SANKABA IR KOMPLEKTAS

Post Reply
TZ

SANKABA IR KOMPLEKTAS

Post by TZ »

Gal zinot kokiame mieste galeciau rasti sankabos diska ir komplekta nes klp nera. bent jau nerandu, aplekiau parduotuves, turgu ir nieko.. Buvo tanagroj tik diskas uz 400ltl...:/??
Rolasbig

RE: SANKABA IR KOMPLEKTAS

Post by Rolasbig »

Kaune manau tikrai bus.

Kvarce arba Vilniuje Laumkelyje.

;)

Tel gali susirasti per google.

;)

O i Kemi buvai uzsokes?
Last edited by Rolasbig on 2008 10 31 , 21:03, edited 1 time in total.
TZ

RE: SANKABA IR KOMPLEKTAS

Post by TZ »

uzsakiau jau, is vokietijos treciadini turetu atsiust. 220lt kainuos
Misla

Re: SANKABA IR KOMPLEKTAS

Post by Misla »

teko, kai keiciau varikli, nieko ipatingo. Ir srote norejo 100 lt, uz diskatoriu su disku, bet kai nereikia, tai neemiau. As emiau lauk varikli, deze liko masinoj, pusasiu neatjungiau, tik damkratu sukeliau deze i virsu , kad varikli eitu sukreipt, kitaip netelpa. Bet turbut jei del sankabos, tai greiciau butu varikli palikt, o deze traukt lauk.
17Hz

Re: SANKABA IR KOMPLEKTAS

Post by 17Hz »

Teko man paciam keisti. Benzinas pas mane. Labai bjaurus keitimas mondeikose. Taip nutiko, kad draugas irgi keitesi sankabos diska, diskatoriu... Tik pas ji audi... Jis uztruko 3 val, as 10 val (dirbom dviese). Nieko ten sudetingo tik darbo reikia ideti. Jei gerai pamenu diskatorius su sankabos disku atsiejo apie 500 litu, nauji.

As emiau salin pavaru deze, variklio nereikia imti lauk. Tik kai desit atgal pavaru deze ziurekit kad neprispaustumet jokiu laidu ar dar ko. Man taip buvo, nors atrodo kad ir apsiziurejau. Prisukau atgal pavaru deze ir vienas gelzgaliukas ilindes i vidu. Ir nx is naujo sukinet visa deze....
17Hz

Re: SANKABA IR KOMPLEKTAS

Post by 17Hz »

Apsimelavau bkiski. Sankabos diskas su salniku atsiejo 500 lt. Diskatoriaus nekeiciau.

O siaip tai varikli reikia paleisti, taip.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests