Reikia patarimo dėl Mk3 pirkimo

Manualai
skarpas

Re: Reikia patarimo dėl Mk3 pirkimo

Post by skarpas »

PauliuSS wrote:
skarpas wrote:kiek verta moket uz mondeo tai tada tarkim tddi. labiau domina benzas/dujos bet pasirinkimas nekoks,nes iki pusantro grazios neuzdroztos su gera iranga nlb nerandu yra dar t3 "litru benzas dujos ST modelis bet kaina 2500:)
Apie kokia cia ST sneki? Parodyk jau idomu :D gal ta is Kauno? Universalas melynas?
jo ta pati o kas jai yra:)? as jos nemates bet rase man i fb kad pardavineja 2002 berots st versija zinau tik kad melyna bet kaina didele tai nesidomejau daugiau o kas jai ?:)))
User avatar
PauliuSS
Klubo remėjas
Posts: 437
Joined: 2013 08 16 , 09:18
Vardas/Pavardė:: Paulius
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Reikia patarimo dėl Mk3 pirkimo

Post by PauliuSS »

Baiktu net nezek i ta universala. Buvo sokus ant borto duze ST ratai tai isivaizduok kokia vaziuokle ten. Dujom nedirba. Dangtis galinis supuves. Slenksciai ir duru apacios prasosi remonto. Sankaba sake zmogelis gal kaip ir gera. Toliau nebepamenu. Tiek kad man neverta buvo vaziuot jos apzet. Esme kad jis norejo 3500 poto leido leido kaina iki 2000 nukrito. Zodziu senis pezejo kad motera vazinejo ir tiek :) na nzn gal nulek apzet gal pasikeis nuomone. Plius dar is foto maciau lempu jungiklis nuo anglo idetas :D tai sake toks turi but :D
MK3 ST 2002
Ford Mondeo ST220 2005. 3.0 v6 166kw.
Ford Mondeo mk4 2.0 103kw zyzelis :D
skarpas

Re: Reikia patarimo dėl Mk3 pirkimo

Post by skarpas »

aisku man sake jokiu defektu neturi :))) matau benzina vairuoji,papasakok ar patenkintas kokios sanaudos?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Reikia patarimo dėl Mk3 pirkimo

Post by Gezatron »

Tamosius wrote:Ekranas tai tik del grozio:D nes klaidu jis nerodo nav neatsinaujina usb nepajungsi vaizdo jis nerodo tad nkm nereikallingas :D pas mane stovi toks pat:) o kaina irgi nera labai normali. As 2.2l 114kw nupirkau uz 1.5k. Irgi buvo ledas be ibrezimo bet pavazinejus pasirode kad jis perdazytas labai nekokybiskai ir pradejo luptis dazai.
Viskas ten pasidaro. Galine vaizdo kamera pasijungia. Lenku forumuos aprasyta kaip ten ka padaryt. Kaip galine kamera pajungt, kad rodytu. Kaip padaryt kad filmus rodytu su papildomu moduliu aisku :) bet cia paciam raukt reik, nes belenkur nuwezus nieks nk nepadaris :D
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
User avatar
PauliuSS
Klubo remėjas
Posts: 437
Joined: 2013 08 16 , 09:18
Vardas/Pavardė:: Paulius
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Reikia patarimo dėl Mk3 pirkimo

Post by PauliuSS »

skarpas wrote:aisku man sake jokiu defektu neturi :))) matau benzina vairuoji,papasakok ar patenkintas kokios sanaudos?
ST200 mieste kuro sanaudos 15litru. Paspaudus tai kyla. Autostradoje apie 120kmh vaziuojant apie 10litru rodo kompas. Seip kaip 166kw trauka zveriska. Nuo 5000apsuku atrodo antras kvepavimas isijungia. Seip superinis modeliukas. Kolkas vairuoju ja su sypsena ir pasimegavimu
MK3 ST 2002
Ford Mondeo ST220 2005. 3.0 v6 166kw.
Ford Mondeo mk4 2.0 103kw zyzelis :D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests