Problemos su kondicionieriumi

Kirvukas

Problemos su kondicionieriumi

Post by Kirvukas »

Sveiki, iškilo tokia problema su kondicionieriumi, kai jį įjungi jis paveikia kokias 1-2s ir iškart išsijungia (lemputė lieka šviečianti) po to vėl išjungi ir įjungi vėl tas pats, pats kondicionierius šaldo nes daug kartų taip prispaudeliojus jis pradeda pūsti šalta orą į saloną ir girdisi kaip suveikia mova, tik va kad jis kažkaip neužsifiksuoja. Gal kam yra taip buvę, lauksiu pagalbos.


Automobilis:
Ford Mondeo MK2
1.8 TDCI
1999m.
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Problemos su kondicionieriumi

Post by Algis »

Kai nepakankamas freono slegis meto mova.Man buvo tas pats dasipildziau ir pasitaise.Kai ismes nejunk po kiek laiko pats isijungs.
Bandit

Re: Problemos su kondicionieriumi

Post by Bandit »

man taip buvo su volvo ir buvo kaltas ne spaudimas sistemoi. nes kai mazas spaudimas sistemoi jis daznai junginejasi. bet man budavo isijungia truputi padriba ir pirma kart kai atleidzia daugiau nebepritraukia. tada tekdavo pajunginet migtuku kad saldytu vel ir tai reikejo daryt pastoviai. o problema buvo kad per daug nutolus sankaba buvo ir nepritraukdavo. o ten atsumas saibom reguliuojasi. tiksliai nepamenu bet bent jau tam siurblui tarpelis turejo buti apie 0,3 - 0,5 mm nzn kaip cia tik kad labai panasus simtomas
Danius

Re: Problemos su kondicionieriumi

Post by Danius »

o kas galetu buti kai su ijungta kodiske vaziuoji ir masina trukcioja, tai gera trauka tai prislobus, nedaznai taip buna bet sutrukcioja kartais, ypac prie zemu apsuku. ;(
Danius

Re: Problemos su kondicionieriumi

Post by Danius »

taigi kaip suprtau, pas mane kondiske tai veikia, tai neveikia. kai veikia tada trauka sumazejus buna, bet kodel ji issijungia pati kai automobilis vaziuoja? gal kam taip yra buve? del apsuku pastebejau, kad nesvarbu, prie betokokiu ji junginejasi ir ganetinai daznai... prasau pasidalinkit kasnors mintimis, nes ziauriai karsta darosi.... :tipo:
Kirvukas

Re: Problemos su kondicionieriumi

Post by Kirvukas »

Danius, man rodos čia tavo problema kaip ir pas mane, paskaityk temą nuo pradžių yra keli patarimai ką pamėgint, kogero tai dėl nepakankamo freono kiekio, bandysiu per kita savaitę nuvežt savo fordą pas meistrus, kad papildytų, kaip seksis po to parašysiu dar.
Danius

Re: Problemos su kondicionieriumi

Post by Danius »

labai keista, kad del freono kiekio, nes va mano mama turi honda civic kuri lietuvoi pravaziavus jau 150k. km, ir ten freono turbut nei kvapo nebeliko, bet ijungus kondiske ji pastoviai veikia ir bando pusti ten kazka, o pries kokius 5 metus ji tikrai gerai veike... na o forde atvirksciai kodiske pucia puikiai, bet pastoviai junginejasi tas siurblys kondiskes... :D net kai jis junginejasi ir tai pucia, tai ne, visvien man prisaldo visa salona... nu reiks varyt pripilt to freono ir nebeburt is tirsiu, visvien manau blogiau nebus... labai jau norisi tos kondiskes ant vasaros :svilpia:
Kirvukas

Re: Problemos su kondicionieriumi

Post by Kirvukas »

Nu va šiandien užpildė freonu sistemą, bet vistiek tas pats, išmetinėja kondicionierių, reiks kuistis toliau ką daryt.
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Problemos su kondicionieriumi

Post by Valdelis »

Ziurek su pritraukeju... Matyt nepritraukia tau kondiskes... Bet manau geriau butu kad nulektum kaune i kokia firmele normalia ir pasikonsultuotum, gal ka patars :)

Dainius, nzn kaip ten del to putimo kartais bet su ijungta kond pas mane trauka irgi jauciasi kad pamazeja, nors man jos tikrai pakanka. Del isijunginejimo bijau pameluot bet man rodos taip turi but nes pas man ir lyg taip yra :) tankiai dirba, nors freono tikrai max :)
Kirvukas

Re: Problemos su kondicionieriumi

Post by Kirvukas »

Tai va jei kam įdomu, tai susitvarkiau kondicionierių, vis dėl to buvo elektrinėj daly gedimas, kondicionieriaus sistemoje yra 2 davikliai, vienas iš jų tikrina ar sistemoje yra freono (slėgio daviklis, NC tipo), o kitas velniai žino ką ten daro, tai pasijungiau sistemą be to antro daviklio, į relę paduodant pastovų minusą ir viskas kolkas veikia, ventiliatoriai sukasi, nematau kokių nors problemų, kad būtų be antro daviklio, kolkas džiaugiuosi šaldytuvu. :)
Danius

Re: Problemos su kondicionieriumi

Post by Danius »

o gal tie davikliai parsiduoda? kur ju galima nusipirkt? ar sunku pakeisti? nes blin uzknisa, junginejasi ji man pastoviai, tai salta, tai jau nelabai, taip ir susirgt galima.. :D ir kaip tiksliai tie davikliai vadinasi?
ironware

Re: Problemos su kondicionieriumi

Post by ironware »

Sveiki. Nežinau ar tai gedimas ar ne bet, kai įjungi oro putima ant priekinio lango (kad nupustu rasa ar panašiai) automatiškai isijungia kondicionierius. Perjungus vejo krypti kondicionierius vėl automatiškai išsijungia. Kas čia gali būti ne taip? :)
Bandit

Re: Problemos su kondicionieriumi

Post by Bandit »

taip turi buti
jei tau langas priekinis uzrasojas be klimos zimiai ilgiau nuputinetu o su klima labai greitai nutrauke cia visose auto kuriose yra klimato kontrole taip padaryta
ironware

Re: Problemos su kondicionieriumi

Post by ironware »

tai taip išeina kad ir žiemos sezonu kondicionierius pus man šalta ora i salona jai rasos prikinis langas? :D nes jis kazkodel nepersijungia į šilta oro padavima :D
Bandit

Re: Problemos su kondicionieriumi

Post by Bandit »

pus silta nes pirma stovi kondiskes radijatorius salone paskui peciuko radiatorius. esme kad saldant ora jis darosi sausas, todel sausu oru langai greiciau nupuciami. antras dalykas juk ne visa laika vaziuoji vien ant langu pastates. juk jei uzrasoja langai paspaudi kad nupustu langus o kai nupucia gali ten pasilikt dali oro ant lango o dali dar kazkur ir kondiske issijungia
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest