Del tdci varikliu patikimumo

marijonas

Del tdci varikliu patikimumo

Post by marijonas »

Sveiki, esu naujokas, dar tik ruoshiuosi isigyti mondeo MK III, tdci, 96kw. Persiskaiciau nemazai informacijos shiame forume apie shia auto, ir zinokite praejo noras pirkti :) Tai va turiu toki klausimeli, ar tikrai tdci ipurshkimo sistema tokia jau nepatikima ? Nejau ji sugenda visiems ? Nors ir nusipirki auto ir su gero stovio purkshtukais ir pili kura tik ish degalines!! Nes nusipirkus ir metus pavazinejus nelabai norisi keisti purkshtukus, kuriu kaina ~1000lt.
Ir kiek supratau TDDI varikliai yra senesni bet patikimesni ?! Tai gal but geriau butu isigyti pastaraji varianta ?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Del tdci varikliu patikimumo

Post by Gezatron »

perkaitei ir pamatei realia situaciją. ant pirstu man rodos galeciau suskaiciuoti klubiecius pas kurios tdci varikliai dirba be priekaistu. del tddi varikliu seip tai tu teisus, patikimesni. bet daugaiu ka negaliu papasakot, palauk truputi, ir kolegos atsakis tau y tavo pateiktus klausimus. :? 8-)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
gedasr

Re: Del tdci varikliu patikimumo

Post by gedasr »

as vazineju su tddi jau 2 metus ir pakolkas jokiu problemu :yes1: irgi norejau pirkti tdci bet paskaiciau atsiliepimus ir kiek remontas kainuoja is karto atkrito visas noras,pats pagalvok tdci purkstukas vienas kainuoja 1000lt,o tddi visi tiek pat,nevertas tdci variklis tokiu investiciju nebent neturi kur pinigu kisti,o siaip nera tddi varikliai labai jau senesni negu tdci ,pas mane tddi stovi ant 2002.04,o tdci lygtai pradejo eiti nuo 2002.06,pats spresk kas tau geriau :|
Diablo

Re: Del tdci varikliu patikimumo

Post by Diablo »

Jei jau renkiesi dyzelini auto, tai turi pasiruosti ir jos kuro padavimo sistemos remontui. Ka sutaupai pirkdamas dyzelini kura, ta isleidi ant remonto. Ir cia as kalbu ne vien apie fordus. Taip pat nepamirsk, kad be purkstuku ir dvigubi smagraciai yra dazna ir neisvengiama problema, kuri taip pat neblogai paplonina kisene. Aisku viskas priklauso nuo to kiek automobilis pravaziaves ir kaip su juo buvo vaziuojama. Bet, kaip taisykle zmones kurie isigyja dyzelinius auto, nuvaziuoja daug, nes kitaip neatsipirks investicija (lyginant su benzinu).
bemmbis

Re: Del tdci varikliu patikimumo

Post by bemmbis »

gedasr wrote:as vazineju su tddi jau 2 metus ir pakolkas jokiu problemu :yes1: irgi norejau pirkti tdci bet paskaiciau atsiliepimus ir kiek remontas kainuoja is karto atkrito visas noras,pats pagalvok tdci purkstukas vienas kainuoja 1000lt,o tddi visi tiek pat,nevertas tdci variklis tokiu investiciju nebent neturi kur pinigu kisti,o siaip nera tddi varikliai labai jau senesni negu tdci ,pas mane tddi stovi ant 2002.04,o tdci lygtai pradejo eiti nuo 2002.06,pats spresk kas tau geriau :|
va cia idomus teiginys, a kiek jame tiesos? :)
marijonas

Re: Del tdci varikliu patikimumo

Post by marijonas »

Diablo wrote:Jei jau renkiesi dyzelini auto, tai turi pasiruosti ir jos kuro padavimo sistemos remontui. Ka sutaupai pirkdamas dyzelini kura, ta isleidi ant remonto. Ir cia as kalbu ne vien apie fordus. Taip pat nepamirsk, kad be purkstuku ir dvigubi smagraciai yra dazna ir neisvengiama problema, kuri taip pat neblogai paplonina kisene. Aisku viskas priklauso nuo to kiek automobilis pravaziaves ir kaip su juo buvo vaziuojama. Bet, kaip taisykle zmones kurie isigyja dyzelinius auto, nuvaziuoja daug, nes kitaip neatsipirks investicija (lyginant su benzinu).

na shita tai ash suprantu :) kad negendanciu daiktu nera ir kad remontuoti vistiek teks. Na bet tas purkshtuku remontas (TDCI varikliuose) man labiau panashu i kazkoki defekta o ne i gedima. ~3000Lt. uz gedima kazkoks kosmosas :) Mane labiau domina butent ipurshkimo sistema. Kiek bent jau mazdaug procentaliai klubieciai turintys MKIII tdci kurie nesiskundzia shiuo gedimu. O gal tiesiog nelabai kas ir perka tokias mashinas ?
gedasr

Re: Del tdci varikliu patikimumo

Post by gedasr »

Pazystamas pirko focusui 2000 tddi 1.8l purkstukus vienas kainavo 150lt,tai mondeo maksimum 200lt kainuotu,tiesa irgi bosh siurblys,va taip va :yes1:
marijonas

Re: Del tdci varikliu patikimumo

Post by marijonas »

gedasr wrote:Pazystamas pirko focusui 2000 tddi 1.8l purkstukus vienas kainavo 150lt,tai mondeo maksimum 200lt kainuotu,tiesa irgi bosh siurblys,va taip va :yes1:
tai cia tddi, o kalba eina apie tdci
gedasr

Re: Del tdci varikliu patikimumo

Post by gedasr »

as zinau apie ka cia eina kalba as tik bemmbiui atsakau i teigini :|
bemmbis

Re: Del tdci varikliu patikimumo

Post by bemmbis »

gedasr wrote:Pazystamas pirko focusui 2000 tddi 1.8l purkstukus vienas kainavo 150lt,tai mondeo maksimum 200lt kainuotu,tiesa irgi bosh siurblys,va taip va :yes1:
o blyn, reikia begti keistis, as maniau ju kaina kandziojasi :D
User avatar
bitinas
Dalyvis
Posts: 416
Joined: 2009 12 09 , 22:58
Vardas/Pavardė:: Edvardas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 1997
Variklis: 1,8 l Zetec
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Del tdci varikliu patikimumo

Post by bitinas »

gedasr wrote:Pazystamas pirko focusui 2000 tddi 1.8l purkstukus vienas kainavo 150lt,tai mondeo maksimum 200lt kainuotu,tiesa irgi bosh siurblys,va taip va :yes1:
gal gali suzinoti ,kur tas pazystamas pirko purkstukus focusi ir kontaktus tos parduotuves.nes uz tokia kaina nerandu niekur,o man reiketu pasikeisti jau
gedasr

Re: Del tdci varikliu patikimumo

Post by gedasr »

vilniuje verkiu 44,jis taip sake :|
bemmbis

Re: Del tdci varikliu patikimumo

Post by bemmbis »

gedasr wrote:vilniuje verkiu 44,jis taip sake :|
http://www.autura.lt/lt/kontaktai" onclick="window.open(this.href);return false; turbut sitoje pirko
Diablo

Re: Del tdci varikliu patikimumo

Post by Diablo »

marijonas wrote:
Diablo wrote:Jei jau renkiesi dyzelini auto, tai turi pasiruosti ir jos kuro padavimo sistemos remontui. Ka sutaupai pirkdamas dyzelini kura, ta isleidi ant remonto. Ir cia as kalbu ne vien apie fordus. Taip pat nepamirsk, kad be purkstuku ir dvigubi smagraciai yra dazna ir neisvengiama problema, kuri taip pat neblogai paplonina kisene. Aisku viskas priklauso nuo to kiek automobilis pravaziaves ir kaip su juo buvo vaziuojama. Bet, kaip taisykle zmones kurie isigyja dyzelinius auto, nuvaziuoja daug, nes kitaip neatsipirks investicija (lyginant su benzinu).

na shita tai ash suprantu :) kad negendanciu daiktu nera ir kad remontuoti vistiek teks. Na bet tas purkshtuku remontas (TDCI varikliuose) man labiau panashu i kazkoki defekta o ne i gedima. ~3000Lt. uz gedima kazkoks kosmosas :) Mane labiau domina butent ipurshkimo sistema. Kiek bent jau mazdaug procentaliai klubieciai turintys MKIII tdci kurie nesiskundzia shiuo gedimu. O gal tiesiog nelabai kas ir perka tokias mashinas ?
O kituose mondeo klubu forumuose ziurejai? Gal ten kokios naudingos info rasi apie tdci.
Pabandyk:
http://www.mondeoclub.ru/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.fordmondeo.org/" onclick="window.open(this.href);return false;
Griunvaldas

Re: Del tdci varikliu patikimumo

Post by Griunvaldas »

mano nuomone - jeigu reikia butinai dyzelio (reik manyt nemazai km suki) tai gal geriau rinktis kita branda. jeigu labai patinka mondeo - patikimesni tddi motorai. jei vis delto rinktis tdci, reik ziuret su kuo mazesne rida, bet rasti bus sudetinga...
kaip jau kolegos minejo ne vien purkstukai problematiski pas sita auto, dar labai neblogai pinigine paplonina smagratis, kuris gal net daznesnis gedimas, o jei keist tai kartu su sankaba ir t.t. nezinau kiek dabar pakainuoja, bet sukdavosi ~3klt sitas malonumas.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests