FAP filtras

User avatar
grx
Klubo remėjas
Posts: 231
Joined: 2011 08 17 , 08:33
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,5 l Duratec V6
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2001
Location: Vilnius
Contact:

Re: FAP filtras

Post by grx »

Evas wrote:
grx wrote:Kam ruksta is po kapoto, sono ar apskritai is priekio - gal kartais pas jus stovi aux.heater? kuris atejus -4'C pradeda veikti, tam kad susildyti motora.
Taip - tai aux.heater rūksta. Kol jis buvo nustatymuoe išjungtas, to nėkart man nenutiko. Tik nustačiau, tai jau pora kartų užrūko, lauke esant +2 ir šaltam varikliui. Kol važiuoji, matyt nupučia, o sustojus pasimato ir nemalonaus kvapelio į saloną padvelkia. Kol nėra didelių šalčių aš jį vėl atjungiau.
kai dazniau paveiks, prasivalys ir ruks maziau.
Evas

Re: FAP filtras

Post by Evas »

Šiandien iš ryto likau maloniai nustebintas radęs šiltą ir nutirpusį automobilį, nes vakar buvau nuėmęs aux.heater varną iš meniu.
Tai čia arba bugas, arba park.heater gali būti nepriklausomai nustatomas, kai aux.heater nenaudojamas automatiniui variklio pašildymui startuojant.
Tomas

Re: FAP filtras

Post by Tomas »

Jei buvai nenuemes varneles nuo park.heater tai ir pasilo automobilis, tai visai kita funkcija, kiekviena valdoma atkirai.
Evas wrote:Šiandien iš ryto likau maloniai nustebintas radęs šiltą ir nutirpusį automobilį, nes vakar buvau nuėmęs aux.heater varną iš meniu.
Tai čia arba bugas, arba park.heater gali būti nepriklausomai nustatomas, kai aux.heater nenaudojamas automatiniui variklio pašildymui startuojant.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests