MK3 Radiatoriaus ventiliatorius nuolat veikia, neissijungia

Diji

Re: MK3 Radiatoriaus ventiliatorius nuolat veikia, neissijungia

Post by Diji »

aurim4s wrote:Diji, sorry bet tikrai meginau ieskoti forume ir paieska naudoti, nu bet neatradau kaip aktyvuoti testini rezima.
Bet po senus postus panarses siap geru dalyku atradau.
Tad gal jei nesunku suteiksi info apie testini rezima? :)


MK3 paciam paciam gale...

Mondeo III. Savitarnos Diagnostikos Rezimas: http://www.forum.mondeo-klubas.lt/viewt ... =10&t=1533" onclick="window.open(this.href);return false;
aurim4s

Re: MK3 Radiatoriaus ventiliatorius nuolat veikia, neissijungia

Post by aurim4s »

Jo atradau jau :) Ismeginau nu bet ten kruva pateikia visko.
0206. E 01, DTD 65b, None dtc, sp 0000, 560037 , ta 0000, t6002e, od 000, f053, f 600043, fl 00, fp 0c, ossc, bat 121 ( bet jis sokineja 122-121), pa 46, pb 21, pe 20, ph 10, pp 30, ps 70, pt 63, a 0, a8 ...
Gal kanors is situ kodu gali pasakyti?

Beto dar buvau aptikes klimatronikos testa, bet nuspaudus ir palaikius 3 sekundes off ir putima i koja, rakteli pasukus 2 padetyje ir po to paspaudus auto niekas neivyksta kaip tame video.
Gal pas mane kadangi 2001 galo dar sito pribambaso nera? ;o
babilon78

Re: MK3 Radiatoriaus ventiliatorius nuolat veikia, neissijungia

Post by babilon78 »

http://fordwiki.co.uk/index.php/Instrum ... ostic_Mode" onclick="window.open(this.href);return false;

kiek suprantu ossc ir yra temperatūra. c reiškia laipsnius celsijaus, ką reiškia oss nežinau. Pas mane rodė skaičius.
Diji

Re: MK3 Radiatoriaus ventiliatorius nuolat veikia, neissijungia

Post by Diji »

aurim4s wrote:Jo atradau jau :) Ismeginau nu bet ten kruva pateikia visko.
0206. E 01, DTD 65b, None dtc, sp 0000, 560037 , ta 0000, t6002e, od 000, f053, f 600043, fl 00, fp 0c, ossc, bat 121 ( bet jis sokineja 122-121), pa 46, pb 21, pe 20, ph 10, pp 30, ps 70, pt 63, a 0, a8 ...
Gal kanors is situ kodu gali pasakyti?

Beto dar buvau aptikes klimatronikos testa, bet nuspaudus ir palaikius 3 sekundes off ir putima i koja, rakteli pasukus 2 padetyje ir po to paspaudus auto niekas neivyksta kaip tame video.
Gal pas mane kadangi 2001 galo dar sito pribambaso nera? ;o

Pas mane irgi 2001, tai veikia...
balaiva

Re: MK3 Radiatoriaus ventiliatorius nuolat veikia, neissijungia

Post by balaiva »

Kas paaiškins kodel krenta varyklio temperatūra. Važiuojant užmiestyje normaliai dačikas stovi kaip užkaltas beveik per vidurį, įvažiavus į miestą, sumažinus greiti ar stabtelejus kokioj sankryžoje temperatura tiesiog akyse krenta, nukrenta beveik iki galo
Orke

Re: MK3 Radiatoriaus ventiliatorius nuolat veikia, neissijun

Post by Orke »

Sveiki. Daug mas tapati problema. pirma tai, Mondeo mk3 2001m TDDI. tai gi gal buvot susidure. zodziu atsisedus i salta masina ijungus degima pradeda "uzti" ventiliatorius tas. Atifrizo normaliai, kaista viskas normaliai... na zodziu tik kad uzia beproto. Sakau gal kur padreko, visgi baigiasi ziema dregmes pilna... patikrinau saugiklius kaip ir wisi tvarkoi... reles irgi... na dabar kol nekarsta tai istraukiau relyte viena bet jei idedu atgal vel pradeda iskarto uzti. be jos viskas normaliai... syla normaliai, ir nei kiek nekaista tiek trasoj tiek mieste. na bet aisku lauke nera karsta. Tai gi... gal kas jau buvo susidure ir zino kame beda? Tik bukit zmones trumpai ir aiskiai. O rele kuria istraukiau yra pavaizduota cia > http://www.fordwiki.co.uk/index.php?tit ... nformation" onclick="window.open(this.href);return false; . Vadinasi ji "high speed engine cooler relay". Buciau dekingas uz informacija.
Agregotas

Re: MK3 Radiatoriaus ventiliatorius nuolat veikia, neissijun

Post by Agregotas »

Sweiki, kaip matau visiem tokia pati problema su tais ventiliatoriais, toks jausmas lyg pas mondeo taip ir turi buti :D siaip istikruju jau nemazai cia forume pateikta informacijos ir viskas aiskiai isdestyta, as noreciau dar pridurti toki dalyka kaip kad pas mane yra. Nu ten tie ventiliatoriai irgi sukasi tai amzinai jau tikrai nervuoja nes ir kuro daugiau ima manau faktas, toks jausmas lyg su kondyske vazineju tiek ziema tiek vasara :D bet esme kad pastebejau jog pas mane monde pradeda jungt ventiliatorius kai uzsidega geltona zvaigzdute prietaisu skydelyje, o ji uzsidega kai buna lauke virs 0 temperatura, nes jei 0 tai dega raudona nu ta snaige manau juk visi zinot, o nuo plius 4 jau visai nedega, bet va esme kad pas mane jei raudona dega niekada neisgirsi sukantis tu ventiletoriu, o jei tik geltona ar jau silciau tai iskart dazniausiai jie sukasi, net cia kazkas kaip ir rase kai uzgesini masina tai dar girdisi kuri laika kai jie nustoja suktis. Tai va as tai pagalvojau kad cia kazkas su lauko temperaturos davikliu susije, bet faktas turbut irgi kaip ir saket kad kazkas sugede is tu reliu pirmo antro greicio ir kur visai turi nesukt :| Jei kartais kam nors pavyks isspresti sita beda tai butu labai gerai jei cia papasakotut kaip tai pavyko padaryti :yes1: pats asmeniskai jau mastau apie koki gera elektrika, gal atrastu greiciau ta problema :taip1:
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: MK3 Radiatoriaus ventiliatorius nuolat veikia, neissijun

Post by Gezatron »

na manau ce reike zmogaus susidurusio su sia beda ir ja issprendusio, o ne bet kokio elektriko kuris remsis spelionem... :) o domejotes uzsienio forumuose mondeo ru polsi england apie sia beda ? ytariu kad ten butu randamas atsakymas... nes pas mus lt forume pastebejau kad niekas nesprende sios bedos labai jau giliai :) na nebent kad isemus tam tikra rele nebesisuka jie :) ir masinai viskas ok buna :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
nuttzy

Re: MK3 Radiatoriaus ventiliatorius nuolat veikia, neissijun

Post by nuttzy »

Nu is savo patirties galiu biski papasakot apie MK3. Turbut dauguma buvo susidure su problema, kad ijungus kondisiona prasideda baisus garsus nuo itempejo. Ilgai as sprendziau ta problema. Man pasirodo reikejo keist itempeja, smagrati ir tvarkyt ventiliatoriu. Apie ventiliatoriu issiaiskinau kai nuvaziavau, pas gera kondisionu meistra. Jis beveik iskart pasake, kad pas mane neveikia pirma pavara ventiliatoriaus, kuri turi isijungti, prie gana nedidelio kondisiono slegio. Pamataves patvirtino tai. Nes isijungdavo pas mane prie 25 man atrodo, nepamenu. Tai nusiunte pas elektrika pazystama, jis pakeite sudegusia fishke ir viskas susitvarke. Ventiliatorius neveikia pas mane pastoviai, bet beveik pastoviai. Nera taip, kaip cia kazkas sako, kad tik ijungus degima jis pradeda veikti. Dar speju, kad visiems ta problema yra kas turi klimatronika masinoje automatini. Nes ant jo ijungus Auto rezima, nsvrb ar sildyt nori ar saldyt, jis ijungia ir klimatronika(nes taip ir turi veikti). Tai va kondisiono kompresoriaus slegis truputi pakyla ir isijungia ventiliatoriai, todel jie veikia ir ziema ir vasara. Viskas cia normalu ir baikit problemu ieskot. Na isskyrus tam zmogeliui kur isijungia, iskart degima ijungus. Siulyciau vezt pas kondisionu meistra arba elektrika. Tegul tikrina kompresoriaus slegio daviklius. O tie kas nenori, kad ventiliatoriai suktusi. Isjunkit AC mygtuka ir ziema kai sildysites neveiks ventiliatoriai.
babilon78

Re: MK3 Radiatoriaus ventiliatorius nuolat veikia, neissijun

Post by babilon78 »

Mane ištiko ta pati bėda. Kondicionierius IŠjungtas, variklis šaltas, o ventiliatoriai sukasi pilna galia. Manau, kad radau problemą. Tai kondicionieriaus slėgio rėlė (tikslaus pavadinimo nežinau). Pas mane ji stovi šalia aušinimo skysčio išsiplėtimo bakelio. Ten 4 landai. Atsijungiau pamatavau. Dvi poros kontaktų susijungusios. Padaužiau. Viena pora atsijungė. Ventiliatoriai nebesisuka. Žinoma, sprendimas laikinas. Užsienio krautuvėse ta rėlė kainuoja ~25 dol. Nerandu, kiek Lietuvoj. + dar dar kondiškės užpildymas.

Atjungus laidus nuo rėlės, ventiliatoriai irgi nesisuka. Jei kam aktualu, bandykit pasitikrinti.
User avatar
raimiux
Dalyvis
Posts: 77
Joined: 2014 01 26 , 23:10
Vardas/Pavardė:: Raimis
Lytis: Vyras
Vairuoja nuo: 1997
Location: Utena
Contact:

Re: MK3 Radiatoriaus ventiliatorius nuolat veikia, neissijun

Post by raimiux »

Ar pavyko susitvarkyti visiems kad saltai nejungtu ventiliatoriu? Ka tvarket?
Ford C-MAX 2005m. 107kw 2.0L vyšninis benzinas-dujos
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest