kuro problemos

Post Reply
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: kuro problemos

Post by Gezatron »

o salerka is bako nebega ? gal ir juokingai pasirodys, bet snd buvo atvare audi b4.. supuve vamzukai kuro,salera bega is bako... ce tau is niekur nieko taip pasidare ? ysipyli pilna baka ir kiek nuvaziuoji ? tikrinai kad tikrai nebelieka bake kuro ? oro nesiurbia ? :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: kuro problemos

Post by Valdelis »

manyciau pajunkti reiktu ant kompo sita masina, tuomet daugiau parodytu... jei smirda benzu tai faktas kad perpyla kura... tik dabar klausymas kodel? Zvakes keitei jei uzpilinetu manau pajaustum del variklio darbo... jei oro srautas butu parejas vel masina nevaziuotu ir gestu,,, kazkas su kuro misiniu... Del purkstuku visko gali but... bet abejociau kad ant tiek kuro sanaudos gali isaugti. Sakau as pradzioj jungciau ant kompo ir tuomet ziureciau ir nekeiteliociau visko is eiles.
nedoras

Re: kuro problemos

Post by nedoras »

Man panasiai buvo su Fiesta (1,25 zetec), kuro sanaudos irgi buvo 20 litru simtui. Pasijungus ant kompo jokiu klaidu nerode, pasikeiciau oro srauto matuokle ir uz jos stovincia sklende, ir viskas susitvarke.
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: kuro problemos

Post by Valdelis »

tai tuomet pajungus kompa ziuret kuro misini, tikrai matysis jei kuro misinys negeras... Del klaidu metimo su kompu dar nera baigti jis ir daugiau gali parodyt :P
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: kuro problemos

Post by Valdelis »

pirma tai kad laida ijungsi dar nieko reikia ir programu. As jau patariau varyk i servisiuka ant kompo pastatyk nes taip gali ir visa masina pakeist aklai!
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: kuro problemos

Post by Gezatron »

galbut degimas blogai sureguliuotas.. nu speliones....
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
RobkeII

Re: kuro problemos

Post by RobkeII »

labai panasiai pas tave kaip ir pas mane viskas darosi is tavo aprasymu :) mano stovejus buvo apie pusantru metu, tiktai kad neryja tiek daug o 6-8ltr. ,,masina sunkiai vaziuoja tarsi sprigtu vos trauke,apsukos ant laisvu normalios nesokineja,bet kaip uzmini gaza pirmiausia pridusta tada tik reguoja i gaza'' , ,,dar vienas dalykas mano mondeo benzinas bet dirba kaip dyzelis ir variklio garsas toks kaip dyzelio ir variklis visas net dreba,bet seniau taip nebuvo. :? '' pas mane is esmes tas viskas prasidejo kai pakeitem pagrindini dirza, ir lukasenkos kuro pyliau, tepalo kazkiek truko tai ir dirbo garsiai maniske, dabar maziau kazkiek bet ne toks darbas kai tik ka nupirkta buvo, ir vibracija neisnykus :)
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: kuro problemos

Post by Valdelis »

praplauti yra spec priemones kaip CARBO CLEANER. nepradekit eksperimentuot benzinais-spiritu ir t.t. ;D
RobkeII

Re: kuro problemos

Post by RobkeII »

akinukas22 wrote:Robke II o pas tave tiek irgi kuro eme?pas tave ir gali buti dirzas permestas per par dantuka uztai gal ir vibracija darosi kad degimas netinka tiksliai? P.S as pats alytiskis esu ir mano musu mondes net panasios tik kad pas mane minusai didesni :) :yes1:
nu kad zinok del kuro sanaudu pries ir po keitimo dirzo neturejau problemu, mieste 8 kely 6l. tiktai ta vibracija ir garsas neisnykes, bei pridusimas smarkiai tapke minant.
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: kuro problemos

Post by Gezatron »

sito nezianu, bet ar tu bandei perkrauti aplamai masinos kompa ? t.y nuimi klema laikai ten ir t.t u kaip priklauso ? pas mane valge 15ltr/100km tada kai vakumas buvo kaiuras... snypste... susitvarakiu ir stai vel 8,5valgo... tegu vienas uzgesina matora, o tu klausykis kai issijungs matoras ar niekur nesnypscia
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
RobkeII

Re: kuro problemos

Post by RobkeII »

Gezatron wrote:sito nezianu, bet ar tu bandei perkrauti aplamai masinos kompa ? t.y nuimi klema laikai ten ir t.t u kaip priklauso ? pas mane valge 15ltr/100km tada kai vakumas buvo kaiuras... snypste... susitvarakiu ir stai vel 8,5valgo... tegu vienas uzgesina matora, o tu klausykis kai issijungs matoras ar niekur nesnypscia
nu tas snypstimas snypstimui nelygus... nes pvz vasara pas mane tai tikrai snypsdavo kai pavazineji su kondiske, o dabar ziema jau nebejungiamas kondisanas ir to snypstimo nera. Jei jis tikrins su kondiske ijungta tai snyps, o gal taip neturi buti? Nes garsas tas vasara kazkaip ir man itartinai klausydavosi :tipo:
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: kuro problemos

Post by Gezatron »

nu uz variklio prie ysiurbimo koliko, taipogi daznai truksta vakumas po el babina/skirstytoju....

komp rstart: http://forum.mondeo-klubas.lt/viewtopic ... mas#p64602" onclick="window.open(this.href);return false;
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: kuro problemos

Post by Gezatron »

nu seip ir pas mane kazkas panasaus.. bet tu tiesiog apziurek ar slangutes nenusimove, ar nekaiuros ir viskas
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests