Bedos su elektra

Post Reply
aivvis

Bedos su elektra

Post by aivvis »

Sveiki,

Nezinau nuo ko net pradeti. man rodos kad kazkur trumpina. ypac tas jauciama saltu oru. vedant automobili pasigirsta lyg kibiksties (trumpinimo) garsas. visos rodykles (tiek apsuku tiek greicio) uzsivercia iki dugno ir odomentras (kilometrazas) nusinulina. Taip pat mago stotys keiciasi savaime (persijungia is vienos i kita). Variau pas elektrikus bande kazka pajungti bet turbut nemoksos buvo nes liepe i Inchape motors varyti, tipo jiems net pasiziureti nesigauna. Gal turite minciu?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Bedos su elektra

Post by Gezatron »

akumuliatorius geras? bandei kita det ar pakraut? kada ce taip pasidare? kas per variklis?
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Bedos su elektra

Post by Raime »

Na sprendziant apie tavo aprasytas bedas tai tikrai panasu i akomo bedas,gal nera kontakto tarp akomo klemu,gal i klema kur ateina storasis pliusinis laidas atsipalaidavo,klausimas toks-ar masina uzsikuria ? kaip atsirado si beda,staigiai ar jau is anksciau taip buvo ? man panasi beda buvo,kuriant starteriu vos prasukdavo starteris ir vyskas uzgesdavo,turiu galvoje vysos lemputes,vel ijungus degyma vysos rodykles kaip tu sakai isijungdavo i diagnostikos ar kaip pavadynti rezyma,zodziu pakyldavo iki galo ir vel nusileisdavo,mano beda buvo tokia kad subirejo kondiko skriemulio guolis ir skivelis uzsikirto,sukant starteriu sis skivelis neleisdavo dirzui prasisukti ir atrode kad mire akomas
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
User avatar
green
Dalyvis
Posts: 102
Joined: 2013 03 07 , 11:20
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2005
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2001
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Bedos su elektra

Post by green »

aivvis wrote:Sveiki,

Nezinau nuo ko net pradeti. man rodos kad kazkur trumpina. ypac tas jauciama saltu oru. vedant automobili pasigirsta lyg kibiksties (trumpinimo) garsas. visos rodykles (tiek apsuku tiek greicio) uzsivercia iki dugno ir odomentras (kilometrazas) nusinulina. Taip pat mago stotys keiciasi savaime (persijungia is vienos i kita). Variau pas elektrikus bande kazka pajungti bet turbut nemoksos buvo nes liepe i Inchape motors varyti, tipo jiems net pasiziureti nesigauna. Gal turite minciu?
Labai panasiai buvo mazdaug pres menesi, bet tik viena karta (kad visos rodikles pasoko). Pas mane beveik pastovai pulsodavo visas pasvetimas(apie metus taip vazinejau). Po bajerio su pretaisu skideliu kazkur po savaites, pastebejau kad kai varikliui dodi apsuku pradedavo rele trasketi, ant tos reles koju pasvetimas pajungtas, gali but dar kazkas pajungta. Zodziu ijungus testo rezima ant skidelio, voltmetras rodidavo sokinejanti voltaza iki 16,.. V, betmaziau 15V nerodidavo . Pakeiciau generatoriu, pasvetimo mirksejimas dingo, rele netraska, itampa apie 14,5 V . Su radija tada irgi taip pat gliuku buvo. Speju kad pas tave gali buti problemu su generatoriu arba akumu arba ir generatoriu ir akumu, nes vienam is ju sugedus gali sugadinti kita. Pradek nuo itampos matavimo (su apkrova, be apkrovos,ir pan.).
aivvis

Re: Bedos su elektra

Post by aivvis »

Jooo... tikriausia akumas bus. nes masina pas mane 8 metai o akumas dar nekeistas :D. Siaip kaip green rase pas mane irgi pulsuoja apsvietimas. pati masina kaip ir kuriasi kol nera didelio minuso nes vakar net neuzkuriau. su vaziavimu irgi ok, tik kad kartais elektra durniuoja. Badysim akuma keisti.
User avatar
green
Dalyvis
Posts: 102
Joined: 2013 03 07 , 11:20
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2005
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2001
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Bedos su elektra

Post by green »

aivvis wrote:Jooo... tikriausia akumas bus. nes masina pas mane 8 metai o akumas dar nekeistas :D. Siaip kaip green rase pas mane irgi pulsuoja apsvietimas. pati masina kaip ir kuriasi kol nera didelio minuso nes vakar net neuzkuriau. su vaziavimu irgi ok, tik kad kartais elektra durniuoja. Badysim akuma keisti.
Pulsavimas gal labiau del generatoriaus nei nuo akumo. Butinai itampa reikia pamatuoti, kad nesugadintum naujo akumo. Nes jeigu generatorius irgi blogas, jis tau akuma sugadinti gali. Dar bekeiciant akuma paziurek po jo yra mases laidas prisuktas prie kebulo, ar nebus pazaliaves ar pan., nuo to irgi gali buti apsvetimo pulsavimas.
User avatar
povilzva
Dalyvis
Posts: 247
Joined: 2012 07 19 , 18:29
Vardas/Pavardė:: Povilas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1993
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Mėlyna
Location: Druskininkai
Contact:

Re: Bedos su elektra

Post by povilzva »

Mano draugelis panašiai irgi susidūrė, sakė kad kaltas generatorius, keitė šepetėlius ir dingo bėda.
Ford Mondeo Mk1 1993 2.0 Zetec 100 kw benzinas/dujos hečbekas (parduota)
Opel Vectra C 2004 1.9 110 kw dyzelis universalas
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests