mondeo3 generatorius

latinoheat

Re: mondeo3 generatorius

Post by latinoheat »

O ir siaip laukiu kol kas pamatos saviskio generatoriaus duomenis.
samagonas
Dalyvis
Posts: 355
Joined: 2013 03 13 , 18:01
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Pilka
Location: Kaunas
Contact:

Re: mondeo3 generatorius

Post by samagonas »

teisiskai tau priklauso 6men garantija. Vezi atgal ir viska tau turi sutvarkyt. Pas mane14.4 rodo be nieko,ijungus ilgas ir peciukaiki max 14.1 . Cia matuota ta pacia minute kai buvo atiduota mondeo su restauruotu generu.
latinoheat

Re: mondeo3 generatorius

Post by latinoheat »

samagonas wrote:teisiskai tau priklauso 6men garantija. Vezi atgal ir viska tau turi sutvarkyt. Pas mane14.4 rodo be nieko,ijungus ilgas ir peciukaiki max 14.1 . Cia matuota ta pacia minute kai buvo atiduota mondeo su restauruotu generu.
Benzinas?
Na, garantija is ju 1metai
samagonas
Dalyvis
Posts: 355
Joined: 2013 03 13 , 18:01
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Pilka
Location: Kaunas
Contact:

Re: mondeo3 generatorius

Post by samagonas »

dyzelis.bet tai neturi reiksmes.
latinoheat

Re: mondeo3 generatorius

Post by latinoheat »

Taigi buvau nulekes, ir zodziu krauna 13.8v. Tai yra mazokai, nezemiau zalios juostos bet mazokai.
Tik uzvedus masina pasoka iki 14,5 ir paskui nukrenta iki 13.8 ir kiek begazuotum laiko tiek pat.
Esme ta, kad krovima reguliuoja masinos kompas, tad nuo jo reikia ir pradeti ieskoti. Patys jie skambino kolegoms ir klause ju sake ta pati, kad masinos kompas tai reguliuoja.
Patarimai?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: mondeo3 generatorius

Post by Gezatron »

latinoheat wrote:Taigi buvau nulekes, ir zodziu krauna 13.8v. Tai yra mazokai, nezemiau zalios juostos bet mazokai.
Tik uzvedus masina pasoka iki 14,5 ir paskui nukrenta iki 13.8 ir kiek begazuotum laiko tiek pat.
Esme ta, kad krovima reguliuoja masinos kompas, tad nuo jo reikia ir pradeti ieskoti. Patys jie skambino kolegoms ir klause ju sake ta pati, kad masinos kompas tai reguliuoja.
Patarimai?
nu ka kompa keisti... deveta deti.. tai manau tikrai nepaklausi preke kurios beveik niekam nereike.. nesu girdejas per forumo gyvavima kad kas butu mk3 bendzui kompo ieskojas..
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
latinoheat

Re: mondeo3 generatorius

Post by latinoheat »

Gezatron wrote:
latinoheat wrote:Taigi buvau nulekes, ir zodziu krauna 13.8v. Tai yra mazokai, nezemiau zalios juostos bet mazokai.
Tik uzvedus masina pasoka iki 14,5 ir paskui nukrenta iki 13.8 ir kiek begazuotum laiko tiek pat.
Esme ta, kad krovima reguliuoja masinos kompas, tad nuo jo reikia ir pradeti ieskoti. Patys jie skambino kolegoms ir klause ju sake ta pati, kad masinos kompas tai reguliuoja.
Patarimai?
nu ka kompa keisti... deveta deti.. tai manau tikrai nepaklausi preke kurios beveik niekam nereike.. nesu girdejas per forumo gyvavima kad kas butu mk3 bendzui kompo ieskojas..
Tai turi buti faktas 1.8 ir panasiu metu. Kitokie kriterijai yra dar?
latinoheat

Re: mondeo3 generatorius

Post by latinoheat »

Kur pradingo velnys zinute....?
Gal as per savo plansetke ka prispaudziau :D
velnys007

Re: mondeo3 generatorius

Post by velnys007 »

latinoheat wrote:Kur pradingo velnys zinute....?
Gal as per savo plansetke ka prispaudziau :D
buvaau parases sy ta bet istryniau nenoriejau primeluot einu tuojau pamatuosiu kaip krauna
latinoheat

Re: mondeo3 generatorius

Post by latinoheat »

velnys007 wrote:
latinoheat wrote:Kur pradingo velnys zinute....?
Gal as per savo plansetke ka prispaudziau :D
buvaau parases sy ta bet istryniau nenoriejau primeluot einu tuojau pamatuosiu kaip krauna
Laukiu :)
velnys007

Re: mondeo3 generatorius

Post by velnys007 »

uzvedus pakilo iki 14.05 bet cia tik tod kad truputi iskrautas akumas yra , buvau kaskada pataikes pamatuot kad rode 14.5bet tada tikrai buvp iskrauutas akumas kiek pastebejau tai tikrai generatoriu valdo kompas seip kiek esu mataves tai dazniausiai rodo apie 13.8 taip buna su pakrautu akumuliatorium kadangi dabar katik po uzvedimo ,uzkilo iki 14.05 cia apie truputi keiciasi paskutinis skaiciukas, ijungus galinio lango sildima trumpam nukrito daugmaz iki 13.6 na ir po sekundes ar dvieju sekundziu vel pakilo iki 14.05 , taip pat ir su sviesom ijungus sviesas pakrenta daugmaz iki 13.6 ar gal net 13.5 bet trumpam ir gryzo y 14.05 bet sujungus visus elektrinius prietaisus ypac syldimas visu pajegumu paima daug energijos tai krito daugmaz iki 12.5 pakelus apsukas su viskuo ijunkta voltai pakilo iki 14.0 .
velnys007

Re: mondeo3 generatorius

Post by velnys007 »

seip jei akumuliatorius pakrautas rodo man 13.8 taigi ijungus sviesas manau taipat kristu iki daugmaz 13.4 ir tuoj pat pakiltu adgal i 13.8.
turbut generatorius yra per silpnas pagaminti energijos visiem ijunktiem prietaisam kai variklis dirba ant laisvu apsuku bet apsukas pakelus generatoriaus energijos uztenka visiem prietaisam.
pries uzgesinant auto , testeris berode apie 13.92 ant laisvu ir su viskuo isjunkta nes kadangi per ta laika kol matavau kaskiek tai pakrove akumuliatoriu
latinoheat

Re: mondeo3 generatorius

Post by latinoheat »

Tai tada idomiai, situacija kaip pas mane. Dar pastebejau, kad spidometro tie lcd ekraneliai mirguliuoja... Ir pvaz begejantis kartais yarp 1800 ir 2000 apsuku apsvietimas akimirkai pritemsta.
O akumaspas mane tikrai pakrautws. Kasdien tenka prasukti bent po 30km. Del to ir laiko jis man jau 5 ziemas. Gal dar ir sia laikys. O stovi kaip priklauso 55ah
latinoheat

Re: mondeo3 generatorius

Post by latinoheat »

velnys007 wrote:seip jei akumuliatorius pakrautas rodo man 13.8 taigi ijungus sviesas manau taipat kristu iki daugmaz 13.4 ir tuoj pat pakiltu adgal i 13.8.
turbut generatorius yra per silpnas pagaminti energijos visiem ijunktiem prietaisam kai variklis dirba ant laisvu apsuku bet apsukas pakelus generatoriaus energijos uztenka visiem prietaisam.
pries uzgesinant auto , testeris berode apie 13.92 ant laisvu ir su viskuo isjunkta nes kadangi per ta laika kol matavau kaskiek tai pakrove akumuliatoriu
Pas mane viska sujungus ant laisvu rode 12.7...
velnys007

Re: mondeo3 generatorius

Post by velnys007 »

latinoheat wrote:
velnys007 wrote:seip jei akumuliatorius pakrautas rodo man 13.8 taigi ijungus sviesas manau taipat kristu iki daugmaz 13.4 ir tuoj pat pakiltu adgal i 13.8.
turbut generatorius yra per silpnas pagaminti energijos visiem ijunktiem prietaisam kai variklis dirba ant laisvu apsuku bet apsukas pakelus generatoriaus energijos uztenka visiem prietaisam.
pries uzgesinant auto , testeris berode apie 13.92 ant laisvu ir su viskuo isjunkta nes kadangi per ta laika kol matavau kaskiek tai pakrove akumuliatoriu
Pas mane viska sujungus ant laisvu rode 12.7...

tau kaip nukrenta iki 12.7 tu pabandyk pagazuot jei pakila iki 13.8 tai viskas ok esu buves ir pas elektrika tai sake viskas ok , tik aisku pagazavus turi pakilti voltai
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests