MK1 vairo stiprintuvo tepalas lasa

Awriokas

MK1 vairo stiprintuvo tepalas lasa

Post by Awriokas »

labas vakaras, iskilo problema su mano mondes 93m. vairo stiprintuvo tepalo lasejimu. Is pradziu pradejo rekt vairo stiprintuvo siurblys ir tepala varyt zemen- pakeiciau i kita siurbli, pora dienu buvo kaipir neblogai bet dabar vel pradejo tepala varyt laukan . Kame galetu dar buti problema? dekui uz atsakymus ;)
Awriokas

Re: vairo stiprintuvo tepalas lasa

Post by Awriokas »

sakytum kaip per salnika , bet su salniku viskas tvarkoi , prie pat rato toi vietoi lasa
vaidas74

Re: vairo stiprintuvo tepalas lasa

Post by vaidas74 »

yra toks priedas i vairo stiprintuvo tepala, tipo prailgina stiprintuvo, salniku tarnavimo laika, Senukuose apie 24lt kainuoja, man padejo o varvejo nemazai
Awriokas

Re: vairo stiprintuvo tepalas lasa

Post by Awriokas »

per kalonke lasa , gal zinot kiek panasiai ji gali kainuot? :melstis1:
antifryzas

Re: vairo stiprintuvo tepalas lasa

Post by antifryzas »

vaidas74 wrote:yra toks priedas i vairo stiprintuvo tepala, tipo prailgina stiprintuvo, salniku tarnavimo laika, Senukuose apie 24lt kainuoja, man padejo o varvejo nemazai

koks pavadinimas gal atsimeni?
vaidas74

Re: vairo stiprintuvo tepalas lasa

Post by vaidas74 »

antifryzas wrote:
vaidas74 wrote:yra toks priedas i vairo stiprintuvo tepala, tipo prailgina stiprintuvo, salniku tarnavimo laika, Senukuose apie 24lt kainuoja, man padejo o varvejo nemazai

koks pavadinimas gal atsimeni?
Image
darelis64

Re: vairo stiprintuvo tepalas lasa

Post by darelis64 »

o mondes mk1 vairas lengvai sukiojasi pas mane tai posunkei sukasi zejau vairo stiprintuvo skistimo tai yra :) negali but kad jau siurblyss bus pavarges?
darelis64

Re: vairo stiprintuvo tepalas lasa

Post by darelis64 »

stiprintuvas tai neatjunktas :D tik kaip vietoj stovi vaira sukt reikia tai posunkei sukasi su kitom kiek teko vazinet tai vos ne su vienu pirstu gali sukioti o pas mane tai reikia dvieju ranku su viena biski sunku sukt :D uztat ir klausiu idomu kaip pas kitus :?
Awriokas

Re: vairo stiprintuvo tepalas lasa

Post by Awriokas »

vaidas74 , tai si hermetika maisei su vairo stiprintuvo skysciu ar grynai tik viena ji pyliai i bakeli ? ir kaip skaiciau apie si produkta tai raso kad geriausia butu pylt pries 150 km panasiai vaziavima
vaidas74

Re: vairo stiprintuvo tepalas lasa

Post by vaidas74 »

Awriokas wrote:vaidas74 , tai si hermetika maisei su vairo stiprintuvo skysciu ar grynai tik viena ji pyliai i bakeli ? ir kaip skaiciau apie si produkta tai raso kad geriausia butu pylt pries 150 km panasiai vaziavima
maisiau su stiprintuvo skysciu ir nereikejo jokiu 150 km, po dvieju dienu nustojo laseti, pravaziavau daugiausiai 35 km. P.S. atsiprasau uz nuotarukos dydi, pasizadu pasitaisyti :)
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: vairo stiprintuvo tepalas lasa

Post by Algis »

Pas mane irgi leidzia pro stoko salnika keleivio puseje,keisti kolonke nera kada beto su sita monde vaziuosiu tik kol pasibaigs apziura taip kad reiks isbandyti irgi.
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: vairo stiprintuvo tepalas lasa

Post by Valdelis »

O cia minejo kad gal siurblys i pabaiga kad sunkokai sukiojas tai jei i pabaiga butu tai garsas tikrai girdetusi jau :DDD
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: vairo stiprintuvo tepalas lasa

Post by Gezatron »

tai ko ten tau txliai reikia ? galima visko gauti kai nori.. tipo hermetiko vairo stiprintuvo sistemai ? xado galima :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
edmisx

Re: vairo stiprintuvo tepalas lasa

Post by edmisx »

jai rimta beda bus nepades jus tie wisi priedai(imislai jai lasa tai twarkyti reikia)
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: vairo stiprintuvo tepalas lasa

Post by Algis »

Ipyliau hermetiko i vairo stiprintuva tai isvis pradejo upeliu varyti gavau keisti kolonele.Pakeisti nesunku o jeigu abs nera tai is vis geri priejimai.
http://img688.imageshack.us/img688/456/picture060o.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://img688.imageshack.us/img688/5173/picture051t.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://img688.imageshack.us/img688/675/picture053k.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://img688.imageshack.us/img688/7444/picture054b.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests