MK2 problemos su apsukom 1.8 td

Danius

MK2 problemos su apsukom 1.8 td

Post by Danius »

sveiki, oram salant vis sunkiau kuriasi mano monde... :? atsisedus ryte y automobili ir ji norint uzkurti reik ilgai laikyt pasukus raktely, o kai uzsikuria laiko, tik kokius 0.5-0.6 apsuku, atrodo, kad tuoj uzges, bet kaip automobilis pasiekia normalia darbo temperatura, tada apsukos sukyla iki 1.25 ir maziau nenukrenta... :? kas galetu buti? ka reiktu tikrint? :?
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: problemos su apsukom 1.8 td

Post by Valdelis »

manau pasitikrink pakaitinimo zvakes ;) gali but kad kuri nedirba ir kai uzkuri dirba ne visi cilindrai, masina kratosi... kai isidirba viskas ore gaunas :)
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: problemos su apsukom 1.8 td

Post by Algis »

Ziurim kas ten pas tave do per situacija gavosi.Pirmoj eilej kai variklis pasieke darbine temperatura bandom nusimusti apsukas iki 0.8.
Atjungem troseli nuo svirties 1 jeigu apsukos nukrito reguliuojam siurbli jei ne ziuresim toliau.
http://img163.imageshack.us/img163/2151/picture071f.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Danius

Re: problemos su apsukom 1.8 td

Post by Danius »

dekui, reiks sian gryzus is darbo pabandyt atjungti. seip man pardavejes teige, kad pas mane yra blogas pasosas, kuris randasi po akumu, bet kazi ar jis tiesa sake.... :D
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: problemos su apsukom 1.8 td

Post by Algis »

Butent mes ji ir atjungsim ir jeigu nukrenta apsukos sureguliuojam siurbli po to bandysim pajungti.
Danius

Re: problemos su apsukom 1.8 td

Post by Danius »

o kaip ten tas siurblys reguliuojasi? :tipo:
Danius

Re: problemos su apsukom 1.8 td

Post by Danius »

taigi atjungus trosa nuo pasoso, niekas nepasikeite, apsukos nenukrito... pajungus atgal ir patraukinejus uz gazo troso, matosi, kad pasoso trosas veikia, vaiksto jis ir reguliuoja kazka :| tada atidziai apziurejau,kad nebutu iplysimu ar sutrukinejimu ant zarnu einanciu is oro filtro dezes, nieko neradau... paskui sugalvojau atjungt oro srauto matuokle ir velgi nieks nepasikeite... :? ar nebus kartais sugedus mano oro srauto matuokle? :?
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: problemos su apsukom 1.8 td

Post by Algis »

Dabar atleisk varzta nr 2 kad atsileistu gazo svirtis.Butinai turim nusimusti apsukas.
http://img525.imageshack.us/img525/5089/picture071a.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Adian

Re: problemos su apsukom 1.8 td

Post by Adian »

Pas mane mondeo mk1 1.8td 65kw pasikeiciau siurbli kures viskas tvarkoje, pasikeiciau zvakes gerai kuresi, bet buna kai susila uzkuri kureni ir uzsigazuoja iki 1,5tukst apsukos poto uzgesini ir vel uzkuri viskas ok. Kas gali buti?
Danius

Re: problemos su apsukom 1.8 td

Post by Danius »

o as pastebejau, kad mano apsukos kartais nukrenta iki normaliu 0.8, bet reikia labai ilgai vazinet, tai siurblio reguliuot nesiryzau, bo bijau kanors neto padaryt... ar gali tureti kokios ytakos pakaitinimo zvakes?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: problemos su apsukom 1.8 td

Post by Gezatron »

silvestras wrote:
Gezatron wrote:nieko. ce yra fordo ismyslas. del to kad butu sumazintas galios praradimas ir susvelnintas permetimo laispnis. vaziuoji bet kurio begi, nuspaudi sankaba ir apsukos dar laikosi keleta sekundziu kad spetum begy perjungti. taip yra padaryta specialiai ir labai gerai yra. kai pirkau monde man taipat buvo keista, bet pripratau. ir tu priprasi ir ysitikinsi kad tai yra patogu :) ce fordai tai turi nuo gamyklos :)
kai as nuspaudziu sankaba,galiu laikyt nors kelias minutes,apsukos nekrenta,pavaros isimeta gerai,bet vaziuojant mieste paciam nemalonu,kai norint perjungti pavara automobilis riaumoja ne savo balsu.Man apsukos nekrenta zemiau 2500-3000,skaitau kad cia nenormalu ir negali buti ford ismislas

aa nu jei taip tada : buvo man toks pat variantas. buvo trukes vakumas T formos po elektiniu paskirstytoju (nes mondei babinos nera), ten pasiziurek... ir aplamai visus vakumus ar neleidzia.. nes buvo analogiska situacijha
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
kajus22

Re: problemos su apsukom 1.8 td

Post by kajus22 »

silvestras wrote:
Gezatron wrote:nieko. ce yra fordo ismyslas. del to kad butu sumazintas galios praradimas ir susvelnintas permetimo laispnis. vaziuoji bet kurio begi, nuspaudi sankaba ir apsukos dar laikosi keleta sekundziu kad spetum begy perjungti. taip yra padaryta specialiai ir labai gerai yra. kai pirkau monde man taipat buvo keista, bet pripratau. ir tu priprasi ir ysitikinsi kad tai yra patogu :) ce fordai tai turi nuo gamyklos :)
kai as nuspaudziu sankaba,galiu laikyt nors kelias minutes,apsukos nekrenta,pavaros isimeta gerai,bet vaziuojant mieste paciam nemalonu,kai norint perjungti pavara automobilis riaumoja ne savo balsu.Man apsukos nekrenta zemiau 2500-3000,skaitau kad cia nenormalu ir negali buti ford ismislas
100 procentu ,kad MAFas uzsinesias suodziais, susirask forume kaip , ka (oro srauto matuoklis) , ir su kuo - issivalyk ir problemos kaip nebuta . :yes1:
Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: problemos su apsukom 1.8 td

Post by Dalius »

Danius wrote:o as pastebejau, kad mano apsukos kartais nukrenta iki normaliu 0.8, bet reikia labai ilgai vazinet, tai siurblio reguliuot nesiryzau, bo bijau kanors neto padaryt... ar gali tureti kokios ytakos pakaitinimo zvakes?
Pakaitinimo zvakes sildo ora cilindru viduje, kad butu lengviau uzvesti varikli, daugiau kitu funkciju jos neatlieka :) variklis gali nesivesti arba uzvedus purtytis keleta min(tol kol uzsils) jei neveikia viena ar kelios pakaitinimo zvakes.
MkI, MkII, MkIII.
Danius

Re: problemos su apsukom 1.8 td

Post by Danius »

na tada pakaitinimo zvakes atkrenta... :? isivalysiu oro srauto matuokle, jei nepades reiks y servisa varyt ;( bo ir ant kuro sanaudu jauciasi, mieste daba iema tarp 7.5-8l. dyzelio, ramiai vazinejant... :?
Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: problemos su apsukom 1.8 td

Post by Dalius »

O kaip temperatura variklio ir vazinejant ilgeliau nebuna ant minimumo? Jei daugiau valgo gali buti kad termostatas sugedes variklis visada saltas ir tada jam reikia daugiau kuro :) bent jau benzininem tai zymiai daugiau naudoja tokiu atveju.
MkI, MkII, MkIII.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests