MK1 Vaziuojant gesta variklis

Andriuss__

Re: Vaziuojant gesta variklis

Post by Andriuss__ »

Del variklio gesimo laisvom apsukom. Visu pirma pasitikrink vakumus. Yra jungtys bent 3, t formos. Man buvo ,,meistrai" tvarke starteri numove viena vakuumo slangute tai masina negraziai dirbo, krisdavo apsukos gerai. Tikrinu visada 3 jungtis (jei placiau reikes kur jos rasyk), viena is ju buvo nusimovus. Antra, normaliai restartuok kompa. Restartavus apsukom krentant NESPAUSK gazo. Apsukos kris, bet kompas turi suprast, kad jas kelt reikia, o ne tu :) Vaziuojant po restarto 1 karta uzgesau. Antra karta uzsikures vel uzgesau. Trecia syki apsukos krito krito kompas sureagavo, pakilo normaliai 0.9 ir jau nebegesta masina, visad laivom laikosi ant 0.9. Is pradziu pasidaryk tuos nemokamus dalykus, tada, jei nepades ieskok kazko daugiau. Man visada tas padeda pfu pfu pfu.
kajus22

Re: Vaziuojant gesta variklis

Post by kajus22 »

kompensatorius wrote:pas mane panasei darosi bet ant benzino,ryte uzvedus padirba pora minuciu ir uzgesta,paskui bandant kurt vos uzkuteni,bet kai variklis apsyla tada viskas gerai :) ir nezinau kur problema?gal kas esat susidure? ;)
Dujos yra ?
Andriuss__

Re: Vaziuojant gesta variklis

Post by Andriuss__ »

Su tuo uzgesimu po keliu min pas mane lygiai tas pats, jei nepasildai variklio ziema, kai salta. Kol nera -10 iskar perjungiu dujas tik uzkurus, ziema pasildau ant benzino tada tik jungiu dujas.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests