MK1 truko pagrindinis dirzas 2.0benz

edmisx

Re: noreciau patarino truko pagrindinis dirzas 2.0benz

Post by edmisx »

nemanau kad chmija tau pades, gali pabandyti ipilti zibalo ir palikti per nakti, pas tawe netoligi kompresija teks jau keisti ziedus
SimasA

Re: noreciau patarino truko pagrindinis dirzas 2.0benz

Post by SimasA »

Na ziedu keitimas, tai jau visai prastai kaip suprantu. Visishkas kapitalinis remontas ir uz 1000 su detalem niekas nepadarys. O negali buti kad voztuvai pridege ar pan. ir del to kopresija prarandama ? Arba galvos tarpine nesandari, beja tepalus pro ja varo ...
Del ziedu, kiek esu gidejes tam kad isitikinti jog tikrai ziedai kalti del kompresijos pilamas tepalas ir data vel matuojama kompresija ar kazhkas panasaus...
Tomeshas

Re: noreciau patarino truko pagrindinis dirzas 2.0benz

Post by Tomeshas »

Taip, ziedu bukle tikrinama ipilant tepalo.
O del chemijos, tai viskas priklauso nuo kompresijos dingimo priezasties. Jei ji - prikepe ziedai, tikrai padeda. Esam nuo 6bar iki 12 atkele plaudami. Kai tuo tarpu visi variklistai liepe arba varikli keist, arba kapitalke daryt.
230-250lt tas malonumas su plovimu, nauju tepalu, filtru ir pan. Apie 3 paras trunka.
SimasA

Re: noreciau patarino truko pagrindinis dirzas 2.0benz

Post by SimasA »

Gal kas ir Vilniuje sitais chemijos budais uzsiima? Gal ka gali parekomentuoti Tomeshas ?
Tomeshas

Re: noreciau patarino truko pagrindinis dirzas 2.0benz

Post by Tomeshas »

Deja negirdejau apie vilniecius
edmisx

Re: noreciau patarino truko pagrindinis dirzas 2.0benz

Post by edmisx »

ipili tepalo kamsteli ir ziuri ar pakilo kompresija ar ne jai pakilo tai reiskia ziedai kalti o jai nepakilo reiskie woztuwai
darelis64

Re: noreciau patarino truko pagrindinis dirzas 2.0benz

Post by darelis64 »

nu pas mane tai pries puse metu kompresija matavau tai rode 12- 12,5 -13 -13,5 tai manyciau skirtumas nedidelis ir ziedai turetu but geri nes kompresija tai gera ir nedumino tik tas dirzas prakeiktas pasivede :D nu nieko po velyku bus jau tvarkoma ziuresim kokiu dar ten nuostoliu pridare :|
edmisx

Re: noreciau patarino truko pagrindinis dirzas 2.0benz

Post by edmisx »

ar pas twarkysi? jai pas twarkysis nuemes galwa pastates stumoklius wienoje linijoje ipilk zybalo jai prades mazeti tai zinok nieko gero nebera
darelis64

Re: noreciau patarino truko pagrindinis dirzas 2.0benz

Post by darelis64 »

ne meistriukas tvarkys nekysiu as ten geriau ranku varykliu nesu ardes tai nelabai mokesiu as ten, o meistriukas tai gal turetu zinot tokius dalykus. kiek zinau tai gal pirma voztuvus reikia prislifuot poto pilt zibalo ir ziuret ar dinks zibalas ar ne :|
edmisx

Re: noreciau patarino truko pagrindinis dirzas 2.0benz

Post by edmisx »

na jai meistrui wesi jo tas zinos . na ir wostuwu sandaruma taip nuemes galwa gali patikrinti :|
HooLiGaN

Re: noreciau patarino truko pagrindinis dirzas 2.0benz

Post by HooLiGaN »

nanotech.lt
firma prekiaujancia papildais, yra kuris pakelia kompresija, garantuoja 95%, isbandyta, padeda :taip1:
edmisx

Re: noreciau patarino truko pagrindinis dirzas 2.0benz

Post by edmisx »

man asmeniskai jokia papildai nera pdeja tai as jais netiu jie tik mitas bereikalo isleisti pinigams
Fastbackas
Dalyvis
Posts: 601
Joined: 2009 06 29 , 18:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1996
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kėbulo tipas: Sedanas
Location: Šalčininkai
Contact:

Re: noreciau patarino truko pagrindinis dirzas 2.0benz

Post by Fastbackas »

man karta papildai padejo atgaiwint masina po duju, prawale truputi, weliau warikli galima buwo wadint warikliu..
tttttt

Re: noreciau patarino truko pagrindinis dirzas 2.0benz

Post by tttttt »

HooLiGaN man neranda tokio tinklapio nanotech.lt ,gal gali patikslinti?
Tomeshas

Re: noreciau patarino truko pagrindinis dirzas 2.0benz

Post by Tomeshas »

Viskas ne tik nuo papildo, bet ir nuo vartotojo priklauso.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests