by Raime »

siaip buna vienodos apsukos tiek dujom tiek bendzuj o tai kaip varyklis dujom dyrba,tolygiai,nesitampo ? o del bendzo tikrink mafa pradziai,siaip galim susitykti jei esi is pacio Panevezio paziuretumem kartu ka galima padaryti patiems o jei ka tai pas meistrus teks varyti kad pasiziuretu kas yra
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
andre21

Re: Nelaiko laisvu apsuku...

Post by andre21 »

500 Cia tikrai per mažos apsukos. Žiūrėk gali but laisvos eigos vožtuvas bus jau prastas. Nuo duju gali but biski purvinas, nešvarus, apsinešęs. Todel jis gali prasčiau dirbti. Jei Del Maf'o, tai atjungt jo kontaktus ir be jo pavažinėk ir žiūrėk ar yra skirtumas. :) Šiaip pas mane automatiškai iš duju į Benzą persijungę, jeigu duju mažą arba dar koks nestabilumas. Važiuoji ir girdisi, kaip tik tik tiksi, Dujus-benzas-dujos. Pats auto perjunginėja. :D
Draugeliz

Re: Nelaiko laisvu apsuku...

Post by Draugeliz »

andre21 wrote:500 Cia tikrai per mažos apsukos. Žiūrėk gali but laisvos eigos vožtuvas bus jau prastas. Nuo duju gali but biski purvinas, nešvarus, apsinešęs. Todel jis gali prasčiau dirbti. Jei Del Maf'o, tai atjungt jo kontaktus ir be jo pavažinėk ir žiūrėk ar yra skirtumas. :) Šiaip pas mane automatiškai iš duju į Benzą persijungę, jeigu duju mažą arba dar koks nestabilumas. Važiuoji ir girdisi, kaip tik tik tiksi, Dujus-benzas-dujos. Pats auto perjunginėja. :D
jai butu laisvos eigos voztuvas parejas tai jis ir ant duju nepavaziuotu.. kyltu ar kristu apsukos netolygiai dirbtu. sokinetu. strigtu ir taip toliau... .( is patirties).siuo atveju pasakyciau. jis yra pas tave. geras. didesne tikimybe vakumines slanges jai srauto matuokle yra .gera... poto tavo vietoj pasiziureciau purkstukus... bent jau man jie buvo pareja.. nes auto aNT duju daug vaziavo... . 0budavo apsukos sokineja.. duodi gazo nepriima.) bet pries ardydams purkstukus geriau pasiziurek ar geras spaudimas benzo pareina. gal siurblys parejo . ar filtras uzsikiso... benzo.. ir taip gali buti.... nesukelia spaudimo ir masina burbulioja..
Draugeliz

Re: Nelaiko laisvu apsuku...

Post by Draugeliz »

DiaBet wrote:Sveiki, naujas as su mondeo, turiu mk1 universala 1.8 DOHC benzinas dujos. Susiduriau su tokia beda... Uzkurus ant benzo ant laisvu stovi gal tik ant 500 kokiu labai sunkiai kelia apsukas, netraukia visai, permetus ant duju apsukos graziai kyla, gerai traukia masiniukas, bet tik pastabdzius pries sankryza tarkim, apsukom pakritus persimeta vel ant benzo, td vel nebetraukia, nekelia apsuku, arba isvis uzgesta...kur pradet ieskot bedos, kokie galimi variantai?
matai jai laisvu apsuku reguletorius bus parejas tai apsukos nesilaikys kris.. ar dar kas bus negerai. joms bet masinos traukai jos reiksmes nesudaro. ( patirtis). tuo lab jis ir vadinas laisvu apsuku reguletoius.!
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Nelaiko laisvu apsuku...

Post by Gezatron »

pradziai pardedam nuo to, kad ieskom bedos bendzinu. apie dujas ce nesnekam, nes jos atskiras reikalas.
1. perkraunam kompa. jau nevienam tai padejo, nors nieko nekainuoja, tik truputy laiko
2.. Tikrini visus vakumus ar nekaiuri ir ar nesnypscia
3.. Uzvestai masinai papuciam su burna y mafa, ir variklis turi gesti t.y atkabinam slanga nuo oro filtro ir puciam stipriai nu oro srauta stipru.
4..Pasiziurim zvakes. Gal koks cilindras nesudirba. Gal musa zvakiu laidai
5.laisvos eigos voztuvas. praplaunam
6. su pompa ar kompresiriuku prapuciam sistema kuro, kur yra ventilis prie matoro.
visos info ieskom forume. apie tai pilna temu isaiskintu iki smulkaiusiu detaliu.
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Draugeliz

Re: Nelaiko laisvu apsuku...

Post by Draugeliz »

laisvu apsuku voztuva nevien praplaukit bet ir ant akumo patikrinkit ar jis veikia normalei. jis turi pilnai uzdaryti ir atidaryti .+12 itampoj jai kam neaisku .. jai iki galo neuzdaro ar neatidaro metam lauk jis blogas.!.
DiaBet

Re: Nelaiko laisvu apsuku...

Post by DiaBet »

resetas nepadejo, o ir dar ant duju snd pavaziavus pradejo oziuotis :s
Ginthus

Re: Nelaiko laisvu apsuku...

Post by Ginthus »

DiaBet wrote:resetas nepadejo, o ir dar ant duju snd pavaziavus pradejo oziuotis :s
Ant duju pradejo oziuotis gal del to, kad po kompo reseto anas uzmirso, kad ant duju jam reikia orientuotis :)
O siaip tikrink is eiles visus Gezatron isvardintus punktus, anie visi mondeikom dazniausiai pasitaiko. Mano atveju vakuumines slangutes prakiurusios buvo, del ju ir geso. Uzvyniojus izoliacija iskart atsigavo. Taciau vis dar pasitampo ant benzino, nes viena zvake visai nusibaigusi (cilindras blogas). O del vienos keisti visas kolkas dar gaila, jos nepigios yra.
velnys007

Re: Nelaiko laisvu apsuku...

Post by velnys007 »

Draugelizsz wrote:laisvu apsuku voztuva nevien praplaukit bet ir ant akumo patikrinkit ar jis veikia normalei. jis turi pilnai uzdaryti ir atidaryti .+12 itampoj jai kam neaisku .. jai iki galo neuzdaro ar neatidaro metam lauk jis blogas.!.
tai kaip suprantu padavus i jy +12v jis turetu atsidaryti? o atjungus uzsidaryt? mano atveju masinai vaziuojant isjungus begi uzgesta masina seniau dar budavo kad prigesdavo bet atsigaudavo, kol saltas variklis apsukos truputi didesnes tai viskas tvarkoj, jei gaza su koja prilaikau tada apsukos pasokineja na ir laikosi apie 800-900 tokie simptomai manau rodo kad kaltas laisvu apsuku reguliatorius, manau kad vat buntent kaskokioje vietoje jis yra issidevejas ir stringa truputi bet tas tikrinimas su 12+ nemanau ar ka iseis pamatyt
Draugeliz

Re: Nelaiko laisvu apsuku...

Post by Draugeliz »

as ju daug pakeites esu ten bent truputi jo neuzdaro iki galo ir jau prasideda fokusai su masina... buna kad membrana pradyla ta gofruota ir jau bludija. . turetu uzsidaryt nepamenu gerai zinok. bet kokiu atveju uzdaryt turi iki galo.. dar pries nuimdamas pamegink pirmoj eilej fiske nuemus paziuret kaip dyrba uzkurus uzgesinus vel uzkurt su nuimta fyske. to voztuvo.. .pas mane jie nukepdavo nuo saudymo ant duju
Robinis

Re: Nelaiko laisvu apsuku...

Post by Robinis »

pas mane gesimas issisprende pakeitus sias dalis. zvakes NGK,zvaklaidziai AD,uzdegimo rite-babina ORGAS FORD(kur zvaklaidziai sueina visi i blokeli)
taip ir nzn kas tiksliai buvo. nes sios vietos buvo pavarge. dabar viskas lb pujku.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests