Neina issukt zvakiu

Post Reply
tomskis

Neina issukt zvakiu

Post by tomskis »

Tai vat ir prasidejo MK3 privalumai, kai reikia keist zvakes :)
2.0 TDCi 85kw

Zvakes, ne tokio dydzio kaip standartines, jos du ar tris kart ilgesnes, ir ju korpusas prikepa savo lovelyje, nors sriegis labai mazas, taciau atsukt ju neina.

Masina buvo servise, patikrino kad ne viena zvake neveikia (iki -3 berods jos nenaudojamos uzkurt masina), taigi dvi zvakes issuko, pakeite, kitu dvieju niekaip neina atsukt. Sako reikia grezt.

Skambinom i Vista, tuom neuzsiema, sako reikia lupt galva, dar i kazkokia firma skambinom kur tokiais bairiais ir uzsiema, tai sake jei virsus tik prikepe tai gerai, padarysim, jei visa, gali tekt grezt, arba NECENZURINE KALBAnt gali galiukas nukrist i cilindra, vistiek galva teks lupt :) Dar su vienu zmogum bendravom, sake reikia pasi.....st, turetu pavykt. Bandysim

O prikepa nes zvake ilga, susidaro suodziai viduj ir prikepa pats korpusas, sriegi galima prasukt, zvake viduj vistiek liks. Va tokios tokeles, pas ka taip buvo, kokie sprendimai, pasiulymai?

Sis atvejis galioji tik mk3, nzn del mk4, bet mk2 tai tas pat kas ziguly pakeist.
Last edited by tomskis on 2008 11 25 , 17:53, edited 1 time in total.
Border

RE: Neina issukt zvakiu

Post by Border »

tai jei nulus tai tikraigalva reiks lupti. tai bandyk sukti jei nulus tai galva jimsi o jei ne tai viskas ok bus. beje kas ten gres nunuimta galva kas i cilindrus pribires kaip jie iskrapstys. bandyciau sukti tik su gerais yrankiais.
andzejuz
Dalyvis
Posts: 429
Joined: 2008 01 19 , 13:53
Vardas/Pavardė:: Andzejuz
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2004
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Balta
Vairuoja nuo: 2005
Location: Vilnius
Contact:

RE: Neina issukt zvakiu

Post by andzejuz »

nu, syki viena man taip nutiko, kad luzo golfe, mk2 zvake. tai greze, o po to su magnetu isgraibe. o ko neisgraibe, pro dusle isejo( greiciausiai). na, mkIII to nedaryciau:|
MK3, '04 universalas, 2.0L, 107kW
Border

RE: Neina issukt zvakiu

Post by Border »

tai pro dusle eis ir turbinos sparnelius dar palankstis tada ji issicentruos laikui begant arba kaskas panasaus. nzn. ne meistras esu
tomskis

RE: Neina issukt zvakiu

Post by tomskis »

tai ten jei grezt tai grez zvakes viduriuka, paskui sake kazkaip ji issisuks, o as pats nagu ten nesiruosiu kist, nes jei servisas per dvi dienas nesugebejo atsukt, tai ka man ten daryt :) bande purkst visokiu priedus kur ant varztu uzrudijusiu padeda atsukt, bet kas is tu priedu kai prikepes ne sriegis o ta dalis zvakes kuri po sriegiu t.y. po galva ir ji nepasiekiama. nzn dabar pasiemem is serviso, vazinesim taip, kolkas kuresi be problemu , su ne viena neveikiancia zvake :) bus salciai bus matyt ar keist kitas dvi ar ne, nes galva nuimt visada spesim.
tddi

RE: Neina issukt zvakiu

Post by tddi »

Man irgi tas pats buvo. Yra toks purskalas kuris saldo - bandyk su juo. Mano meistras su juo atsuko...
Diji

RE: Neina issukt zvakiu

Post by Diji »

Keiciau pries metus. Atsisuko be problemu. Viena teko trupuciuka stipriau pasukti. NECENZURINE KALBAu su firminiais raktais.

Is 4 zvakiu 2 buvo blogos. Su 2 NECENZURINE KALBAu -15, sunkiai, bet kurdavosi...

Lauk pavasario, gal su 2 visa laika bus gerai...

Sekmes
tomskis

RE: Neina issukt zvakiu

Post by tomskis »

tddi para??:
Man irgi tas pats buvo. Yra toks purskalas kuris saldo - bandyk su juo. Mano meistras su juo atsuko...
cia gal tas skystas azotas ar kaip ten?
tomskis

RE: Neina issukt zvakiu

Post by tomskis »

Diji para??:
Keiciau pries metus. Atsisuko be problemu. Viena teko trupuciuka stipriau pasukti. NECENZURINE KALBAu su firminiais raktais.

Is 4 zvakiu 2 buvo blogos. Su 2 NECENZURINE KALBAu -15, sunkiai, bet kurdavosi...

Lauk pavasario, gal su 2 visa laika bus gerai...

Sekmes
matai sausio men i austrija , i kalnus, vaziuosim su monde, teks prasukt ir pro ledynus kur siuo metu temperatura -25 :) tai nesinoretu turet problemu del uzkurimo, gal bus pas mus salciai dar gruodzio menesi, tai paziuresim kaip kuriasi.

O seip servise sake atvazinejo ir 2005 metu mk3, irgi zvakes prikepusios.
Last edited by tomskis on 2008 11 25 , 23:03, edited 1 time in total.
Diji

RE: Neina issukt zvakiu

Post by Diji »

O jeigu bandyti sukti "ant silto variklio"... metalas nebus toks trapus... Ka manai?...
tomskis

RE: Neina issukt zvakiu

Post by tomskis »

nu nlb manau, neisuksiu paskui naujos, nes kai siltas variklis tai issikraipys sriegis issukus jeigu pavyks
tomskis

RE: Neina issukt zvakiu

Post by tomskis »

nu va, eilini karta garaziniai auksarankiai irode savo gabumus ir pakeite zvakes per 2val, ko nesugebejo per dvi dienas padaryt prabangus servizai, iskaitant ir Vista.
Zygis

RE: Neina issukt zvakiu

Post by Zygis »

tai ka padare ?
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests