MK2 Kuro siurblys.

dariusmhh

MK2 Kuro siurblys.

Post by dariusmhh »

Sveiki tautieciai, vakar mano mondeo atsikvepe paskutini kart. uzgeso kelyje ir nebeuzsikure. issikvieciau "pagalba kelyje", paziurejo paziurejo sako kuro siurblys. nebesuka isvis, net to dirzelio ant kurio servo poma prijugta. kas galejo nutikt? galima ten paciam kazka paardyt ir pataisyt ar geriau nekist nosies? dekui is anksto uz nuomones! :taip1:
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Kuro siurblys.

Post by Gezatron »

nesupratau. nesuka dirzelio vedant ? tai pala. tai gal pagrindinis dirzas truko. as ce kai parasei nelb pagaunu apie ka kalba :D
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Kuro siurblys.

Post by Algis »

Aiskiau nebuna.Geriausiu atveju nutruko kuro siurblio dirzas del to nesisuka kuro siurblys ir servo dirzelis,blogiausiu nutruko pagrindinis paskirstymo dirzas ir nuraite kuro siurblio dirza siuo atveju teks imti galva nes lankstosi voztuvai.Reciau buna nusiraito veleno dantraciai arba koks itempejas.
http://img837.imageshack.us/img837/9989 ... e045yk.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
slimax

Re: Kuro siurblys.

Post by slimax »

Padekit liaudis man.... trukcioja mano dizeliukas prie 2,5 apsuku ir girdisi (truktelejimo metu) taip kaip oro svokstimas ....
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Kuro siurblys.

Post by Algis »

slimax wrote:Padekit liaudis man.... trukcioja mano dizeliukas prie 2,5 apsuku ir girdisi (truktelejimo metu) taip kaip oro svokstimas ....
Trukciojimai buna del kuro trukumo.Uzmesk aki i gala kai pradeda trukcioti ar pasipila koks dumas ar isvis nieko nera.Paziurek dar gal turbinos trauke isikabinusi
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Kuro siurblys.

Post by Gezatron »

slimax wrote:Padekit liaudis man.... trukcioja mano dizeliukas prie 2,5 apsuku ir girdisi (truktelejimo metu) taip kaip oro svokstimas ....
paieska naudojaisi ? yra tokiu temu ligtais kaip netraukia trukcioja ir t.t
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
slimax

Re: Kuro siurblys.

Post by slimax »

Del dumo tai jokio nemeta jau stebejau si reikala :? gal Algi gali placiau apie ta turbos trauke kur ja galeciau surast? beje dyzelio sanaudos 10 mieste 7 tiesioj , negali siurblys kvailiot?
slimax

Re: Kuro siurblys.

Post by slimax »

Gezatron wrote:
slimax wrote:Padekit liaudis man.... trukcioja mano dizeliukas prie 2,5 apsuku ir girdisi (truktelejimo metu) taip kaip oro svokstimas ....
paieska naudojaisi ? yra tokiu temu ligtais kaip netraukia trukcioja ir t.t
Jau pora valandu skaitineju bet bergzdiai... :(
dariusmhh

Re: Kuro siurblys.

Post by dariusmhh »

jei likim prie mano temos! :tipo: pagrindinis dirzas sukasi! jokie dirzai nera truke, ziurejau. tiesiog tas dirzas kur kuro siurbli ir servo pompa sujungia nesisuka!
dariusmhh

Re: Kuro siurblys.

Post by dariusmhh »

tai kaip del to taisymo? apsimoka issimt paciam?
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Kuro siurblys.

Post by Algis »

Pas tave trukes kuro siurblio dirzas ji uzdeti turesi nuimti pagrindini dirza nu zinoma ta proga pakeisi abudu.Darbas nesudetingas.Nuimi keleivio puses rata,isleidi antifriza,pasikeli su domkratu varikli,nuimi antifrizo bakeli,nuimi vairo stiprintuvo dirzeli,nusuki skriemuli kuris suka vairo stiprintuvo siurbli,nuimi variklio virsutini kronsteina su pagalve,atjungi stora slanga antifrizo nuo vandens pompos,nuimi apatini skriemuli nuo veleno kuris suka generatoriu ir kondisa,nuimi dirzu apsaugas ir visas vaizdelis tau pries akis.Priejimai geri raktu ipatingu nereike per diena neskubant pasidarai.Jei sugalvosi daryti sumesiu foto kaip turia stoveti siurblio ir paskirstymo skriemuliai.
dariusmhh

Re: Kuro siurblys.

Post by dariusmhh »

oj velnias tiek daug reik daryt, galvojau paprasciau bus. o kai rata nujimi ir tas apsaugas. matos kad dirzelis yra trukes? ar reikia kaip rasei viskas nuimt kad pamatyciau?
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Kuro siurblys.

Post by Algis »

Nenuimsi dirzu apsaugos tol kol neisardysi ka rasiau.Beto neuzmirsk kad cia ne generatoriaus daugetakio dirzo uzmetimas,reikia skriemulius tiksliai pastatyti, sureguliuoti siurblio dirzo itempima ,paskirstymo dirzo itempejo automatuka pastatyti ant nulio.
dariusmhh

Re: Kuro siurblys.

Post by dariusmhh »

hmmm nez ka daryt man cia daug darbo atrodo. o jei ne dirziukas, gal guoliu ragai ir del to nesuka siurblio. jauciu reiks ta masinyte dalims parduot. jei siurbly reiks kita pirkt tai jis turbut brangesnis uz pacia masina bus.
dariusmhh

Re: Kuro siurblys.

Post by dariusmhh »

nu vienu zodziu. apziurejau as ten viskas prie geros sviesos, visi dirzeliai savo vietose. reiskia kad paciam siurbly kazkas nutiko. paciam viska isrink jauciu nepavyks, nesu labai didelis mechanikas, o vezt taisyt nebeapsimoka, nes visas taisymas bus brangesnis uz masina.

p.s. gal kam reikia mondeo 99 m. 90 AG 1.8 TD, hecbekas dalim? ;)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests