Vairo bedos

onixas1

Vairo bedos

Post by onixas1 »

Na nesu isitikines ar vairo bedos taciau vaziuojant didesniu greiciu nei 50km/h ir pasukus staigiau tai kaip reikiant sumeto priekinius ratus. toks jausmas kad kai atstatau vaira tiesiai jie dar pasisuka i kaire i desne ir tik tada tiesiai. traukes, silentblockai, amortaizatoriai, spranzinos ir t.t. viskas labai tvarkinga. liko tik vairo kolona arba stiprintuvas. taigi kas gali buti? beje dar duobes vairas lb renka
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Vairo bedos

Post by Raime »

Klausimas-o is kur tu taip isitykines kad vyskas ten pas tave labai tvarkynga ? :? Beje o kolonkes laisvumas jauciasi ? gal is koloneles per daug laisvuvo
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Vairo bedos

Post by Algis »

Suvedima pasidaryk.
onixas1

Re: Vairo bedos

Post by onixas1 »

isitikines esu del to kad pries puse metu daryta beveik kapitalinis vaziuoklei. buvau dabar pats atsiardes viskas labai liux atrodo. pora servisu nieko nerado ir sake ideali vaziuokle. vairo netikrino nes buvo nemokamas patikrinimas tik vaziuoklei. del laisvumo vairo tai nepastebejau kazko neiprasto. yra pora cm kur ratai nereaguoja su vairu bet neklebantis vairas o tiesiog pirmus cm nesuka. pries visa sita metymasi buvo lygiai taip pat su vairu ir viskas buvo tvarkoj. suvedimas geras.
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Vairo bedos

Post by Raime »

beje man buvo panasi beda kai ant masinos pasikeiciau padangas bet cia jau senai,jos pasirodo buvo per minkstos kazkokios (zodziu guma minksta ) ir vaziuojant atrode kad masina plaukioja keliu tai ta beda dingo kai persidejau kitas padangas,taigi klausimas ar nesykeitei padangu tiksliau ar ne po padangu keitymo atsirado si beda ?
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Vairo bedos

Post by Algis »

I minkstas padangas daugiau puciasi ir problema isspresta.
onixas1

Re: Vairo bedos

Post by onixas1 »

Vazineju su m+s padangom. keiciau slegi 2.4 visiem ratam nepadejo. tada 2.3 priekis ir 2.1 galas. dar bandziau 2.1 visi ratai ir vistiek taspats. perdejau galinius ratus i prieki ir vistiek taspats. stebuklai dedasi su mano forduku :D
donatiis
Dalyvis
Posts: 225
Joined: 2009 04 21 , 18:44
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1999
Location: Šiauliai
Contact:

Re: Vairo bedos

Post by donatiis »

Tiesa pasakius pas mane ir tokia beda kad renka vairas duobes ir jauciasi vairo laisvumas nes ne is karto pasukus vaira ratai nesukasi ir servisai nieko neranda,bet na nera taip kad metytu po kelia tai man ir aktualu butu suzinoti kame cia problema del to vairo.
dariuz

Re: Vairo bedos

Post by dariuz »

As "plaukiojima" jauciu labiausiai posukiuose, kai baigiasi posuki ir tiesini masina, na duobes irgi kazkiek minimaliai ta pojuti papildo :D
L1F3

Re: Vairo bedos

Post by L1F3 »

vaizdelis tai lyg amortikai gatavi būtų :DD Nu bet jei sakai, kad tvarkingi... Gal tikrai suvedimą pasidaryk.
onixas1

Re: Vairo bedos

Post by onixas1 »

as irgi is pat pradziu galvojau amortizatoriai bet pats tikrinau neleidzia. atsoka graziai. ir seip rieda maloniai. servisai tapati sake. ir dar sake jei nori galim pabandyt pakeist. 200 svaru uz vieneta :D nu tas metymas mieste nesijaucia bet man kasdien i darba reiikia vaziuoti kur leistina beveik 120 ir tokiam greiti tai nuosirdziai isitempes varai gaudydamas vaira :/ as galvoju gal kolona laisva. kaip ten ja pasiverzt gal kas zino?
onixas1

Re: Vairo bedos

Post by onixas1 »

ir dal der amortizatoriu. kai pasukineju greit vaziuodamas vaira i sonus masina stovi tiesiai tik susimeto. tai tikrai ne amortizatoriai
L1F3

Re: Vairo bedos

Post by L1F3 »

nepaverši, keist reikia...
onixas1

Re: Vairo bedos

Post by onixas1 »

Audi 100 senai tai kazkaip pasiverzdavo :D gal vis del to kas zinos kaip paverzt? kolkas tai tikrai nekeisiu nes finansai neleis. net nenoriu zinot kainos :D
Robinis

Re: Vairo bedos

Post by Robinis »

priekiniai stabilizatoriai ? pas mane kazkas panasaus budavo lyg ir..
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests