MK3 OBD II diagnostika dizeliui

Diji

Re: OBD II diagnostika

Post by Diji »

aextrym wrote:ELM327 ar gali nustatyti kur problema yra elektronikoje? nes nesikuria masina ir kazko tuo paciu nereaguoja centrinis..mano mondeo 2001m 2l benzinas

Teoriskai taip, bet praktiskai geriau varyti pas normalu diagnostika... Kaune turiu pazistama kuris neblogai ir nebrangiai daro diagnostika (jeigu reikes - rasyk i PM)...
liutas1983

Re: OBD II diagnostika

Post by liutas1983 »

Jei benzas rinkis kaip sake Gazatronas jei dyzelis tai imk 1.8 TDCI ford focus, tada uretu pasijungt, ten juk nemazai tu fordu modeliu pavardinta, taip kad reikia pazaisti. As pavz. savo mb keturaki CDI pajungiau su sita programa, o masina pasirinkes buvau Linkoln 5.0 :) Ant kitu nesijunge.
VAGCOM

Re: OBD II diagnostika

Post by VAGCOM »

rimausas wrote:Taigi išvadoje galime pasakyti kad:

Ford Mondeo 98m 1.8 td galima atlikti diagnostika su:

ELM327 (prietaisas) + scanxl (programinis paketas)

pasakysiu Jums, jog ELM prietaisas yra universalus, bet skirtas dazniausia tik variklio diagnostikai, daugiau jo naudos nezvelgiau. Jei kam reikia normalaus skanerio idejau skelbimuka i skelbimu skilti ;)
Diji

Re: OBD II diagnostika

Post by Diji »

Perkeliau tema
liutas1983

Re: OBD II diagnostika

Post by liutas1983 »

VAGCOM wrote:
rimausas wrote:Taigi išvadoje galime pasakyti kad:

Ford Mondeo 98m 1.8 td galima atlikti diagnostika su:

ELM327 (prietaisas) + scanxl (programinis paketas)

pasakysiu Jums, jog ELM prietaisas yra universalus, bet skirtas dazniausia tik variklio diagnostikai, daugiau jo naudos nezvelgiau. Jei kam reikia normalaus skanerio idejau skelbimuka i skelbimu skilti ;)
Ir ka tas normalus skaneris gali ko negali ELMas. ELMas gali pasijungt ne tik prie variklio.... tik nereikia skleisti cia dezinformacijos.Jei kalbi apie ta F-super, tai jis nieko daugiau tikrai negali, ka gali scanxl. Be to kaikurios funkcijos neveikia, (cia is patirties...)
aextrym

Re: OBD II diagnostika

Post by aextrym »

katik gavau ELM327..bet niekaip napavyksta man prisijunkti prie savo mondes..bandau daryt "test" bet stai ka man meta: "this feature is not implemented in this version". ta paty meta ir paspaudus "Freeze frame"..kiek suprantu tai man netinka softas kury kartu atsiunte..gal galit padet kur gau tman tinkama softa mano monde 2001m, benzas.
beja kokio diagnostikos aparato reik norint suzinot kur masinos elektronikoja yra problema kad galeciau sutvarkyti..
liutas1983

Re: OBD II diagnostika

Post by liutas1983 »

aextrym wrote:katik gavau ELM327..bet niekaip napavyksta man prisijunkti prie savo mondes..bandau daryt "test" bet stai ka man meta: "this feature is not implemented in this version". ta paty meta ir paspaudus "Freeze frame"..kiek suprantu tai man netinka softas kury kartu atsiunte..gal galit padet kur gau tman tinkama softa mano monde 2001m, benzas.
beja kokio diagnostikos aparato reik norint suzinot kur masinos elektronikoja yra problema kad galeciau sutvarkyti..
2001 2.0 mondeo paijungia, tik reikia pasirinkti automobili: ford focus 2.0 dosch 2001 m ir jungti: Genric OBD II.

Softas: Scanxl v2.0.7
liutas1983

Re: OBD II diagnostika

Post by liutas1983 »

aextrym wrote:pasirinkau: ford focus 2.0 doch 2001 m ir jungiu: Genric OBD II
poto einiu y Trouble codes ir renkuosi Read Tuoble Codes ir rezultatas lygus nuliui..o gal kas turit koky klipuka su sita programa kaip prisijungt prie mondes? :melstis1: nes jai nieko nepadarysiu tada puciu sawo mondeske y srota ir nesuksiu :? sau galvos daugiau visai del tvarkymo..stovi daugiau nei menesy kieme ir palyja :D
Pradzioj kai pasijungi kompa ir ijungi degima, nuspaudus "connect" programa turi nuskaityti informacija is tavo automobilio kompo i tavo stacionaru (nuskaito "pid" ka reiskia info apie kiekviena parametra, kuriuos fiksuoja el. jutikliai). Jei info nenuskaitineja, vadinasi kazkas negerai:

1. Blogai sukonfiguravai programa.
2. Koks pas taves irenginys (ar tikrai elm327 ???? pabandyk pajungt i OBD2 jungti nepajungus i kompa, paziurek ar sviecia ELMo lempute, jei ne, tai nera maitinimo is automobilio puses)
3. Degimas veikia? (ar sviecia prietaisu skydo lemputes??, jei ne, velgi nepajungsi)

Dar vienas niuansas, kas vyksta kai paspaus "connect" ir kaip nueini i Trouble codes ir paspaudi read, kas vyksta? kokias lenteles meta?

P.S. 2001 giminaicio monde 2.0 benzas pasijunge be problemu, man rodos kad cia kazkas negerai, nes masina ta pati praktiskai. BET GALI PABANDYT VIETOJ GENERIC OBD - FORD POWERTRAIN, gal tada pavyks.
Last edited by liutas1983 on 2010 04 10 , 11:08, edited 1 time in total.
artmas

Re: MK3 OBD II diagnostika dizeliui

Post by artmas »

yra pilna ebay tu kabeliu po 80lt
Fresher
Klubo valdyba
Posts: 1799
Joined: 2007 05 17 , 15:04
Vardas/Pavardė:: Dovydas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 1998
Variklis: 1,8 l Endura-D TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Palanga
Contact:

Re: MK3 OBD II diagnostika dizeliui

Post by Fresher »

Prie to pačio, jei yra norinčių, nuo vasario galit atvaryt prasiskenuot su BOSCH diagnostika savo mondeika į VIJŪRĄ .

susitarkit prieš tai su manim asmeniškai :)
Pagrindinė: Mondeo MK2, sidabrinis metalic hechbekas, 1998m. Ghia.
Šeimoje: Opel Vectra 2008m. Elegance, sidabrinis perlamutras,benzinas
Ford Focus, 2001, mėlynas perlamutras, Ghia.
Ex: Mondeo 1996m, V6 Duratec, 125 kW, 2,5 DOHC.

Ford is life the rest is just details.
Image
ELEKTRONINIS PREKIŲ KATALOGAS!!
Image
Rytas Lietuva Mūsų širdyse Visada kartu Visadaaa drauge Nugalėsim mes Busime pirmi Jums ištikimi Nenugaaalimi
Diji

Re: MK3 OBD II diagnostika dizeliui

Post by Diji »

artmas wrote:yra pilna ebay tu kabeliu po 80lt
Aiskiai matosi kad nezinai apie ka kalba eina... Siulau dar karta nuo pradzios perskaityti sia tema
artmas

Re: MK3 OBD II diagnostika dizeliui

Post by artmas »

tai taip siaip parasiau :D kad apsimokiau nusipirkti ir paciam testuot viska;)
Diji

Re: MK3 OBD II diagnostika dizeliui

Post by Diji »

artmas wrote:tai taip siaip parasiau :D kad apsimokiau nusipirkti ir paciam testuot viska;)

kam pirkti jeigu butent sitiems motorams pigus adapteriai netinka? Kur logika?
wixxwa

Re: MK3 OBD II diagnostika dizeliui

Post by wixxwa »

mondeo mk3 ima paprastas obd2 laidas?
Alkanaft
Klubo valdyba
Posts: 696
Joined: 2007 06 26 , 23:08
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2003
Location: Vilnius
Contact:

Re: MK3 OBD II diagnostika dizeliui

Post by Alkanaft »

paprastas neima. kiek bandziau ti vienas laidas ford2000 atrodo pasijunge. ir tai tik su savo kazkokiu soft'u.
Image

vairuoju:Ford KA 1999/benz/35KW

Parduota: BMW 528 1997/benz/142KW automatas
OPEL Astra 1993/1.7 Dyzel
Mondeo MKIII 2003/TDCi/96kw Black panther
Probe MKII/1995/2.5 v6/120kw Anastasija :) (Parduota po skrydzio :) )
seimoje: Volvo S60 2001/2.4i/autom/125Kw Mamos
passat B3 1992/1.6D/41kw tevuko
passat b5 1998/1.9 tdi/85kw brolio kibiras su varztais :D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest