NEĮSIJUNGIA pavaros

staska

NEĮSIJUNGIA pavaros

Post by staska »

Sveiki visi,
turiu nemenką problemą neveikia pavaros. Važiavau nuokalne įjungliau laisvą bėgį ,sutojau prie sankryžos. Kai norėjau pajudėti ,įmečiau bėgį viskas kaip ir normaliai ,bet kai atleidinėjau sankabą ir spaudžiau gazą nieko nevyksta ,stoviu vietoje. Visi bėgiai lyg ir įsijungia ,bet kai noriu pajudėt NEVAŽIUOJU. Jokio garso nėra jungiant pavaras .Viskas kaip turi būti ,bet nevažiuoju .
Tagi kas čia galėtu būti ,kur problema? Pavarų dežeje ar kokiam diskatoriuje ,kuris yra visą laiką kažkaip laisvoje padetyje ????

Mašina: Ford Mondeo 1995m /mechaninė/benzinas.
Remyga

Re: NEĮSIJUNGIA pavaros

Post by Remyga »

Buvo panaši situacija su Golf IV, bėda buvo vidinė granata, irgi jokių pašalinių garsų neskleidė ir vietoj stovėjo sujungus pavaras.
staska

Re: NEĮSIJUNGIA pavaros

Post by staska »

O kodėl problema su vidine granata ką ji daro .Kas ten jai gali būti negerai ir kaip tai atrodo jei negerai....
Atsiprašau už žinių trūkumą.
staska

Re: NEĮSIJUNGIA pavaros

Post by staska »

Kaip manot ??
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: NEĮSIJUNGIA pavaros

Post by Gezatron »

nu jei granata isnisrus. begy yjungsi bet masina nevaziuos nes ten apkrovos nesusides taip kaip reikia. elementari mechanika. tad isvada tokia kad begiai jungsis tvarkingai ir jie ysijungs, tik gel isnirusios granatos kas vargiai ymanoma masina tiesiog nevaziuos. nes negali deze paduoti jego stik y viena rata. juk kito rato granata isinerus nu manau supratot :) o seip gal traukute nu arba trosas nzn kas pas tave jungia pavaras nusoko ir viskas. ziurek gi lysk p maina ir ziurek kas darosi. gal is greiciu dezes sakute isoko. gal traukute nuluzo. gal trosas jei trosai jungia nusoko tiesiog. elemntaru gi :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
staska

Re: NEĮSIJUNGIA pavaros

Post by staska »

Nu aišku, dėkingas už išsamų paiškinimą apie vidinę granatą. Pažiurėsuim.
Remyga

Re: NEĮSIJUNGIA pavaros

Post by Remyga »

Aš pats nesu ekspertas, bet mano nuomone, kodėl mašina nevažiuoja ji gali būti klaidinga, reikia laukti daugiau išmanančių : "Jeigu vidinė granata subyra tai vienas ratas "sukasi" lengvai kitas sunkiai. Čia tas pats kas buksuojant sukasi tik tas kuris sukasi lengvai, dėl to mašina ir nevažiuoja." Bent jau aš taip manau. Prieš tai turėjo barškėti ji ir atleidžiant sankaba būna barškėjimas. O galbūt traukės ar troseliai nutrukę bėgių.
staska

Re: NEĮSIJUNGIA pavaros

Post by staska »

Remyga wrote:Aš pats nesu ekspertas, bet mano nuomone, kodėl mašina nevažiuoja ji gali būti klaidinga, reikia laukti daugiau išmanančių : "Jeigu vidinė granata subyra tai vienas ratas "sukasi" lengvai kitas sunkiai. Čia tas pats kas buksuojant sukasi tik tas kuris sukasi lengvai, dėl to mašina ir nevažiuoja." Bent jau aš taip manau. Prieš tai turėjo barškėti ji ir atleidžiant sankaba būna barškėjimas. O galbūt traukės ar troseliai nutrukę bėgių.
Kai važiavau buvo taip : važiuoju sau 8-) ,įjungiu laisvą bėgi ,viskas gerai, sutoju prieš sankryžą irgi gerai, Įjungiau pirmą bėgi viskas irgi gerai, bet kai pradėjau atleidinėti sankabą ir spausti gazą , mašina nevažiuoja tik variklis dirba :( ,o šeip jokių pašalinių garsų cypimų, traškėjimų barškėjimų nebuvo. tylu ramu. Viskas lyg gerai tik ,kad stojiu vietoj...
staska

Re: NEĮSIJUNGIA pavaros

Post by staska »

Remyga wrote:Aš pats nesu ekspertas, bet mano nuomone, kodėl mašina nevažiuoja ji gali būti klaidinga, reikia laukti daugiau išmanančių : "Jeigu vidinė granata subyra tai vienas ratas "sukasi" lengvai kitas sunkiai. Čia tas pats kas buksuojant sukasi tik tas kuris sukasi lengvai, dėl to mašina ir nevažiuoja." Bent jau aš taip manau. Prieš tai turėjo barškėti ji ir atleidžiant sankaba būna barškėjimas. O galbūt traukės ar troseliai nutrukę bėgių.
Tai gal man pakelti mašinos priekį, kad ratai žemės neliestų , įjungti bėgį ir pabandyt pagazuot ???
Remyga

Re: NEĮSIJUNGIA pavaros

Post by Remyga »

staska wrote:
Remyga wrote:Aš pats nesu ekspertas, bet mano nuomone, kodėl mašina nevažiuoja ji gali būti klaidinga, reikia laukti daugiau išmanančių : "Jeigu vidinė granata subyra tai vienas ratas "sukasi" lengvai kitas sunkiai. Čia tas pats kas buksuojant sukasi tik tas kuris sukasi lengvai, dėl to mašina ir nevažiuoja." Bent jau aš taip manau. Prieš tai turėjo barškėti ji ir atleidžiant sankaba būna barškėjimas. O galbūt traukės ar troseliai nutrukę bėgių.
Tai gal man pakelti mašinos priekį, kad ratai žemės neliestų , įjungti bėgį ir pabandyt pagazuot ???
Nežinau, bet gali pabandyti, čia gali būti ir trosai nutrukę ar traukės atsikabinusios. Daugiau nežinau, kas gali nutikti, reikia laukti rimtesniu žinovu, negu aš.
staska

Re: NEĮSIJUNGIA pavaros

Post by staska »

Apie ,kurias traukias kalbama ir apie kokį trosą- sankabos pedalo ?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: NEĮSIJUNGIA pavaros

Post by Gezatron »

ne gi. tai gi begi jungi begiu svirtim. po masina nuo jos eina arba trosai du arba svirteles y greiciu deze nu pavaru deze.
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
staska

Re: NEĮSIJUNGIA pavaros

Post by staska »

A nu tai jo jo sveika ta svirtelė juda visaip kai jungi bėgį. Bet esmė tame ,kad man bėgiai įsijungia ,bet atrodo ,kad variklis visą laiką buną laisvas nesujungtas su pavarų dėže... Tai gal čia diskatorius pilnai neprispaudžia sankabos disko ???
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: NEĮSIJUNGIA pavaros

Post by Gezatron »

staska wrote:A nu tai jo jo sveika ta svirtelė juda visaip kai jungi bėgį. Bet esmė tame ,kad man bėgiai įsijungia ,bet atrodo ,kad variklis visą laiką buną laisvas nesujungtas su pavarų dėže... Tai gal čia diskatorius pilnai neprispaudžia sankabos disko ???
o po masina buvai palindes kaip ji viskas ok (traukes ar trosai eina y greiciu deze nuo pavaru perjungimo svirties) ? kaip ant dezes kur tvirtinasi viskas ok juda kai begisu perjungineji ? girdisi kazka kai jungi prie dezes ? vienas jungineja, tu palendi po masina ir ziuri ar jos nesuluzusios neisklibe ir t.t po to ziuri ant greiciu dezes ar nenuluze ar tvarkingai juda
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
staska

Re: NEĮSIJUNGIA pavaros

Post by staska »

sakau gi viskas juda tvarkingai nieks nelužia ( traukė pas mane.) Begius perjungiant girdisi nu ,kad jie jungiasi...
Bet nevažiuoja.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests