Saugos diržai

Post Reply
sekretar
Dalyvis
Posts: 79
Joined: 2014 08 18 , 11:02
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,0 l Duratec
Spalva: Juoda
Location: Kaunas
Contact:

Saugos diržai

Post by sekretar »

Ar kam nors yra tekę atjungti neprisegtų saugos diržų įspėjimą? Internete radau keletą variantų ir skirtingų, įdomu ar realybėje kuris nors veikia? Sugedo mano diržo spyna ir karts nuo karto groja, kad neprisegtas diržas, nors diržas užsegtas.
Beje pas mane kai pirkau auto buvo kažkaip atjungta ši įspėjimo funkcija, bet netikėtai ji vėl pradėjo veikti.
sekretar
Dalyvis
Posts: 79
Joined: 2014 08 18 , 11:02
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,0 l Duratec
Spalva: Juoda
Location: Kaunas
Contact:

Re: Saugos diržai

Post by sekretar »

Pats paklausiau pats atsakysiu :) Gal kam nors pravers, jei situacija bus tokia kaip mano (beje domėjausi ar šitos opcijos išjungimas neįtakoja oro pagalvių veikimo, tai ir elektrikai ir atstovybė patvirtino, kad neįtakoja)
Taigi visa procedūra:
1. atsisėdam į mašina (turi būti išjungti visi prietaisai, pečiukas, radija, bet man tik taip pavyko), visos durys uždarytos
2. užtraukiam rankinį, įjungiam laisvą pavarą
3. įjungiam degimą
4. tada 8 kartus užsegam-atsegam diržą
5. 9 kartą diržą užsisegam, užsisegę užvedam mašiną
6. uzvedus mašiną atsisegam diržą (tada turi skydelyje sumirksėti neužsegtų diržu lemputė)
7. užgesinam mašiną.

Man kažkodėl visa tai pavyko tik iš kokio 3 karto, gal turėjo įtakos įjungtas radijas ir pečiukas, šito nežinau.
driveris

Re: Saugos diržai

Post by driveris »

Sveiki. Ir pas mane problema su dirzo sagtim. Na to bajerio dar nebandziau jungineti. O ar nebutu galimybe sukeisti sagtis su viena is galiniu sedyniu?
driveris

Re: Saugos diržai

Post by driveris »

Vis delto padejo tas junginejimas sagties. Signalas nebepysi :)
Fords

Re: Saugos diržai

Post by Fords »

Sveiki, nesenai isigijau mondeo mk4 2008 metu ir po truputi pradedu susidraugaut su masiniuku. Turiu toki klausima, pasmane prie dirzo sagties eina ladais, kaip suprantu dirzu sagties signalui. Klausimas butu toks, jog pasmane iskirptas laido galas, ta prasme noreta atjungti ta laida kuris ieina y dirzo sagties spyna. Kai pirkau masina buvau pas diagnostika, tai kompas mato airbagus-viskas tvarkoje. Taigi sita pastebejau tik dabar nes keleivis kai tik atsiseda, tik pradedant vaziuoti-pradeda ir pypseti ispejimas apie saugos dirzu uzsisegima, o vairuotojo puseje nemtato. As noreciau but optimistas ir manyt, jog cia tas atvejus, kad noreta tik atjungti ta pipsejima nuo vairuotojo sedenes ir airbagai savo vietose ir tas neitakoja ju darbo. Didelis dekui uz atsakyma :)
Marex
Klubo remėjas
Posts: 301
Joined: 2014 07 13 , 22:13
Vardas/Pavardė:: Darius
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Variklis: 1,8 l Zetec
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Smėlio
Vairuoja nuo: 1990
Location: Kaunas
Contact:

Re: Saugos diržai

Post by Marex »

elektroniškai apgauti dėl aerbagų buvimo ir nebuvimo , nesudėtinga. Tik patikrinęs gyvai žinosi yra jie ar ne.
Fords

Re: Saugos diržai

Post by Fords »

Tai taip suprantu, kad elektroniskai apgauti kompa nera sunku del airbagu. Tik va manau gal yra keli ar vienas budas, kuris dazniausiai sutinkamas siam modeli. Todel ir idomu pasidare, kodel visgi nukirptas laidas prie sagties dirzo. Ar del pipsejimo padaryta jog visad matytu, jog kazkas sedi ar del airbago problemos, gal kas visgi susidures? Visgi apsilankysiu ir pas elektrika pasidomet tuom klausimu :)
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Saugos diržai

Post by Gezatron »

As manau kad nepipsetu
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests