trukineja zvaklaidziai

Krezas

Re: trukineja zvaklaidziai

Post by Krezas »

Kur rasti žvaklaidžių pritaikytų dirbti su dujine įranga (LPG)? :? Ar yra kas lietuvoje prekiauja "BBT Automotive Components GmbH" produkcija?
andre21

Re: trukineja zvaklaidziai

Post by andre21 »

Kazko nesupratu, ką Ponas čia velia. tipo yra ir yra reikalingi, pritaikyti dujoms(LPG)? :D Prieko ko tie žvaklaidžiai, suprantu Žvakes, bet žvaklaidžius.... Ka jie itakoja Dujoms? Ką srove, įtampa kitokia eina per juos, ant duju? :?
Krezas

Re: trukineja zvaklaidziai

Post by Krezas »

tipo yra ir yra reikalingi, pritaikyti dujoms(LPG)? :D
:galvon:
Esmė yra tokia, kad skiriasi konstrukcija ir žvaklaidžiai pritaikyti varikliams su dujom ilgiau tarnauja. Gal yra ir kitokių privalumų, bet man aktualiausias šitas, nes jau patapo tradicija, kad po LPG susimontavimo reikia keisti žvaklaidžius. Galėtų ir prieš montavimą pasiūlyti, tai įkalkuliuočiau į kainą ir aiškiau būtų apsimoka pirdalas ar ne.
andre21

Re: trukineja zvaklaidziai

Post by andre21 »

skiriasi konstrukcija ir žvaklaidžiai pritaikyti varikliams su dujom ilgiau tarnauja
Bet vistiek nesupratau, koks yra skirtumas. Veli čia kažka žmogau. :galvon: Kokia dar kitokia konstrukcija?
Draugeliz

Re: trukineja zvaklaidziai

Post by Draugeliz »

man atroda kad tau kazkas pribure apie tuos zvaklaidzius dujoms....zvakes turi reiksme. bet sroves atejimas i zvake.. niekaip ..nesirisa... cia jau kazkas nori litu pasidaryti ir iesko durneliu...:)kokybe kad skires sutinku bet kad butent dujom ti nesamone kazkoke.......
andre21

Re: trukineja zvaklaidziai

Post by andre21 »

Taip ir aš manau. :) :svilpia:
Krezas

Re: trukineja zvaklaidziai

Post by Krezas »

Tai kas čia tada yra:
http://www.autogasshop.co.uk/magnecor-a ... -335-p.asp
http://www.bbt-automotive.de/produkte.z ... prache=usa
Pakalbėkit su žmogum kuris daugiau nei 10 metų montuoja dujinę įrangą ir tuo domisi.
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: trukineja zvaklaidziai

Post by Raime »

teisybe pasakius vazineju jau senai su dujomis ir daug masinu esu pakeites bet pirma karta ir as girdziu toki daikta :?
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Draugeliz

Re: trukineja zvaklaidziai

Post by Draugeliz »

NU as pakalbesi usu kaimynu kuris tikrai dujas deda nuo tada kai as dar mazas buvau:D apie duju zvaklaidzius:D o seip tuose norodose as kiek supratau tai ten kiek raso ...tinka dujoms ir tai kalba apie gamtines. o ne pritaikyta. tik dujoms. nzn.. mana nuomuone pinigu plovimas.. tokie laidai.. o skirtuma abejoju ar pajusi... o kaina nemaza.
Krezas

Re: trukineja zvaklaidziai

Post by Krezas »

Tai nebūtinai tai turi būti kataloge išskirta LPG žvaklaidžiai. Jie gali būti paprastai pažymėti, o prie prekės charakteristokos koks pvz prierašas: LPG recommended. Tai gali būti, kad jie yra pritaikyti bet tas neakcentuota. Tie patys NGK gal yra puikiausiai pritaikyti, tik kadangi NGK produkcija klastojama nesinori man pirkti ir logiškai nesueina kaip japoniška produkcija pigesne už europietiška, nors prekes turi importuoti, sumokėti muitą, importo pvm. Ar tai tėra japoniškas sprendimas ir kinietiškas darbas? Apskritai galima kelti klausimą kodėl vieni žvaklaidžiai metų neišlaiko, o su kitais gali važinėt ir važinėti. Tai skiriasi kokybė, o kas tada lemia kokybę jeigu ne konstrukcija ponas andre21 ?
Draugelizsz wrote:NU as pakalbesi usu kaimynu kuris tikrai dujas deda nuo tada kai as dar mazas buvau:D apie duju zvaklaidzius:D o seip tuose norodose as kiek supratau tai ten kiek raso ...tinka dujoms ir tai kalba apie gamtines. o ne pritaikyta. tik dujoms. nzn.. mana nuomuone pinigu plovimas.. tokie laidai.. o skirtuma abejoju ar pajusi... o kaina nemaza.
Taip, 8 cilindram žvaklaidžiai brangesni negu 4, nustebino? Nereikia iškraipyti klausimo. Nesakiau, kad pritaikyta tik dujomis, perdarytas benzininis automobilis tik dujomis nevažiuoja nė vienas (nebent neilgam ir su nuostoliais), bet jeigu šito dalyko nesupranti, tai man viskas aišku apie žinias automobiliuose su LPG.
andre21

Re: trukineja zvaklaidziai

Post by andre21 »

Ponas dalyvi, iš tavo pasakojimo suprantu, kad isidejus duju įranga reikia keisti ir žvaklaidžius. Beto as važineju su Ford org. Tai gerai ir jokiu bedu kol kas.
dariux

Re: trukineja zvaklaidziai

Post by dariux »

Krezas wrote:Tai nebūtinai tai turi būti kataloge išskirta LPG žvaklaidžiai. Jie gali būti paprastai pažymėti, o prie prekės charakteristokos koks pvz prierašas: LPG recommended. Tai gali būti, kad jie yra pritaikyti bet tas neakcentuota. Tie patys NGK gal yra puikiausiai pritaikyti, tik kadangi NGK produkcija klastojama nesinori man pirkti ir logiškai nesueina kaip japoniška produkcija pigesne už europietiška, nors prekes turi importuoti, sumokėti muitą, importo pvm. Ar tai tėra japoniškas sprendimas ir kinietiškas darbas? Apskritai galima kelti klausimą kodėl vieni žvaklaidžiai metų neišlaiko, o su kitais gali važinėt ir važinėti. Tai skiriasi kokybė, o kas tada lemia kokybę jeigu ne konstrukcija ponas andre21 ?
Draugelizsz wrote:NU as pakalbesi usu kaimynu kuris tikrai dujas deda nuo tada kai as dar mazas buvau:D apie duju zvaklaidzius:D o seip tuose norodose as kiek supratau tai ten kiek raso ...tinka dujoms ir tai kalba apie gamtines. o ne pritaikyta. tik dujoms. nzn.. mana nuomuone pinigu plovimas.. tokie laidai.. o skirtuma abejoju ar pajusi... o kaina nemaza.
Taip, 8 cilindram žvaklaidžiai brangesni negu 4, nustebino? Nereikia iškraipyti klausimo. Nesakiau, kad pritaikyta tik dujomis, perdarytas benzininis automobilis tik dujomis nevažiuoja nė vienas (nebent neilgam ir su nuostoliais), bet jeigu šito dalyko nesupranti, tai man viskas aišku apie žinias automobiliuose su LPG.
NGK jau darosi sunku surast japoniska ,pagrinde visur France
donatiis
Dalyvis
Posts: 225
Joined: 2009 04 21 , 18:44
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1999
Location: Šiauliai
Contact:

Re: trukineja zvaklaidziai

Post by donatiis »

Jo ir mane domintu toks dalykas,kaip tik dabar uzsisakiau žvakes recomended LPG Bosch tai noretusi ir panasiu kokybisku žvaklaidžių.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests