Bevaziuojant uzsidege pakaitinimo zvakiu lempute

mystical

Bevaziuojant uzsidege pakaitinimo zvakiu lempute

Post by mystical »

Sveiki, siandien tokia problema buvo 01m TD , vaziavau ketvirtu begiu ir lenkiau masina uzspaudziau apie 3.000 apsuku ir staigiai man viskas nukrito zemyn trauka dingo , uzsidege pakaitinimo zvakiu leppute pradejo mirkset , ir bandau isimetes antra begi vaziuot masina beveik nejuda, vos vos ant antro begio vaziuoja kad ir gazo pedala iki dugno uzspaudes, sustojes uzgesinau, uzkuriau per nauja ir vel viskas gerai vaziavau iki pat namu, tai taip ir likau nesuprates kas gali but per beda, gal but kas esat su panasia beda susidures? Aciu is anksto uz atsakyma
gedasr

Re: Bevaziuojant uzsidege pakaitinimo zvakiu lempute

Post by gedasr »

butu tdci zinociau atsakyma,o dabar :? gali buti kad kuro siurbliukas kuris yra po baku,pastebejau kad pas dauka su tddi jis pareina :| ,o jei mystical :D
mystical

Re: Bevaziuojant uzsidege pakaitinimo zvakiu lempute

Post by mystical »

tai va nesenai as ja nusipirkes ir dar airijoj , tai i servisa airiu varyt tai cia butu apsurdas nes vien uz diagnostika paimtu koki 200 eur maziausiai, beje net ant dokumentu neraso ar pas mane tddi ar tdci, kaip sita suzinoti koks variklis?
gedasr

Re: Bevaziuojant uzsidege pakaitinimo zvakiu lempute

Post by gedasr »

:D nu jai 01 tai greiciausiai bus tddi,o tai ant varyklio dangtis turi buti,ivesk savo masina per vin code ten turetu buti parasyta :|
mystical

Re: Bevaziuojant uzsidege pakaitinimo zvakiu lempute

Post by mystical »

aisku,reikes ziuret nes dabar diagnostika nuvaryti irgi neverta nes vaziuojant jokios lemputes nedega, tai ir kompas nieko neparodys kas yra blogai ...
Eglute

Re: Bevaziuojant uzsidege pakaitinimo zvakiu lempute

Post by Eglute »

Sveiki, as ta pacia tema paklausti noriu. turim 02 tdci, duodant daugiau apsuku taip pat uzsidega kaitinimo zvakiu lempute ir uzgesta variklis. pas mus automatas, tai ijungus N, vel is karto uzsiveda ir lempute issijungia. kol vel nepakartoji to pacio eksperimento, letai isibegejant uzgesta tik 140-160km/val greiti pasiekus. O mieste, tiesiog staigiai davus daugiau apsuku.
Maciau gedasr rase, kad su tdci zinotu atsakyma, tai man jis labai idomus butu :|
gedasr

Re: Bevaziuojant uzsidege pakaitinimo zvakiu lempute

Post by gedasr »

purkstukai tdci didziausia problema,visi kankinasi su tuo paciu :|
Eglute

Re: Bevaziuojant uzsidege pakaitinimo zvakiu lempute

Post by Eglute »

Na, kad purkštukai visiem gyvenimą gadina jau supratau :)
o gali būti kitų variantų, ar čia vienintelė diagnozė?
valdas

Re: Bevaziuojant uzsidege pakaitinimo zvakiu lempute

Post by valdas »

Na, Eglute, purkstuko problema pagrindine, bet dazniausiai priklauso nuo daugelio kitu dalyku. Pvz. kelintu metu modelis, koki kura ir kiek jo naudojo pries uzkuriant, net ir laikas, ir vieta, o kartais net ir tepimas visada svarbu. Zodziu viskas vairuotojos rankose.
Eglute

Re: Bevaziuojant uzsidege pakaitinimo zvakiu lempute

Post by Eglute »

Modelis 2002, hečbekas, pirkau lygiai prieš savaitę, dar su prancūziškais numeriais važiuoju. Priešistorė nelabai aiški, nes buvusių šeiminikų akyse mačiusi nesu.
Tai galbūt vyrai susigaudantys šiuose reikaluose galėtumete, man kaip nieko bendra gyvenime su mechanika neturėjusiai, patarti kokį veiksmų planą? :|
Kur pasidaryti diagnostiką, kur tvarkytis (Vilniuje), noriu, kad fordukas mano gražiai man važinėtų :taip1:
gedas_666

Re: Bevaziuojant uzsidege pakaitinimo zvakiu lempute

Post by gedas_666 »

Ta pati problema 02 TDCi duodant daugiau apsuku uzsidega zvakiu pakaitinimo lempute, pasirodo ne purkstuku beda, nes juos praplove kaskokioi vonelei ir sake viskas jiems ok, o siurbliui kas kas negerai, penktadieni palikau tvarkyt Panevezio dizelitoi, tai pirmadieni zinosiu daugiau...
Tomeshas

Re: Bevaziuojant uzsidege pakaitinimo zvakiu lempute

Post by Tomeshas »

Užsidegusi lemputė reiškia klaidą, o klaida gali atsirasti dėl bet kokio variklio mazgų gedimo
gedas_666

Re: Bevaziuojant uzsidege pakaitinimo zvakiu lempute

Post by gedas_666 »

Klaida P0251
Tomeshas

Re: Bevaziuojant uzsidege pakaitinimo zvakiu lempute

Post by Tomeshas »

Pagal autodatą problema siurblyje, variklio kompiuteryje arba laidyne
gedas_666

Re: Bevaziuojant uzsidege pakaitinimo zvakiu lempute

Post by gedas_666 »

Jau zinau... bet servize nors ir zino ka raso , vistiek purkstukus pirma ziuri... Galetu klaidos truputi placiau aprasomos buti nes dabar labai placiai ieskot reikia, nu laidai tikrai nebus nes klaida issitrina, kompas kas ji ten zino kas jame gali but negerai, lieka siurblys nu pirmadieni zinosiu...
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests