Salono filtro keitimas mk1 ir mk2

Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Salono filtro keitimas mk1 ir mk2

Post by Raime »

na as kai mk1 turejau tai niekaip nesuprasdavau kodel siuksles ijungus vejeli i vidu skrenda o kai issiardziau ten kur filtras tai pamaciau kad jo nera visai :D
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Sashiukas

Re: Salono filtro keitimas mk1 ir mk2

Post by Sashiukas »

Tai va va, pas mane ta pati situacija... :D Bet dabar jau ištaisyta :D
ugnius1994

Re: Salono filtro keitimas mk1 ir mk2

Post by ugnius1994 »

Nekuriant naujos temos norėčiau paklausti.Šiandien dėjausi salono filtra ir man jis kažkaip neisitvirtina iš šonų.Filtras parinktas geras kaip tik mano mondei ir kai užkūrūs mašina rasoja langai labiau nei su senu filtru atrodo kad kažkur praleidžia ,ir tas filtras iškrenta labai lengvai iš stovo.Ir dar kai išėmiau ta stova pamačiau kažkokias dvi kaladėles gal jos tūrėtu tvirtintis tuose šonose? :D
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Salono filtro keitimas mk1 ir mk2

Post by Algis »

Kazkokia nesamone su tais filtrais gaunasi,stovas riestas o filtras tiesus.Palenki filtra garanksciuojasi arba luzta,lenkiski lievakai.
ugnius1994

Re: Salono filtro keitimas mk1 ir mk2

Post by ugnius1994 »

Ir tau neisejo normaliai ideti ? :)
User avatar
RaimunGs
Moderatorius/Klubo narys
Posts: 334
Joined: 2010 11 11 , 19:57
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2005
Variklis: 2,5 l Duratec V6
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Location: Kaunas
Contact:

Re: Salono filtro keitimas mk1 ir mk2

Post by RaimunGs »

įdomu ar kam išėjo :D
MK2, 1.8i, 85kW, sedanas, juodas deimantas (parduota)
MK3, 2.2 TDCI, hachbeckas, pilkas
Sashiukas

Re: Salono filtro keitimas mk1 ir mk2

Post by Sashiukas »

Blyn, o aš jau galvojau, kad čia arba filtrą lievą gavau, arba rankos mano kreivos, kad lygiai įdėt neėjo, o pasirodo čia pas visus tas pats :D Šiaip jo ten arba vieną galą galimą atitaikyt (apačią), arba kitą - (šonus), neįdėsi taip, kad visur įsirėmęs būtų... :/
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Salono filtro keitimas mk1 ir mk2

Post by Valdelis »

Kad pamenu kai keiciau tai viskas ten buvo ok (dejau BOCH su plasmasiniu remeliu...) tie pigus filtrai be remeliu tikiu jog gerai neisideda... Manau greitu laiku vel reikes keisti nes jau nebelabai pucia vejukas tai pranesiu kaip sekesi ir paziuresiu kaip senasis isistates :)
vomzdigalis

Re: Salono filtro keitimas mk1 ir mk2

Post by vomzdigalis »

Pas mane vabse jokio nera, vasara ir rudeni tai biski neidomiai - dulkes, siuksles visokios i salona varo, bet ziema langai greiciau atsyla, maziau dregmes laiko :| Kai opeli turejau, budavo beda kaip ir daugumai kitu opeliu -ziauriai rasodavo, ziema stipriai apsaldavo, tai isemiau salono filtra ir pofik, tik panele reik dazniau nuvalyt :)
zhaibass

Re: Salono filtro keitimas mk1 ir mk2

Post by zhaibass »

vomzdigalis wrote:Pas mane vabse jokio nera, vasara ir rudeni tai biski neidomiai - dulkes, siuksles visokios i salona varo, bet ziema langai greiciau atsyla, maziau dregmes laiko :| Kai opeli turejau, budavo beda kaip ir daugumai kitu opeliu -ziauriai rasodavo, ziema stipriai apsaldavo, tai isemiau salono filtra ir pofik, tik panele reik dazniau nuvalyt :)
Pas mane bulkoj nebuvo salono filtro, tai dulkių dahrinia būdavo, bet orą laisvai pūsdavo. Dabar Mondavoškėj jauč baigiasi filtras, tai langai labai rasoja..
L1F3

Re: Salono filtro keitimas mk1 ir mk2

Post by L1F3 »

man pavyko filtrą sėkmingai pakeist :) Viskas ten puikiai įsistato ir tinka, lenkiškas, FILTRON. Nėra tent taip patogiai ir gerai kaip MKIII, bet tikrai viskas pavyksta...

Nei langai rasoja, nei sunkiai pučia, viskas super. Gal sakau jums problema su pečiuku, kad rasoja langai... Kai Galaxy buvo kiauras pečiukas, tai pūsk kiek nori ir ką nori, vis vien rasoja ir langus aptraukdavo iki viršaus. Šaltu oru tik šiek tiek mažiau rasojo.
ugnius1994

Re: Salono filtro keitimas mk1 ir mk2

Post by ugnius1994 »

L1F3 wrote:man pavyko filtrą sėkmingai pakeist :) Viskas ten puikiai įsistato ir tinka, lenkiškas, FILTRON. Nėra tent taip patogiai ir gerai kaip MKIII, bet tikrai viskas pavyksta...

Nei langai rasoja, nei sunkiai pučia, viskas super. Gal sakau jums problema su pečiuku, kad rasoja langai... Kai Galaxy buvo kiauras pečiukas, tai pūsk kiek nori ir ką nori, vis vien rasoja ir langus aptraukdavo iki viršaus. Šaltu oru tik šiek tiek mažiau rasojo.
O tada gal žinai kur dedasi tos dvi kaladėlės?
User avatar
bitinas
Dalyvis
Posts: 416
Joined: 2009 12 09 , 22:58
Vardas/Pavardė:: Edvardas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 1997
Variklis: 1,8 l Zetec
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Salono filtro keitimas mk1 ir mk2

Post by bitinas »

anglies apie 30-35lt kainuoja.yra ir po 80
zhaibass

Re: Salono filtro keitimas mk1 ir mk2

Post by zhaibass »

bitinas wrote:anglies apie 30-35lt kainuoja.yra ir po 80
O kuo jos skiriasi?
Sashiukas

Re: Salono filtro keitimas mk1 ir mk2

Post by Sashiukas »

Aš už paprastą 38lt sumokėjau :(
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests