mkIII zeminimas

nakaras

mkIII zeminimas

Post by nakaras »

kokiu minciu turit ir gal kas jau esat pasidare toki dalika, imeskit foto.
Modis

Re: mkIII zeminimas

Post by Modis »

Skaitinejau apie tai... . Zeminasi zmones mondes. Taip vaizdo priduoda, taciau tarkim del kokiu 4 cm verta keisti visus amortikus ir spiruokles cia jau turim kiekvienas saves klausti... :) Per brangu tiek isleisti tam kad tratetum kaip su senu kibiru... . Su kieta vaziuokle pravazinejau 5 metus aciu daugiau nenoriu :)
Draugeliz

Re: mkIII zeminimas

Post by Draugeliz »

na jai gerais keliais vazineji kodelgi ne... aisku man tenka po kauna labai daug maltis tai vairuoti reik atidziai ir gana greit reguot.. bet ... man patinka... kai masina zemiau zemes ir stabilumas daug geresnis... aisku .. vasara isvykas i gamta reik apgalvot kad butu imanma davaziuot iki kokio ezero
Modis

Re: mkIII zeminimas

Post by Modis »

Draugelizsz wrote:na jai gerais keliais vazineji kodelgi ne... aisku man tenka po kauna labai daug maltis tai vairuoti reik atidziai ir gana greit reguot.. bet ... man patinka... kai masina zemiau zemes ir stabilumas daug geresnis... aisku .. vasara isvykas i gamta reik apgalvot kad butu imanma davaziuot iki kokio ezero
Na LT keliais skustis negalima taciau: jei ketini zeminti mazina tai turbut 100proc bus lieti diskai ir zemo profilio padangos + kietos spiruokles= geresnis stabilumas ir nulis komforto, jausi kiekviena duobele o dar plius mondziu garso izoliacija lengvai tariant "varguoliska" :) taip pat vaziuokle kentes labiau ir teks dazniau remontuoti... . Visa tai ivertinus kazkaip atsoka noras...
Pats sia vasara desiu r17 225/45 tai ir tai jau biski bijau kad barskalas bus, taciau bent aukstai stovi masina tai nebus baisu per gulincius mentus lekt...
oxicas
Dalyvis
Posts: 43
Joined: 2011 07 31 , 20:43
Vardas/Pavardė:: Ramunas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2004
Location: Vilnius
Contact:

Re: mkIII zeminimas

Post by oxicas »

mano mondeo pazeminta, taciau tai sudaro daugiau problemu, nei naudos. i miska neivaziuoji(viena kart ivaziavau ir palikau galini duslintuvo bakeli), ziauriai kieta(malonumo vaziuot nera kai kiekviena duobele jaucias), jei kelias banguotas ir greiciau vaziuojant, atrodo kad pakilsi. ziema dar tik prasidejus, bet kieme sniega vietoj trakroriaus dugnu stumdau :) tokia pirkau, nes atrode graziai. kol kraujas vire kad noriu, neivertinau to jos diskomforto del kietumo. tad dabar jei nusipirkciau ne zeminta mondeo, tai tikrai neinvestuociau pinigu, kad ja suzemint!!!
Kelio foto kurias radau. Gal nelabai aiskios, bet seip pavepsot :))
Image
Image
Last edited by oxicas on 2012 01 23 , 17:39, edited 1 time in total.
Modis

Re: mkIII zeminimas

Post by Modis »

oxicas wrote:mano mondeo pazeminta, taciau tai sudaro daugiau problemu, nei naudos. i miska neivaziuoji(viena kart ivaziavau ir palikau galini duslintuvo bakeli), ziauriai kieta(malonumo vaziuot nera kai kiekviena duobele jaucias), jei kelias banguotas ir greiciau vaziuojant, atrodo kad pakilsi. ziema dar tik prasidejus, bet kieme sniega vietoj trakroriaus dugnu stumdau :) tokia pirkau, nes atrode graziai. kol kraujas vire kad noriu, neivertinau to jos diskomforto del kietumo. tad dabar jei nusipirkciau ne zeminta mondeo, tai tikrai neinvestuociau pinigu, kad ja suzemint!!!
Iseitis yra, apsikeiskit spiruoklem ir amortikais su temos autoriumi :D abu liksit patenkintio :D
Tik va niekaip nepagaunu, teko vairuoti mersa w210plin zema masina nesveikai bet duobiu beveik nesijaucia... kaip jie ten padaro.....
Modis

Re: mkIII zeminimas

Post by Modis »

oxicas wrote:mano mondeo pazeminta, taciau tai sudaro daugiau problemu, nei naudos. i miska neivaziuoji(viena kart ivaziavau ir palikau galini duslintuvo bakeli), ziauriai kieta(malonumo vaziuot nera kai kiekviena duobele jaucias), jei kelias banguotas ir greiciau vaziuojant, atrodo kad pakilsi. ziema dar tik prasidejus, bet kieme sniega vietoj trakroriaus dugnu stumdau :) tokia pirkau, nes atrode graziai. kol kraujas vire kad noriu, neivertinau to jos diskomforto del kietumo. tad dabar jei nusipirkciau ne zeminta mondeo, tai tikrai neinvestuociau pinigu, kad ja suzemint!!!
Kelio foto kurias radau. Gal nelabai aiskios, bet seip pavepsot :))
Image
Image
Kas cia per ratai? Gerai atrodo :)
oxicas
Dalyvis
Posts: 43
Joined: 2011 07 31 , 20:43
Vardas/Pavardė:: Ramunas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2004
Location: Vilnius
Contact:

Re: mkIII zeminimas

Post by oxicas »

kalpokai :taip1:
Modis

Re: mkIII zeminimas

Post by Modis »

oxicas wrote:kalpokai :taip1:
r17?
oxicas
Dalyvis
Posts: 43
Joined: 2011 07 31 , 20:43
Vardas/Pavardė:: Ramunas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2004
Location: Vilnius
Contact:

Re: mkIII zeminimas

Post by oxicas »

aaa :))) ne, standartiniai R16
Modis

Re: mkIII zeminimas

Post by Modis »

oxicas wrote:aaa :))) ne, standartiniai R16
Na taip... zeminimas tikrai priduoda vaizdo :tipo:
Beja nice auto :ploti:
Davincis

Re: mkIII zeminimas

Post by Davincis »

Turit gal kas zpyruokles zemintas? Arba kur ju pirkt ir kiek kainupoja?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: mkIII zeminimas

Post by Gezatron »

forume pardavinejo skirtas mk3
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Davincis

Re: mkIII zeminimas

Post by Davincis »

Gezatron wrote:forume pardavinejo skirtas mk3
ten sedanui, man reik universalui:)
User avatar
Capri
Dalyvis
Posts: 105
Joined: 2012 12 09 , 20:53
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Location: Vilnius
Contact:

Re: mkIII zeminimas

Post by Capri »

Nezinau, gal ir velokai rasau.. :? Neseniai nusipirkau MKIII universala. Pirkdamas neatkreipiau kazkaip demesio, kad jis gerokai suzemintas. Kadangi automobilis naudojamas pagal paskirti, zemintos spyruokles nelabai praktiska, nors ir grazu :) Jei butu norinciu - pagalvociau apie zemintu spyruokliu keitima i standartines. Priekyj kiek maciau stovi melynos spyruokles. Pagal dazu stovi atrodo kad visai mazai su jomis vazineta. Gale tiksliai nezinau. Nelabai buvo kaip po masina palist kad atidziau apziuret. Maciau tik tiek kad galines spyruokles kintamo zingsnio.
Ford Capri '84 ( project car )
Ford Scorpio '91 Ghia sedanas (isrinktas i pirmines sudedamasias dalis)
Ford Scorpio '96 sedanas (parduotas)
Opel Omega '00 universalas (parduota)
Ford Mondeo '02 Ghia universalas (pirmas mano FWD bei dyzelinis auto) (parduota)
BMW E39 2.5 D '03 - sugrizau prie teisingu varanciu ratu :D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests