Blykcioja pakaitinimo zvakes lempute

Post Reply
Alkanaft
Klubo valdyba
Posts: 696
Joined: 2007 06 26 , 23:08
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2003
Location: Vilnius
Contact:

Re: Blykcioja pakaitinimo zvakes lempute

Post by Alkanaft »

Ganibudambis wrote:Na štai, išsprendžiau ir aš savo aukščiau aprašytą bėdą, su mirksinčia pakaitinimo žvakių lempute. ;)
Labai tikėjausi, kad užteks pakeisti kuro filtrą :D :taip1: Pakeitus filtrą ir įgazavus nors ir iki 180 km/h, lemputė nebemirksi ir variklis dirba pilnu pajėgumu, kiek be spaustum :P
Išvada tokia, kad jei pradeda mirksėti ši lempelė, nebūtinai pareina purkštukai, siurblys ar dar kas nors. Man pasisekė :svilpia: Neprireikė net diagnostikos :)
:) butinai pareina purkstukai :) filtras gal n metu nebuvo keistas :) biski nesusidare slegis del kuro trukumo ir ismete klaida :) siaip tai buvo pirmas pozymis, kad po n km pareis purkstukai :) tai jei nesiruosi turet sios masinos ilgai, gali det i autogida ;)
Image

vairuoju:Ford KA 1999/benz/35KW

Parduota: BMW 528 1997/benz/142KW automatas
OPEL Astra 1993/1.7 Dyzel
Mondeo MKIII 2003/TDCi/96kw Black panther
Probe MKII/1995/2.5 v6/120kw Anastasija :) (Parduota po skrydzio :) )
seimoje: Volvo S60 2001/2.4i/autom/125Kw Mamos
passat B3 1992/1.6D/41kw tevuko
passat b5 1998/1.9 tdi/85kw brolio kibiras su varztais :D
Ganibudambis

Re: Blykcioja pakaitinimo zvakes lempute

Post by Ganibudambis »

Alkanaft wrote:... tai jei nesiruosi turet sios masinos ilgai, gali det i autogida ;)
Jau įdėjau, gal kam reikia? :D
Donatas

Re: Blykcioja pakaitinimo zvakes lempute

Post by Donatas »

Sveiki. Man tai pat ta pati problema. turiu 2002 m tdci , 96kwt. buvau nuvares i klaipedos ford centra man jie atkodavo tuos purkstukus , ir nuo tada jau maniau kad baigsis bedos del sios problemos bet deja:) ispradziu lempute uzsidegdavo nuo 160 kazkur, o dabar jau vos stipriau gaza paduodi lempute uzsidega , o jei nekreipi i tai demesio kaskas uzsifiksuoja ir i gaza variklis nebereguoja, greitis tik mazeja. uzgesini uzvedi vel jokios lemputes. taip pat uzvedus dumija kaip reikalas ir apsukos , toks jausmas kad ciaudo variklis. kaip manot ar gali tai but filtrai uzsikise ar ir man jau tuos purkstukus visus keist, o gal kuro siurblys. :?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Blykcioja pakaitinimo zvakes lempute

Post by Gezatron »

manau viska perskaites t.y visas temas, puikiai suprastum, kad purkstukam kaput, restauravimas 1vnt 350+50 pririsimas jei neklystu :) del filtru - nemanau kad taip sunku juos pasikeisti, kai kam padeda, kai kam ne, buna gi sutapimu :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Ganibudambis

Re: Blykcioja pakaitinimo zvakes lempute

Post by Ganibudambis »

Gezatron wrote:...del filtru - nemanau kad taip sunku juos pasikeisti, kai kam padeda, kai kam ne, buna gi sutapimu :)
Man, kaip jau buvau rašęs, padėjo. Bet ar tai buvo sutapimas ar dar kas? O dabar vėl ta lemputė užsidega karts nuo karto, kai tik gazą gerai nuspaudi... Važinėti aišku galiu, bet ko gero, netolimoje ateityje reikia ruoštis purkštukų restauravimui.
kobiz

Re: Blykcioja pakaitinimo zvakes lempute

Post by kobiz »

Sveiki, man beda panasi: 2.0 TDCI pirmu, antru galiu apsukas iki dugno kelt, plesia prie sedynes, kai imetu trecia, traukos nebera, pakaitinimo zvakiu lempute mirkcioja. Siaip buvau cia anglijoj pas lietuvi nuvares, sake purkstukai nauji sudeti, pajunge kompa, rodo siurblio gedima. Sako gal yra sistema uzsikisus, ir paprasciausiai nesudaro spaudimo siurbliui, tej praplove sistema, is kolektoriaus isvale belekiek juodos koses, nepadejo, tik tiek kad isvis dumo nebemeta :yes1: Jis man minejo dar kazka apie siurblio kampo reguliavima. Ar gali toks dalykas padet? ir kaip skaiciau cia pas jus, gal kai purkstukus keite, gal ju paprasciausiai "nepririso" prie kompo? Jei cia anglijoj i fordo centra varyciau, tej paskutines kelnes atimtu vien uz ligos nustatyma.... ;(
Aciu is anksto uz patarimus :|
robke333
Klubo remėjas
Posts: 133
Joined: 2009 04 14 , 17:49
Vardas/Pavardė:: Robertas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2007
Variklis: 2,0 l Zetec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2000
Location: Kaunas
Contact:

Re: Blykcioja pakaitinimo zvakes lempute

Post by robke333 »

tai va man purkstuku restauravimas kainavo 1600 lt su isemimu DIZRIDA
MK3 2TDCI
Ganibudambis

Re: Blykcioja pakaitinimo zvakes lempute

Post by Ganibudambis »

robke333 wrote:tai va man purkstuku restauravimas kainavo 1600 lt su isemimu DIZRIDA
Tai tokios kainos panašu visur. Bet dabar nors važiuosi ;) O kiek laiko visa tai užtruko?
robke333
Klubo remėjas
Posts: 133
Joined: 2009 04 14 , 17:49
Vardas/Pavardė:: Robertas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2007
Variklis: 2,0 l Zetec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2000
Location: Kaunas
Contact:

Re: Blykcioja pakaitinimo zvakes lempute

Post by robke333 »

Ganibudambis wrote:
robke333 wrote:tai va man purkstuku restauravimas kainavo 1600 lt su isemimu DIZRIDA
Tai tokios kainos panašu visur. Bet dabar nors važiuosi ;) O kiek laiko visa tai užtruko?
uztruko savaite,nes turi daug darbo,o kainas pasake tokias,arba 350 uz purkstuka,arba 650.Tipo uz 650 atsiuncia originalius kodus,ir isvalo kuro sistema,nu po remonto nebaisu gaza paspausti,nes pries tai tik spusteli gaza ir uzsidega pakaitinimo lempute ir gesina varikli
MK3 2TDCI
Ganibudambis

Re: Blykcioja pakaitinimo zvakes lempute

Post by Ganibudambis »

Nu visks aišku. Lupa nuo dušios, kaip sakoma.
Čia šiandien su vienu kalbėjau, tai sakė buvo prieš kelis metus nupirkęs Mondę, su variklio defektu, t.y. pasirodo kaip daugumoj - purkštukai.
Kažkas ten jam neišėjo tais laikais su restoravimu, teko pirkti naujus purkštukus. Mokėjo po 1800 LTL už vieną. Vou tep :shock:
robke333
Klubo remėjas
Posts: 133
Joined: 2009 04 14 , 17:49
Vardas/Pavardė:: Robertas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2007
Variklis: 2,0 l Zetec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2000
Location: Kaunas
Contact:

Re: Blykcioja pakaitinimo zvakes lempute

Post by robke333 »

po purkstuku restauravimo kazko pradejo juoda duma mest,kame gali buti kampas?
MK3 2TDCI
ZETNORAS

Re: Blykcioja pakaitinimo zvakes lempute

Post by ZETNORAS »

P A T A R K I T E. 2002 96 KW TDCI. VAZIUOJANT PRADEJO BLYKSETI PAKAITINIMO ZVAKES LEMPUTE.PO TO RYTAIS PRADEJO LABAI SUNKIAI UZSIVESTI VARIKLIS. IR LABAI DUMIJA. DUMAI BALTOS SPALVOS IR JAUCIASI SUDEGUSIOS ALYVOS KVAPAS. ATLIKUS AUTOSERVISE DIAGNOSTIKA NUSTATE KAD NEDIRBA 4 CILINDRO PURKSTUKAS.BET PATIKRINUS NUSTATE KAD VISI KETURI PURKSTUKAI DIRBA GERAI. PO PATIKRINIMO LEMPUTE VIS VIEN BLIKSEJO.PO TO VAZIUOANT SANKRIZOSE PADEJO UZGESTI VARIKLIS.IR SALTAS VARIKLIS NEBEUZSIVEDA PATARKIT GAL KAM BUVO PANASUS GEDIMAS.
guolis

Re: Blykcioja pakaitinimo zvakes lempute

Post by guolis »

ZETNORAS wrote:P A T A R K I T E. 2002 96 KW TDCI. VAZIUOJANT PRADEJO BLYKSETI PAKAITINIMO ZVAKES LEMPUTE.PO TO RYTAIS PRADEJO LABAI SUNKIAI UZSIVESTI VARIKLIS. IR LABAI DUMIJA. DUMAI BALTOS SPALVOS IR JAUCIASI SUDEGUSIOS ALYVOS KVAPAS. ATLIKUS AUTOSERVISE DIAGNOSTIKA NUSTATE KAD NEDIRBA 4 CILINDRO PURKSTUKAS.BET PATIKRINUS NUSTATE KAD VISI KETURI PURKSTUKAI DIRBA GERAI. PO PATIKRINIMO LEMPUTE VIS VIEN BLIKSEJO.PO TO VAZIUOANT SANKRIZOSE PADEJO UZGESTI VARIKLIS.IR SALTAS VARIKLIS NEBEUZSIVEDA PATARKIT GAL KAM BUVO PANASUS GEDIMAS.
Rasydamas paspausk "Caps lock" migtuka :melstis1:
ose

Re: Blykcioja pakaitinimo zvakes lempute

Post by ose »

guolis wrote:
ZETNORAS wrote:P A T A R K I T E. 2002 96 KW TDCI. VAZIUOJANT PRADEJO BLYKSETI PAKAITINIMO ZVAKES LEMPUTE.PO TO RYTAIS PRADEJO LABAI SUNKIAI UZSIVESTI VARIKLIS. IR LABAI DUMIJA. DUMAI BALTOS SPALVOS IR JAUCIASI SUDEGUSIOS ALYVOS KVAPAS. ATLIKUS AUTOSERVISE DIAGNOSTIKA NUSTATE KAD NEDIRBA 4 CILINDRO PURKSTUKAS.BET PATIKRINUS NUSTATE KAD VISI KETURI PURKSTUKAI DIRBA GERAI. PO PATIKRINIMO LEMPUTE VIS VIEN BLIKSEJO.PO TO VAZIUOANT SANKRIZOSE PADEJO UZGESTI VARIKLIS.IR SALTAS VARIKLIS NEBEUZSIVEDA PATARKIT GAL KAM BUVO PANASUS GEDIMAS.
Rasydamas paspausk "Caps lock" migtuka :melstis1:
:D
ose

Re: Blykcioja pakaitinimo zvakes lempute

Post by ose »

kobiz wrote:Sveiki, man beda panasi: 2.0 TDCI pirmu, antru galiu apsukas iki dugno kelt, plesia prie sedynes, kai imetu trecia, traukos nebera, pakaitinimo zvakiu lempute mirkcioja. Siaip buvau cia anglijoj pas lietuvi nuvares, sake purkstukai nauji sudeti, pajunge kompa, rodo siurblio gedima. Sako gal yra sistema uzsikisus, ir paprasciausiai nesudaro spaudimo siurbliui, tej praplove sistema, is kolektoriaus isvale belekiek juodos koses, nepadejo, tik tiek kad isvis dumo nebemeta :yes1: Jis man minejo dar kazka apie siurblio kampo reguliavima. Ar gali toks dalykas padet? ir kaip skaiciau cia pas jus, gal kai purkstukus keite, gal ju paprasciausiai "nepririso" prie kompo? Jei cia anglijoj i fordo centra varyciau, tej paskutines kelnes atimtu vien uz ligos nustatyma.... ;(
Aciu is anksto uz patarimus :|
Kuriame anglijos gale esi? man irgi reiktu diagnostika pasidaryti.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests