Borto kompiuterio informacija

victorazz

Borto kompiuterio informacija

Post by victorazz »

Sveiki. Nelabai suprantu vienos borto komp. informacijos pozicijos:
1.Lauko temperatura
2.Vidutinis kuro suvartojimas/100km
3.Like km iki degalines
4...nesuprantu..raso, kad km,bet ju tai padaugeja, tai pamazeja.

Niekur nerandu info..o originalaus manualo negavau..matyt babajus koks sau pasiliko atminciai :D
Speju kad atsiras zinanciu...bo smalsumas neduoda ramybes
Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: Borto kompiuterio informacija

Post by Dalius »

Vidutinis greitis km/h :)
MkI, MkII, MkIII.
victorazz

Re: Borto kompiuterio informacija

Post by victorazz »

Bet kai myniau 120, jis man max 60 rode...o kas kiek laiko ar km atsinaujina duomenys?
Goga

Re: Borto kompiuterio informacija

Post by Goga »

victorazz wrote:Bet kai myniau 120, jis man max 60 rode...o kas kiek laiko ar km atsinaujina duomenys?
rode 60 nes tai nuo paskutinio nunulinimo iki esamo momento vidutinis vaziavimo greitis. t.y. kuo ilgiau vazinesi nenunulines kompo tuo maziau keiciasi sis skaiciukas net ir 200 minant. o duomenys man atrodo naujinasi pastoviai t.y. esamu momentu.
Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: Borto kompiuterio informacija

Post by Dalius »

victorazz wrote:Bet kai myniau 120, jis man max 60 rode...o kas kiek laiko ar km atsinaujina duomenys?
Čia tas pats kuro suvartojimo vidurkis litrais/100km tiktais čia yra greičio vidurkis. Pastoviai atsinaujina - važiuoji autostradoj 120-130 greičio vidurkis kyla link laikomo greičio, mieste važinėji ne daugiau 50km/h greičio vidurkis krenta link 50 ir žemiau. Beto tą vidurkį skaičiuoja, net kai važiuoji iš vietos ar važiuoji 10, 20, 30, 40 km/h.
MkI, MkII, MkIII.
victorazz

Re: Borto kompiuterio informacija

Post by victorazz »

o kaip nunulint? ar turit omeny ta nunulinima kur km po rida?
Goga

Re: Borto kompiuterio informacija

Post by Goga »

victorazz wrote:o kaip nunulint? ar turit omeny ta nunulinima kur km po rida?
ne kalbam apie kompo nunulinima, ne ridos. tereikia palaikyti nuspaudus mygtuka ir panuliam :) pvz. as kai savo monde isigijau tai vidutines sanaudos buvo 7.2 :doh: dabar jau 3 meneisus vazineju mieste apie 80 procentu sanaudos tera 6.4 8-) kitaip sakant "learn to drive bitch" :ploti:
victorazz

Re: Borto kompiuterio informacija

Post by victorazz »

pala...nunulinimas vykta kairiajame ekranely tuo mygtuku kur jei tik paspaudi pasikeicia i mylias? ar cia reikia kompo su fyske? as matai tokiu protingu masinu neturejes, tai man cia biski tamsus miskas, pagonis sioj sryty
velnys007

Re: Borto kompiuterio informacija

Post by velnys007 »

Vidutinis kuro suvartojimas/100 km
tai taip restartuojasi tik reikia ilgokai palaikyt ant to punkto, o seip gal ir ant vidutinio greicio palaikius paspaudus ir palaikius tai turbut restartuotusi
victorazz

Re: Borto kompiuterio informacija

Post by victorazz »

Pabandysiu ryt butinai
victorazz

Re: Borto kompiuterio informacija

Post by victorazz »

nuresetinau ir dabar mano sanaudos padidejo praktiskai litru....cia normalu?
velnys007

Re: Borto kompiuterio informacija

Post by velnys007 »

pries resetinima turbut buvo vaziuota daug uzmiesti .bet kai ivaziuoji i miesta is uzmiescio sanaudos nenukrenta i miesto sanaudas o jos skaiciuojasi pagal kaskiek, manau nemazai km adgal vidutines sanaudas. jei dabar mieste nuresetinai tai manau ir pakilo tos sanaudos, cia mano nuomene, taipat as pats kaskiek zaidziau su tuo resetinimu, tai budavo taip kaip pasakoju , beto borto parodimai nevisada su tampa su tikrom snaudom
victorazz

Re: Borto kompiuterio informacija

Post by victorazz »

na jo, nelabai sutinka...as pramyniau 55km su 30ltr..tai gaunasi vidurkis kazkas 5.5ltr/100km...is ju 200 trasoj..mieste man rode 6,8 berods..o trasoj 6.5
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Borto kompiuterio informacija

Post by Gezatron »

victorazz wrote:na jo, nelabai sutinka...as pramyniau 55km su 30ltr..tai gaunasi vidurkis kazkas 5.5ltr/100km...is ju 200 trasoj..mieste man rode 6,8 berods..o trasoj 6.5
borto kompas skaiciuoja pagal matematinius algoritmus ir t.t specialia specifikacija, tad juo tiketi nelabai verta, jis rodo apytxliais o ne txliai txliais sanaudas.. tikslios sanaudos matuojamos lb ukiskai- ysipili 5 litras ir vaziuoji kol sustoji.. tik taip gali zinot kiek tavo auto valgo :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
victorazz

Re: Borto kompiuterio informacija

Post by victorazz »

na o tas devaisas kur rodo likuti iki degalines..juo galima tiketi, ar jis susijes su tais algoritmais?
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests