Padangų slėgio davikliai

navodruck

Re: Padangų slėgio davikliai

Post by navodruck »

Sveikas , galiu padėti šiuo klausimu :) Pries gerus 3 mėn įsigijau mondeo IV, 2009, iš Italijos, kas be ko degė skydelyje info, kad kažkas negerai su slėgio davikliais. Patikrinus ratus, paaiškėjo, kad priekiniai buvo pakeisti prieš pardavima, ir taip liko tik du galiniai davikliai. Aišku ieškojau ir šrotuose, ir ebay ir tt., kažkaip tai brangu. Galiausiai radau sprendimą, kaip lengvai juos PROGRAMIŠKAI pašalinti iš automobilio sistemos. T.Y. Mano auto pagal vin kodą konfiguracijoje buvo pažymėta, kad yra davikliai, aš padariau ,kad nėra. Ir dabar jau 3 mėn jokių klaidų šiuo klausimu mašina neišmeta, nes galvoja ,kad jų pas mane neturi būti. Rašykit man, padėsiu.
devizas

Re: Padangų slėgio davikliai

Post by devizas »

Sveikas,
Jei prisijungi prie forumo, brūkštelk dėl šios klaidos ištrynimo.
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Padangų slėgio davikliai

Post by Raime »

Nebeprisijungs jis,jau issiregistraves
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
devizas

Re: Padangų slėgio davikliai

Post by devizas »

na va :) na, tek važinėti toliau su šia klaida. Diagnostikai sako, kad negalima padaryti to, bet vienas žmogus žinojo kaip, bet nebepagelbės.
Evas

Re: Padangų slėgio davikliai

Post by Evas »

devizas wrote:na va :) na, tek važinėti toliau su šia klaida. Diagnostikai sako, kad negalima padaryti to, bet vienas žmogus žinojo kaip, bet nebepagelbės.
Žinojo, kaip suprograminti, kad mašina galvotų jog iš vis daviklių nėra ir neteiktų jokios info apie slėgius.
Mano istorijoje aiškėja, kad greičiausiai priekinis dešinys imtuvas ar daviklis (gal batarkė baigiasi) durnioja, nes vieną kart greit važiuojant užsidegė raudonai paveiksliuke, kad priekinėje dešinėje padangoje tik 0.9 atmosferos, kol ieškojau kur saugiai sustoti, vėl pradėjo rodyti normalų slėgį.
Lend
Dalyvis
Posts: 563
Joined: 2012 12 20 , 14:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Vilnius
Contact:

Re: Padangų slėgio davikliai

Post by Lend »

Jei esat nagingi tai galit viską patys susitvarkyt. Tereikia modinto ELM 327 adapterio ir Elmconfig programos. Na ir aišku bent skaityt užsienio kalbom ;)
devizas

Re: Padangų slėgio davikliai

Post by devizas »

O kad kažkas iš nagingų jau būtų šį reikalą pasidaręs ir tik užtektų atvažiuoti ir už užmokestį šį reikaliuką atlikti. 8-)
Lend
Dalyvis
Posts: 563
Joined: 2012 12 20 , 14:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Vilnius
Contact:

Re: Padangų slėgio davikliai

Post by Lend »

Focusų forume manau vieną kitą atrast gali, kurie pagelbėtų.
devizas

Re: Padangų slėgio davikliai

Post by devizas »

Tiesiog dėl daviklių paminėsiu. Pas mane jie buvo. Iš keturių sveiki liko 1, tad visus išėmiau ir įdėjau paprastus. Dėl to aišku metė klaidą, kad nėra daviklių. Tas šauktukas mane erzino puse metų. Su kompu nieko nepavyko padaryti, kad išjungti. Pavyko vienas dalykas, atjungus akumuliatorių ir po 15 minučių pajugus iįijungė kalėdų eglutė, bet pravažiavus 50km. šauktukas išsijungė ir dabar kaskart užzivedus, neberodo klaidos. Sistemoje ši klaida yra, bet vizualiai erzinančio šauktuko nebėra. Toks tas dalykas išsisprendė. Jei ką erzina šis šauktukas, perkraukit sistemą.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests