MK3 Centrinis užraktas

darvenas

Re: MK3 Centrinis u?raktas

Post by darvenas »

Gerai paspaude saltukas ir siandien nusibaige mano centrinio spyna vairuotojo dureliu :( Uzrakinant su pulteliu uzsirakina ir atsirakina visos durys iskyrus vairuotojo ;(
Tai ir man teks krapstyt ta spyna, jei atsils biski orai tai pabandysiu issiradyt ta centrinio bloka, o jei tai darysiu tai padarysiu ir foto :)
Čebas

Re: MK3 Centrinis u?raktas

Post by Čebas »

darvenas wrote:Gerai paspaude saltukas ir siandien nusibaige mano centrinio spyna vairuotojo dureliu :( Uzrakinant su pulteliu uzsirakina ir atsirakina visos durys iskyrus vairuotojo ;(
Tai ir man teks krapstyt ta spyna, jei atsils biski orai tai pabandysiu issiradyt ta centrinio bloka, o jei tai darysiu tai padarysiu ir foto :)
Nelabai ka ten pakrapstysi... prie el dalies neina prieiti..visur kniedes ar kazkas tokio...bandziau..tai tik rankose pavarciau r tiek naudos...
darvenas

Re: MK3 Centrinis u?raktas

Post by darvenas »

Tai jei kniedes tai dar geriau, galima nugrest kniede su graztu ir viskas, as manaiu kad vientisa plasmase kokia bus. Nu bet jauciu dabar greitai pliusines temp nebus, tai be pavasario nieko nedarysiu.
Čebas

Re: MK3 Centrinis u?raktas

Post by Čebas »

darvenas wrote:Tai jei kniedes tai dar geriau, galima nugrest kniede su graztu ir viskas, as manaiu kad vientisa plasmase kokia bus. Nu bet jauciu dabar greitai pliusines temp nebus, tai be pavasario nieko nedarysiu.
Na bandyk (tik su foto :) ). Tai kad issiemi greit ta korpusa is dureliu..ir nesiesi namo kur silta ir darbuojiesi ;)
darvenas

Re: MK3 Centrinis u?raktas

Post by darvenas »

tai dar uztruks kpl nuardysiu duris, nes nei karto dar dureliu sios mondes neteko ardyt.
Čebas

Re: MK3 Centrinis u?raktas

Post by Čebas »

darvenas wrote:tai dar uztruks kpl nuardysiu duris, nes nei karto dar dureliu sios mondes neteko ardyt.
Nieko ten blatno nera.. tik vienintele vieta nezinanciam yra mirtis. Kur yra skyle durelese pirstam uzkisti, kad uzsidaryti dureles..tai ten reikia graziai ta vidine plastmase isimti, po yra varztas.. nebutu man pasake..tai buciau uzsikases su ta vieta.. butinai reik issisukti varzta ir kur yra veidrodelio reguliavimas. o apskui jau visur matysi varztus. dar is dureliu galo yra plastmasiukas..nusiemi, ir ten viduje pamatysi nedideli varzteli, o visi kiti kiek pamenu matosi normaliai.
Diji

Re: MK3 Centrinis u?raktas

Post by Diji »

Taip, galima isardyti spynos korpusa (isgrezt kniedes), tada bus priejimas prie "mikriku"... Jie susitrina ir sumazeja "jautrumas"... Mikrikai keiciami, man tvarke senajam MK2 (spynos labai panasios)...
darvenas

Re: MK3 Centrinis u?raktas

Post by darvenas »

dekui uz svarbia info, kai susiruosiu ir kai padarysiu ka nors gero pranesiu :yes1:
darvenas

Re: MK3 Centrinis u?raktas

Post by darvenas »

Nu vasara neprisiruosiau tos spynos ziuret, atejo ruduo ir vel viskas is naujo su tais uzrakinimais, atrakinu ir ji vel stagiai uzsirakina. Vakar nuemiau vairuotojo dureliu apdaila apziurejau, bet as ten niekur nemaciau to spynos bloko kur turetu junktis tos 4 ar tai penkios fyskes. O gal jis stovi nedurelese o po vairuotojo kur saugikliu blokas kaskur ten? Ar ta spyna skaitosi ta maza tokia prie rankeneles is vidines puses? Kas jau ardet apsvieskit truputi. Nes kol neatsalo orai noretusi dar pasikrapstyt.
Agregotas

Re: MK3 Centrinis u?raktas

Post by Agregotas »

Sveiki, susiduriau ir as su centrinio problema, kai tik pasalo lauke pradejo daryti nesamones tai nerakinti duru ir pan. Pradejau ieskoti sprendimo, isardem vairuotojo puses centrinio uzrakto varikliuka, jis zinoma sugedes nes nepadejo jau nei siluma kaip kad kiti sako, todel bandziau is anglu ieskoti kaip kad daugelis pataria taciau issiaiskinau kad netinka. Pirkau vienam srote is 2005m mondeo uz 50lt sita varikliuka angliskos varianto kaires puses (nes man reik europietiskos vairuotojo) parsiveziau namo ir pasirodo netinka, nes pas mane ateina fyskej 8 laidai o ten toj angliskoj tik 3 laidai ateina, ir dar nera angliskam variante vienai traukutei pajungimo (is lauko spyneles su rakciuku pasukimui). Pagalvojau kad cia del to kad naujesne mondeo taciau nuvykau i kita srota ten apejom gal tris mondeo 2002 2004 metu ir nei vienos netinka. Todel turbut belieka ieskoti europietiskos mondeo dalimis 2001metu ir pirkti butent vairuotojo puses centrinio varikliuka. Prijungus angliska rakina tik dvejas priekines duris, nereguoja i galines duris . Manau del laidu skirtumo, angliskas variantas keleivio puses gal neturi funkcijos rakinti galiniu duru. Galbut turit kokiu patarimu ar zinot vertingos informacijos apie tai pasidalinkit. Idesiu foto savo isimto varikliuko ir nupirkto anglisko. Kai pasikeisiu viska idesiu viso darbo eigos foto kad visiems butu aisku kaip ka ardyt.

Isimtas is vairuotojo puses europietisko varianto mondeo 2001m (su visa rankena)

Image

Isimtas is priekinio keleivio puses anglisko varianto mondeo 2005m

Image
Jurunas

Re: MK3 Centrinis u?raktas

Post by Jurunas »

pas mane pastebejau dar idomiau. uzrakinima ant pultelio paspaudi viena karta uzrakina vairuotojo puses duris, paspaudi antra karta uzrakina keleivio puses duris ir abiems pusems uzblokuoja atidaryma is vidaus. babazines nepatikrinau kas cia per navarotas?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: MK3 Centrinis u?raktas

Post by Gezatron »

Jurunas wrote:pas mane pastebejau dar idomiau. uzrakinima ant pultelio paspaudi viena karta uzrakina vairuotojo puses duris, paspaudi antra karta uzrakina keleivio puses duris ir abiems pusems uzblokuoja atidaryma is vidaus. babazines nepatikrinau kas cia per navarotas?
dvigubas uzraktas... dauguma masinu yra sis dalykas.. seip jo veikimo principas yra toks- paspaudi viena kart. uzsirakina visos durys. bet jei viduje sedi gali atsidaryt.. paspaudi antra karta- dvigubai uzsirakina durys. tad jei zulikas isdauztu tavo langa jis vistiek duru neatidarytu. nebent ropstusi per langa y masina.. :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Jurunas

Re: MK3 Centrinis u?raktas

Post by Jurunas »

sita tai as zinau apie blokavima. bet kodel pirmu paspaudimu uzrakina tik vairuotojo puses duris, o antru - keleivio puses duris ir ijungia blokavima is vidaus. juk pirmu paspaudimu turetu uzrakint visas dureles o antru ijungt blokavima? ;(
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: MK3 Centrinis u?raktas

Post by Gezatron »

Jurunas wrote:sita tai as zinau apie blokavima. bet kodel pirmu paspaudimu uzrakina tik vairuotojo puses duris, o antru - keleivio puses duris ir ijungia blokavima is vidaus. juk pirmu paspaudimu turetu uzrakint visas dureles o antru ijungt blokavima? ;(
nu jo kaip ir tavo tiesa... nu pvz mk2 atrakinimas... kei uzrakinta dvigubu- vienu paspaudimu tik vairuotojo atsirakina, kitu paspaudimu visos likusios... a ce nesuprasi kas ten kaip, pas mane is vis kosmosai su tom durim :D
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Draugeliz

Re: MK3 Centrinis u?raktas

Post by Draugeliz »

ce centrinis ar signalke? krc... ant mk3 kai deja signalke ti ant raktelio atsidara .ti ten viena kart tik priekines atsidaro 2 kart tik galines atsidaro .va taip pas mani:D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests