Apsukos sokineja

Post Reply
xnafania

Apsukos sokineja

Post by xnafania »

Sveiki, mondieciai. Cia viena tokia problema, kai uzkuriu masina, pradeda sokineti apsukos, ir is duslintuvo toks melsvas dumelis eina, pasokineja pasokineja ir nustoja, ir melsvo dumo neber. atsidarau kapota, kazkur nuo turbinos ir dumelis praeina. kas galetu but, gal kas susidures? dekoju uz atsakymus.
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

RE: Apsukos sokineja

Post by Valdelis »

ta prasme apsukos tipo pvz 1000rpm 700rpm ane? tas dumas turbut nuo to ir atsiranda variklis jau gesta ir vel dirba cia dyzelis tai pagal ideja turetu mest juoda dumeli... na zinok nesu labai didelis meistras bet gal kokiam siurbliuj eina link pabaigos? :o
latinoheat

RE: Apsukos sokineja

Post by latinoheat »

O kaip paskuj masiniukas vaziuoja? viskas gerai?
ar nelabai traukia?
gali buti, kad pakaitinimo zvakes jau pavargusios ir nevisi cilindrai iskart sudirba, del to ir dumas taip pat gali buti
gali buti degimo kampas blogas, per mazai oro paduodama i masiniuka, del to ne visas kuras sudega ir gali ta dumeli duot...
o gali ir turbina eiti i pabaiga, ir taip ji meta truputi tepalo i varikli... o gal ir nea, jeigu mestu tepalo variklis iskart pradetu staugt t.y. uzsigazuotu.
xnafania

RE: Apsukos sokineja

Post by xnafania »

na paskui viskas normaliai, kuo puikiausiai vaziuoja. o kad pakeist pakaitinimo zvakes, taip paprastai atjungi laiduka issuki zvake ir pakeiti?
latinoheat

RE: Apsukos sokineja

Post by latinoheat »

Taip, ten paprastai reik ja pakeist, nors nezinau kur ji ten yra ant dyzelinio variklio, gal kur nors nepatogioje vietoje pakistos. O kaip jas patikrint nera sudetinga, reikia nuo visu zvakiu nuimt laidus, na nusukt zodziu viskas kas ten yra, kad pailktu jos neprijungtos, t.y. liktu tik isuktos i varikli, ir pasiimt ilga laida ir pridet prie akumuliatoriaus klemo dbr nebepamenu kurio ar + ar -, kolegos gal pasakys, ir taip per kekviena zvakae duot, jei kibirksties nera, arba lb silpna, reiskias zvakute i pabaiga jau ir geriau pakeist jau ja.
latinoheat

RE: Apsukos sokineja

Post by latinoheat »

ka as zinau, gi neautomobilistas ir neelektrikas esu, o sokejas :), sakau tai ka pats esu bandes, tik neprisimenu + ar -, man irgi logiska atrode +, bet neisitikines nenorejau sakyt :)
marko

RE: Apsukos sokineja

Post by marko »

man po uzvedimo sokineja ligiai taip pat bet jokie dumai neina

bet kartais uzsiveda soka apsukos ir laikosi 1000 - 1200 , kita kart uzsivedi normaliai ,, 8 tukst

kartais laikosi 1200 pora dienu ....

gal kas zinote ....

turiu kompa prisijungiau prie masinos , nu rodo kad ir gerai viskas ....


gal kam kas panasaus buvo
latinoheat

RE: Apsukos sokineja

Post by latinoheat »

o nei is sio ne isto nepradeda jos sokinet, t.y. krist ir kilt?
marko

RE: Apsukos sokineja

Post by marko »

dazniausiai kyla , po krenta , pastebejaqu po gero lietaus , dazniausiai sokineja ,,, gal kartais uzpila kur nors laidus blogas kontaktas , ir sokineja
NRQ

RE: Apsukos sokineja

Post by NRQ »

Sveiki,
Gal pas k? pasitaik? tokia problema, kad kartais ant laisvos pavaros apsukos pakyla iki 3000-3500 ir stovi, nuspaudus sankaba nukrenta iki normalauus lygio.:|
IceMasTer

Re: Apsukos sokineja

Post by IceMasTer »

Idomej cia.. pas mane kai salta tai siek tiek sokineja 1000-1200 bet kai susyla nukrenta iki 800-900 bet kai saltukas budawo didesnis ar po gero lietaus tai budawo kad kai ismini sankaba greit pasoka apsukos kokius 500~ ir nukrenta...
xnafania

Re: Apsukos sokineja

Post by xnafania »

na va, uzkniso mane tas apsuku sokinejimas, nuvariau galop i DP servisa Vilniuje, ir patikrino. Na zodziu, pravale droselyje sklende kazkokia, na dabar apsukos nebesokineja. Bet pasake kad reiktu pasikeist ta sklende ir dar termosensoriu, na zodziu ten prie akseleracijos sistemos. pats nezinau, bet servizo vadovas rekomendavo. sako negarantuoju, kad tai pades, bet galima pabandyt. jei netiks galima bus grazint, suras pats tas detales ir pabandys. tas kainuos kazkur 800lt su darbu. reiks varyt ziuret. parasysiu kaip bus paskui. na bent tas gerai kad apsukos nebesokineja. :yes1:
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests