Kokios zvakes geriausios? MKII benz/dujos

Rolasbig

RE: Kokios zvakes geriausios? MKII benz/dujos

Post by Rolasbig »

Buvo taip, reduktorius buvo parejes, tai susireguliuodavo kaip norejo...

Dabar jau viskas OK manau zvakytes ir visa kita tarnaus ilgai....

;)
Alpha

RE: Kokios zvakes geriausios? MKII benz/dujos

Post by Alpha »

vikcius para??:
o kodel Rolas-big ? as lakstau tik su dujom :) bet keisti taip daznai nereikia man :p gal tavo duju misinys negeras, tada taip- sueda zvakes greiciau nei su benzinu :)



pas teve tiesioginis duju ipurskimas gal?:)
VITIOKAS1

RE: Kokios zvakes geriausios? MKII benz/dujos

Post by VITIOKAS1 »

taip ALPHA, tiesioginis duju ipurskimas pas mane B)
djdainius

RE: Kokios zvakes geriausios? MKII benz/dujos

Post by djdainius »

chebryte, ziurejau turguje BOSCH vieno kontakto zvakes, su dujom vazinejant kokios geriau? ar vieno kontakto ar triju kontaktu? ir kokios tos NKG zvakes?
andzejuz
Dalyvis
Posts: 429
Joined: 2008 01 19 , 13:53
Vardas/Pavardė:: Andzejuz
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2004
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Balta
Vairuoja nuo: 2005
Location: Vilnius
Contact:

RE: Kokios zvakes geriausios? MKII benz/dujos

Post by andzejuz »

Edisonas para??:
pas mane tai irgi NKG :) normaliai kolkas, tfu tfu tfu :D gali pats pasikeist tik reikia turet zvakini rakta, toki ilga kad pasiekt zvake ;) nebutinai pas dujininkus, bet kuriam servise tau pakeist gali :) as gal 15 lt sumokejau uz pakeitima, nors ten 3 min darbo :)
eik peklon, jei zvakes keistis i servisa vaziuot:o:o
MK3, '04 universalas, 2.0L, 107kW
djdainius

RE: Kokios zvakes geriausios? MKII benz/dujos

Post by djdainius »

andzejuz para??:
Edisonas para??:
pas mane tai irgi NKG :) normaliai kolkas, tfu tfu tfu :D gali pats pasikeist tik reikia turet zvakini rakta, toki ilga kad pasiekt zvake ;) nebutinai pas dujininkus, bet kuriam servise tau pakeist gali :) as gal 15 lt sumokejau uz pakeitima, nors ten 3 min darbo :)
eik peklon, jei zvakes keistis i servisa vaziuot:o:o
o jei tiesioginis ipurskimas, kas tada?:D:D:D
VITIOKAS1

RE: Kokios zvakes geriausios? MKII benz/dujos

Post by VITIOKAS1 »

kiek as domejausi internete ir per servisus, tai man rekomendavo dujom naudoti NGK 1 kontakto zvakes , o pasikeiciau pats :p senukuose nupirkau galvute 16 ir per 3 min pats pasikeiciau B)B) o skirtumo nera ar duju tiesioginis ipurskimas, ar paprastas :)
Vaidas

RE: Kokios zvakes geriausios? MKII benz/dujos

Post by Vaidas »

Nesvaikit cia kai kurie apie ta duju "geruma". Kazkodel visur sakoma,jog tai viso labo alternatyva is bedos. Kuriu galu reikalingas papildomas tepimas, nuolatinis reguliavimas, geresnes zvakes (arba daznesnis ju keitimas) ir visa kita xu*nia? Vienintelis privalumas galbut vazinejantiem su dujom tai tik tas, kad kuras ubagu, o uzpylimas- ponu: pakanka privaziuot ir nosi pro langa iskisus suburbet,kiek pilt ir sedet belaukiant, kol balionas bus pilnas. Negaliu- siutas ima, kai smegenis pudrina.
dariux

RE: Kokios zvakes geriausios? MKII benz/dujos

Post by dariux »

djdainius para??:
chebryte, ziurejau turguje BOSCH vieno kontakto zvakes, su dujom vazinejant kokios geriau? ar vieno kontakto ar triju kontaktu? ir kokios tos NKG zvakes?
NKG geros pagamintos Japan,tik ne France
djdainius

RE: Kokios zvakes geriausios? MKII benz/dujos

Post by djdainius »

dariux para??:
djdainius para??:
chebryte, ziurejau turguje BOSCH vieno kontakto zvakes, su dujom vazinejant kokios geriau? ar vieno kontakto ar triju kontaktu? ir kokios tos NKG zvakes?
NKG geros pagamintos Japan,tik ne France
kaip atskirti?
VITIOKAS1

RE: Kokios zvakes geriausios? MKII benz/dujos

Post by VITIOKAS1 »

vaidaz - mes ir nesvaigstam ,tiesiog nesivadovaujam tavo teiginiu "VISUR SAKOMA", lygiai taip pat benzino pardavejai sako, kad dujos gadina varikli, nes juk jiems reikai kad benzo daugiau ispirktu, taip pat dizelistai sako kad dyzelis geriau nei benzinas ir t.t.t, jei klausyti ka kiti sako- tai ka ir per langa issoktum, nes kiti taip sako :p tiesiog kiekvienas sau pasirenka alternatyva kaip sakai ta kuri jam geriausia- vienam reikia greicio- renkasi benzina galinga, kitam draugas is baltarusijos atveza nemokamai dizelio, tai jis renkasi dizeli - man tiesiog ekonomiskiau vazineti su dujom nei su benzu (i klaipeda ant 140 km/h paima tik 9 ltr duju - o tau ?) - sutaupau ant keliones ir tiek, kiekvienam savo - taip kad tau geriau su 2l benzinu vazineti, o man su 1.8 dujom - kelyje abu lygus , prilauso kaip vaziuoji o ne su kuom vaziuoji B)B) sekmes kelyje !
Last edited by VITIOKAS1 on 2008 09 06 , 10:46, edited 1 time in total.
VITIOKAS1

RE: Kokios zvakes geriausios? MKII benz/dujos

Post by VITIOKAS1 »

sveikas, mano nuomone tu neatkreipei demesio, kad butent zetec variklio fordinio zvakes turi 1,3 mm tarpeli, kai tradicine zvake turi 0,7 -0,8 mm tarpeli, todel ir galejo atrodyti kad tarpai perdideli :) kitas dalykas, nauju zvakiu tarpeliu reguliuoti nereikia, jos jau gamykliskai buna nustatytos, o greiciausiai busi kuri nors zvakes laida vietom sumaises uztai ir purtosi masina -paziurek ant babinos ten pazymeta kur kokio cilindro laidas turi jungtis ;) sujungsi teisingai ir bus OK.
dariux

RE: Kokios zvakes geriausios? MKII benz/dujos

Post by dariux »

djdainius para??:
dariux para??:
djdainius para??:
chebryte, ziurejau turguje BOSCH vieno kontakto zvakes, su dujom vazinejant kokios geriau? ar vieno kontakto ar triju kontaktu? ir kokios tos NKG zvakes?
NKG geros pagamintos Japan,tik ne France
kaip atskirti?
Parasyta ant paciu zvakiu ant metalines dalies
djdainius

RE: Kokios zvakes geriausios? MKII benz/dujos

Post by djdainius »

dariux para??:
djdainius para??:
dariux para??: NKG geros pagamintos Japan,tik ne France
kaip atskirti?
Parasyta ant paciu zvakiu ant metalines dalies
o falshivkes negali buti?:o
djdainius

RE: Kokios zvakes geriausios? MKII benz/dujos

Post by djdainius »

nu ziuresim... dabar ir as su naujom zvakem vazinesiu :)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests